Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği nasıl âşık edilir, yengeç erkeğiyle mutlu olmanın yolları nelerdir soruları çok sık sorulmaktadır.
Anal seks sevenler! beylikdüzü escort kadınları anal seks için doğmuşlar.
Ortada yeni doğacak bir aşk varsa bunun yengeç erkeği ile olmasını isteyen binlerce kadın bulunmaktadır.

Güzel seven, merhametle ilgi duyan erkeklerden biri olan yengeç burcu erkeği bu açıdan birçok kadının favori erkeği olarak anılmaktadır.

Ağırbaşlı ve nazik, kelime anlamı ile tam bir beyefendi olan yengeç burcu erkeğini âşık etmek, biraz zaman alabilir. Çünkü yengeç erkeği, hemen yelkenleri suya indirmez ve ilk önce güvenmek ister.

Hayatında olmak isteyen kadının yalan nedir bilmemesi lazımdır. Yengeç erkeği asla yalana tahammül edemez.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu sık duyulmaktadır. Kadınların yengeç erkeğine kendini beğendirmesi, âşık etmesi biraz zaman alan bir unsurdur.

Özellikle bazı detaylara çok önem veren yeri geldiğinde bu detaylarda takılı kalan yengeçler her şeyi istedikleri gibi olsun isterler. Dolayısıyla kadınların yengeç erkeğini kendilerine âşık edebilmesi için bunları bilmesi önemlidir.

Yengeç erkeği için en önemlisi karakterdir. Karakterinde sorun olduğunu gördüğü hiçbir kadını hayatına almaz.

İnsani duygular konusunda çok hassas olan yengeç erkeği bu konuda son derece keskin fikirlere sahiptir.

Merhametli, duygusal, sevmeyi bilen kadınlar yengeç burcu erkeğini kendilerine âşık edebilirler. Aksi durumda yengeç erkeğinin aşkı söz konusu dahi olmaz.

Yengeç Burcu Erkeğini Âşık Edecek Kadın Nasıl Olmalıdır?

Yengeç erkeğini âşık edecek kadının, ilişkide tamamen ciddiyet sahibi olmalı, eğlence ve macera için ilişki yaşamaktan kaçınan bir kişiliğe sahip olması gerekmektedir.

Aşk, yengeç erkeğine göre değildir. Onlar güvendikten sonra direk sevgiye kapılarını açar, tamamen dingin ve sakin bir hayat ister.

Yengeç erkeğini âşık etmek isteyen kadın da bu özelliklerde olmalıdır. Yoksa âşık etmesi biraz zor olabilir.

Bu burcun erkeğini etkilemek isteyen kadınlar, yengecin üstünlüğünü kabul ederek, bazı konularda ufak yardımlar isteyerek, yengecin gölgesi altına girilmelidir. Böylelikle yengeç karşısındaki kişinin, kendisine ihtiyacı olduğunu düşünecek ve daha çok ilgilenecektir.

Yengecin bir konuda yardıma ihtiyacı olduğu zaman yardım edilmesi de hoşuna gidecektir. Karşısındaki kadının ona yol göstermesi ve fikir vermesi hoşuna gider ve etkiler.

Yengeç Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna verilebilecek ilk cevap sevgi dolu kadınlardır.

Yengeç erkeği dışarıdan bakıldığında çok kıpır kıpır hareketli gibi görünebilir ancak hayatında huzur olmadığında yengeç erkeği ile mutlu olabilmenin imkânı yoktur. Bu durumda yapılması gereken ilk iş yengeç erkeğine huzur vermektir.

Yengeç Erkeğini Aşık Etme Yöntemleri

Yengeç Erkeğini Aşık Etme Yöntemleri

Hayatında meydana gelen sorunlara destek olmak, yanında yer almaktır.

Kadınlar konusunda hassas olan yengeçler her kadını hayatlarına almazlar. Kibar, zarif, nezaket sahibi kadınlar her zaman tercihleridir. Bu kadınları gördükleri anda etkilenirler ve onlara karşı ekstra ilgi duyarlar.

