Akrep Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova Erkeği İçin Hediye Seçimi

Kasım 2017 Kova Burcu Yorumları

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu Yorumları

Aylık Burç Yorumları 5 Nisan, 16:29'de eklendi

Başak burcu için Mayıs ayı, yatırım planlama ayı olacak. Birikmiş paralar ya da yatırım yapılmış sermayeleri bu ay içinde muhakkak gözden geçirmelisiniz. Bilhassa uzun vadeli planlarınızı sık sık elden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Olumlu enerjisini Mayıs ayında kaybetmeyecek olan başaklar, kontrollü ve huzurlu bir ay geçirecekler. Sağlıklarını tehdit eden herhangi bir unsur olmamasına karşın yeme konusunda kendilerini dizginlemeye çalışmaları önemli.

Bir süre aşk hayatı ile ilgili sorun yaşayacak olan başaklar, tüm sorunlarının uzun vadede çözüme ulaşacağı gerçeğiyle yüzleşecekler. Gerginlik ve soğukluğun uzun süredir devam ettiği ilişkilerine Mayıs ayı itibariyle biraz daha samimiyet eklenebilecek.

Buna da Bakabilirsiniz: 2017 Yılında Başakları Neler Bekliyor?

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Aşk hayatında da diğer tüm alanlarda olduğu gibi disiplin ve huzur arayan başaklar, partnerlerini sıkboğaz etmeme konusunda dikkat etmeliler. Özellikle Mayıs ayının başında uzun süredir devam eden gerginliği dağıtmak için farklı aktiviteler gerçekleştirebilirler. Yapılan kısa yürüyüşler dahi birbirinizi dinlemenize yardımcı olacaktır.

Her zaman önce kendine inanan başaklar, bu huylarından vazgeçip sonsuz güveni denemeliler. Bunun için en uygun dönem ise Mayıs’ın son haftası. Sağlıklı ve bir o kadar da kalıcı bir ilişki istiyorsanız anlayışınızı ve sabrınızı elinizden bırakmamalısınız.

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu İş Hayatı Yorumları

İş hayatıyla ilgili uzun süredir sıkıntı yaşayan başaklar bu sorunların çözümlendiğini ve Mayıs ayında yeni kapıların açıldığını görecekler. Farklı teklif ve fırsatlara ılımlı bakılması durumunda memnun olacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.

İş yaşamında her zaman disipline düşkünlüğü olan başaklar, bu alışkanlıkları nedeniyle iş arkadaşlarıyla gerginlik yaşayabilir. Mükemmeliyetçi yapıları, başakların kısa süreli huzursuzluk yaşamasına sebebiyet verebilir. Bunun yanında sakin ve profesyonel çalışmalar, başak burcunun işine daha rahat tutunmasına yardımcı olacaktır.

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu Para Yorumları

Para harcama konusunda pek çok burca nazaran daha dikkatli olan başak burcu, Mayıs ayında bu konuda kendine tolerans tanıyabilir. İhtiyaçlarını karşılamak için ayırdığı para, başağın rahatça alışveriş yapmasını sağlayacaktır.

Tutumluluk ve birikim konusunda profesyonel olan başaklar, Mayıs ayında yatırım fırsatı yakalayabilirler. Bunun yanında sağlıklı adım atabilmek için birkaç kişiye danışmalarında yarar vardır.

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu Sosyal Hayat Yorumları

Arkadaş seçimlerinde gereğinden fazla ayrıntıcı olan başak burcu, bu alışkanlığı nedeniyle bir süre daha yalnız kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Mayıs ayı boyunca pek çok kişiyle tanışsa da arkadaş olabilecek kimseyi bulamayacak. Kendiyle barışık olması ve can sıkıntısı gibi huylarının bulunmaması başağın rahat olmasına yardımcı olacak.

Her zaman gezmeyi ve eğlenmeyi seven başak, Mayıs ayı boyunca farklı yerlerde bulunacak. Gezi planlarının dışında piknikler de başakların sosyal aktivitesi haline gelecek. Başak burcunun Mayıs ayı boyunca sıkılmaya vakti olmayacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.