2017 Mayıs Terazi Burcu Aylık Yorumları

Huzurlu ve dinamik bir burç olan teraziler, Mayıs ayı boyunca aynı enerjiyi muhafaza edecekler. Her zaman şanslı ve bir o kadar da mutlu olan terazi burcu zaman zaman kendine olan inancını tazelemeli. Bilhassa iş hayatında başarısına olan inancını arttırmayan teraziler bu konuda problemler yaşayabilir.

Sağlıklı bir ay geçirecek olan terazi burcu, kendine olan düşkünlüğünün neticesini alacak. Birtakım sağlık testlerinin ardından tüm değerler normal çıkacak.

İkili ilişkilerinde Mayıs ayı boyunca çatışmalara maruz kalacak olan teraziler, benmerkezci düşünce sistemlerini değiştirmeliler. Aksi halde partnerlerini anlamadıkları için sağlıklı adım atamayacaklar.

2017 Mayıs Ayı Terazi Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Aşk hayatında partnerinden çok kendine öncelik tanıyan teraziler, her zaman bu alışkanlığın olumsuz etkilerini taşırlar. Mayıs ayı boyunca yaşanan tüm çatışmaların temel nedeni olan bu sorun, ay sonunda nihayete erecek gibi görünüyor. İkili ilişkilerinde tartışma sıklığından rahatsız olan teraziler, bunun önüne geçebilmek için biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmaya özen göstermeliler. Sürekli alttan alınmayı beklemek terazilerin en sık yaptığı hatalardan biri. Mayıs ayında ilişkilerinde yaptıkları yanlışları fark edecek olan teraziler, ay sonunda partnerlerinin gönlünü almanın bir yolunu bulacaklar.

İlginizi Çekebilir: 2017 Yılında Terazileri Neler Bekliyor?

2017 Mayıs Ayı Terazi Burcu İş Hayatı Yorumları

Zaman zaman çalışmaktan yorulan teraziler, dinlenmeye ihtiyaç duyarlar. Pek çok kişinin aksine, mutlu olmadıkları işte en fazla 1 hafta çalışabilen teraziler bu nedenle çok sık iş değiştirirler. Yorgunluk ve iş yerindeki huzursuzluklar nedeniyle değişiklik yapmak isteyen terazi burcu, Mayıs ayında bu isteğini yerine getirebilecek. Üstelik iş değişikliği maddi anlamda da rahat etmelerinde yardımcı olacak.

Aklını işine odaklayan teraziler için Mayıs ayı verimli ve sakin geçecek. Süreç içinde atılan adımları iki kez düşünmeye özen gösterilmeli.

2017 Mayıs Ayı Terazi Burcu Para Yorumları

Alışverişi, gezmeyi ve yeme içmeyi çok seven teraziler, Mayıs ayında bu zevklerinin bedelini biraz pahalı ödeyecekler gibi görünüyor. Masraf artışı nedeniyle ay başında terazileri zor günler bekliyor ancak ayın ortasından sonra elleri bollaşacak. Bunun yanında ayın son 10 günü yatırım için en ideal günler. Bu günleri iyi değerlendirmek ve olabildiğince akıllı adım atmak önemli.

 2017 Mayıs Ayı Terazi Burcu Sosyal Hayat Yorumları

Arkadaş ortamlarının aranan ismi olan teraziler, Mayıs ayında da arkadaşlarıyla bolca vakit geçirecekler. Güler yüzlü ve bir o kadar da ılımlı oldukları için herkesle iyi anlaşan teraziler, sık sık sosyal aktivitelerde yer alacak. Mayıs ayı boyunca piknik ve sinema dışında pek çok konser de terazileri bekliyor olacak. Bunun yanında terazi burcu için oldukça önemli olan aile de bu aktivitelerde yerini alacak. Kalan zamanının çoğunu ailesiyle geçirmek isteyen teraziler, güzel havaların tadını onlarla çıkaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Mayıs Terazi Burcu Aylık Yorumları için yorumda bulun

    2017 Mayıs Terazi Burcu Aylık Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Mayıs Terazi Burcu Aylık Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.