2016 Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumları Aşk Para Şans

Balık Burcu Erkeğini Kendine Âşık Edebilir misin?

Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları

Aslan Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2016

2017’de Yengeçleri Neler Bekliyor?

Yengeç 10 Aralık, 19:58'de eklendi

Ay yönetimindeki yengeç burcu genel yapı olarak duygusal, empati kurabilen, hassas bir burçtur. Bu hassaslıkta bir burç için oldukça zor bir yıl yaklaşıyor. Ne yazık ki hem iş hayatında hem aşk hayatında herhangi bir sıçrayış görünmüyor.

2017’de Yengeçlerin Aşk Hayatı

Yıl genelinde aşk hayatları da durgun olacak yengeçler, bahar döneminde hafif bir pozitif enerji bekleyişinde olabilirler. Etrafınızda nazik insanlar çokça olacak ama bu duruma kendinizi kaptırıp dış dünyadan soyutlamamalısınız. İlişki bekleyişinde olan yengeçler, bahar döneminde romantizmi yaşayabilirler. İlişkiyi keyifli hale getirmek için sosyalleşmeyi unutmamalısınız çünkü bu ilişkiler kolay yıpranabilir yapıda olacak.

2017’de Yengeçlerin İş Hayatı

Yengeçlerin iş hayatlarında bu yıl dalgalanmalar bulunmuyor. Oldukça pasif geçecek bir iş hayatı yengeçleri bekliyor olacak. Bu durumu fırsata çevirmek yine sizin elinizde olacak. Pasif olmalarına rağmen yengeçler iş yerlerindeki en çalışkan kişilerden olacak. Böylece minik ödüller alabilecekler. Ancak çalışkanlığı abartıp eve iş getirmekten sakınmalısınız.

2017’de Yengeç Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

2017 yengeç burçları için ne yazık ki beklenildiği güzel haberlerle, sürprizlerle, sıçrayışlarla dolu değil. Son derece durağan bir yıl yengeçleri bekliyor olacak. Gerek iş hayatında gerekse özel hayatta ilginç bir dinginlik söz konusu. Bu durumu şansa çevirmek yine yengeçlerin elinde. Bu dönem zamanınızı kendinizi geliştirmeye, sosyal hayata katılmaya adayabilirsiniz.

2017’de Yengeçleri Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Yengeçler için eylül ayında iş hayatında değişiklik yapmak için ciddi bir fırsat ama iyi değerlendirilmediği takdirde durağan iş hayatı olduğu gibi devam edecek. İş hayatındaki durgunluk aslında yengeçlerin kendini geliştirmesi ve bir sonraki yıla kendilerini hazırlamaları için bir fırsat niteliğinde. Bu dönem yengeçler eğitimlerine odaklanabilirse ciddi başarılar elde edebilecek.

2017’de Yengeç Burcu Para Durumu

İş hayatı basit bir şekilde ilerleyen yengeçler, maddi açıdan da aynı durgunlukta ilerleyecek. Bu dönem yengeçlerin harcamalarına ve başkalarına borç verme konularına dikkat etmesi gerekiyor. Aynı şekilde kendileri de başkalarından borç almamaya dikkat etmeli çünkü geri ödeme konusunda sıkıntılar görülebilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.