2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları

Mayıs ayı, aslan burcu için tam bir fırsat ayı olacak. Gerek iş hayatında gerekse aşk hayatında şansı açılacak olan aslanlar, karşılarına çıkan her durumu değerlendirmeli planlı hareket etmeliler.

Merkür’ün ileri hareketlerinin başlaması aslan burcunun insan ilişkilerinde daha sağlıklı adımlar atmasını sağlayacak. Bunun yanında çevrenizde yer alan kişilerin, kalplerini kazanacağınız bir ay sizi bekliyor. Dürüst ve uzun süreli arkadaşlıkları tercih eden aslan burcu, Mayıs ayında yeni arkadaşlıklar kuracak. İş yerinizde tanıştığınız yeni kişiler hayatınızın kalan kısmında size yoldaş olabilir.

2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları

İlişkilerinde her zaman otoriteyi elinde bulundurmak isteyen aslanlar, Mayıs ayında bu konu nedeniyle ufak sorunlar yaşayacak. Partneri üzerinde baskıya varan yaptırımları, aslanların bir süre yalnız kalmasına neden olabilir. Sakin olduğu kadar soğukkanlı da olan aslanlar, nezaket ve ince fikirlerle ilişkilerini kurtarmanın yolunu bulmalılar.

Mayıs ayının ortasından itibaren cesur adımlar atacak olan aslanlar, ilişkilerinde ayrılık kararına yaklaşacaklar. Uzun süreli ilişkilerin sona ermesi söz konusu olabilir. Nihayetinde aslan, kendini dinlemeye ve yaptığı yanlışları görmeye fırsat bulacak.

2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Sağlık Yorumları

Aslan burcunun kendini yorgun ve halsiz hissedeceği Mayıs ayı, farklı tekniklerle geçiştirilebilir. Vitamin endeksli yiyecek ve içecek tüketmek, bol bol su içmek aslanların kendine gelmesi için yeterli olacaktır. Mayıs ayının başında yeterince dinlenilmediği için aslanları gribal enfeksiyonlar bekliyor olabilir. Bu nedenle dikkat edilmesinde yarar var.

Sağlığı ile ilgili her konuyu geçiştirmeyi seven aslanlar, bu ayın ortalarında kendilerine dikkat etmeleri gerektiğini anlayacaklar. Gösterilen özenin sonucunda ise ay sonunda eski sıhhatinize kavuşabilirsiniz.

2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu İş Hayatı Yorumları

Mayıs ayı başladığı andan itibaren şansı dönen aslanlar, iş hayatlarında pek çok fırsatla karşı karşıya kalacak. Farklı teklifler ve iş olanakları konusunda karar vermek durumunda kalan aslanlar, ay sonunda doğru kararı verdiklerini fark edecekler. Üstelik maddi kazançları da en az iki kat artacak.

Ayın parlayan elemanı olan aslan burcu, çalıştığı ortamda çalışkanlığı ve azmi ile Mayıs ayını dolu dolu geçirecek. Bunun dışında iş ortamında yaşanan kıskançlıklar da aslanın ayağına dolanan bazı projelere neden olabilir. Bu sebeple ortamda bulunan kişilere ekstra dikkat edilmeli.

2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Para Yorumları

Mayıs ayının başında farklı iş olanaklarıyla tanışan aslanlar, bu olanaklardan ciddi kazançlar elde edecek fakat bu kazançlar eline geçene dek harcamalarını kontrol altında tutmak durumunda. Her zaman tutumlu burçlar arasına yer alan aslanlar, Mayıs ayında harcama konusunda aşırıya kaçabilir. Sorun yaşamamak ve zor durumda kalmamak için yalnızca ihtiyaçlarınızı karşıladığınız bir ay olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde borçlanma durumu söz konusu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.