2017 Mayıs Yay Burcu Aylık Astroloji Yorumları

Duygusal olduğu kadar mantıkçı da olan yay burcu, Mayıs ayı boyunca hayatıyla ilgili mantıklı kararlar almak zorunda kalacak. Bilhassa aşk hayatında kararsızlık yaşayacak olan yaylar, iki kişi arasında sıkışıp kalacak ve zor bir süreçten geçecek. Çoğu zaman sevilmeyi tercih eden yay burcu, Mayıs ayında gerçek sevginin ne olduğunu âşık olarak tadacak.

İkili ilişkileri kadar olmasa da iş hayatı da bir hayli zorlu geçecek olan yaylar, Mayıs ayı boyunca iş verimiyle ilgili baskı altında kalacaklar. Çoğu zaman çalışmalarından keyif alsalar da bu ay içinde yay burcu zorlu ve yorucu projelerde yer alacak.

2017 Mayıs Ayı Yay Burcu Aşk Hayatı Yorumları

İlişkilerinde çoğu zaman anlayışlı ve sabırlı olan yaylar aynı alışkanlıklarını korumaya devam edecekler. Mayıs ayının henüz başındayken basit konularda tartışmalar yaşansa da yay burcu için her şey çok daha zorlu ve gergin devam edecek. Anlayış ve sabır konusunda sınırları zorlanan yaylar, ay sonunda ilişkilerinde durağanlığı tercih edebilirler. Bu nedenle uzaklaşmak ve ara vermek bu sürecin doğal sonucu olabilir.

Aile yaşantısında özverili olmayı seven yaylar, Mayıs ayında pek çok konuda fedakârlık yapacak. Tartışmalarda geri adım atmak, özür dilemek ve armağanlarla partnerini şımartmak yayın ilişkisini sürdürmesine yardım edecek.

2017 Mayıs Ayı Yay Burcu Sağlık Yorumları

Yay burcunun çevresinde her zaman onu daha çok düşünen insanlar olmuştur. Bu insan zaman zaman annesi zaman zaman da partneridir. Bu şekilde alışan yaylar, kendilerine dikkat etme ve özen gösterme konusunda biraz yoksunlar. Neyin kendileri için sağlıklı olduğunu bilmekle beraber çoğu zaman buna itimat etmezler. Canı ne isterse yiyen ve bahar ayı ile beraber yeme olayını arttıran yaylar, Mayıs ayında bu konuda ekstra dikkatli olmalılar. Sağlıklı ve düzenli beslenmemeleri durumunda ufak sağlık sorunları baş gösterebilir.

2017 Mayıs Ayı Yay Burcu İş Hayatı Yorumları

Çalışkan burçlardan biri olan yay, Mayıs ayı boyunca aynı performansı sergileyecek. Verimli ve düşünceli adım attığı için çevresi tarafından devamlı takdir edilse de iş hayatında pek çok nazarın da merkezi olmaktadır. Kıskançlıkla ve art niyetle dolu olan insanların ay boyunca peşinizde olduğunu iyi bilmelisiniz. Bu nedenle onlara pirim vermeden işinizi en güzel şekilde tamamlamaya özen göstermelisiniz. Çalışmalarınızın neticesini almanız için biraz zamana ihtiyacınız var fakat er ya da geç fark edileceksiniz.

2017 Mayıs Ayı Yay Burcu Sosyal Hayat Yorumları

Çevresinde çok sayıda arkadaşı olsa da birkaç dostla yetinmeyi bilen yay burcu, Mayıs ayında bir iki dostuyla görüşmek dışında pek fazla sosyalleşmeyecek. İşi ve aşk hayatındaki çalkantılar, yay burcunu bu ay içinde çok fazla yıpratacak. Bir nevi dinlenmeye çekilen yaylar, bu süreci kendilerine ayırarak değerlendirmeyi tercih edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Mayıs 2017 2017 Mayıs Yay Burcu Aylık Astroloji Yorumları için yorumda bulun

    2017 Mayıs Yay Burcu Aylık Astroloji Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Mayıs Yay Burcu Aylık Astroloji Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.