Yengeç erkeğinin hoşlandığı kadın türü hanımefendi olan, sakin ve duyarlı kadınlardır.

Yengeç Erkeğini Âşık Etmenin Püf Noktaları

Yengeç burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir sorusu sık sorulmaktadır. Kadınlar hayatlarına giren yengeç erkeğine âşık olmakta ve onunla mutlu olmanın hayallerini kurmaktadır. Bununla beraber yengeç erkeğinin de size âşık olması paha biçilemezdir. Bunu yapabilmek için dikkat etmeniz gereken ilk püf nokta güler yüzdür.

Dışarıdan bakıldığında yüzü asık, negatif enerji yayan kadınlar, yengeç erkeğinin en hoşlanmadığı kadınlardır. Güler yüzlü olduğunuzda sizin enerjinize âşık olması an meselesidir.

Anlayış, yengeç erkeğini bağlayan bir başka yoldur. Kadında anlayışı ve hoşgörüyü gördüğü zaman yengeç erkeğinin âşık olmaması imkânsızdır. Bu püf noktalarla sizin yanınızda kalmak isteyecek ve sizinle zaman geçirmekten keyif alacaktır.

Yengeç Erkeği Kıskandırarak Âşık Edilir mi?

Yengeç erkeği kıskançlık konusunda en net kurallara sahip olan erkeklerden biridir. Kasten kıskandırıldığını anladığı an sizi ciddi anlamda azarlayacak ve bir süre sonra görüşmeyi kesecektir.

Kasten kıskandırdığınızı göstermemeniz halinde kıskançlık size daha çok bağlanmasına yardımcı olabilir.

Kıskandırmadan kıskandırmaya fark olduğu için öncelikle en masum kıskandırma yolunu seçmeniz önerilir.

Bir arkadaşınızdan kıskandığı tavrı ile biriyle mesajlaştığınızı, yakınlaştığınızı öğrendiğindeki tavrı kesinlikle aynı olmayacaktır. Bu nedenle yengeç erkeğini kıskandırarak size âşık olmasını sağlayabilirsiniz ancak bunu çok ince hesaplar üzerine kurmalısınız.

Yengeç Erkeği Arkadaşlıkla Âşık Edilir mi?

Yengeç burcu erkeği aşk konusunda oldukça emindir. Âşık olabilmesi için bu şekilde yaklaşması ve size yalnızca bu gözle bakması daha yararlı olacaktır.

Önce arkadaş olup daha sonra âşık olmak gibi bir niyetiniz varsa bu yengeç erkekleri için zordur çünkü arkadaşlıklarına ihanet etmek istemezler.

Arkadaşlıktan ziyade aşk üzerine kurulu olan bir tanışıklık sürecin daha sağlıklı ilerlemesini sağlayacaktır.

Yengeç erkeğiyle tanıştıktan sonra bir ilişkiye başladıysanız en yakın arkadaşı olmalısınız.

Onunla eğlenmeli, gülmeli, ağlamalısınız. Bu şekilde yengeç erkeğinin hem arkadaşı hem de en büyük aşı olabilirsiniz.

Yengeç Erkeği Planlanarak Âşık Edilir mi?

Yengeç erkeği nasıl âşık olur sorusunu soran kadınlar çoğu zaman bir plan yaparak bu plan doğrultusunda yengeç erkeğinin aşkını elde etmeye çalışırlar.

Bir plan üzerine, hesaplanarak âşık olmak çok zordur. Sizi sevmesini istediğiniz kişi bunu kendiliğinden yapmalı, size kendiliğinden değer vermelidir.

Size düşen tek konu görüşme ve karşısına çıkma konusunda plan yapmaktır.

Yengeç erkeğinin karşısına çıkmak, ortak arkadaşlar edinmek, onun girdiği ortamlara girerek sürekli yanında olmak plan yapmayı gerektirir. Bu görüşmelerde ne kadar doğal, samimi ve sıcakkanlı olursanız yengeç erkeğinin sizi görmesi, sevmesi ve âşık olması o kadar kolay olur.

Tesadüfen karşılaşılmış gibi yapılan bu taktiklerde yengeç erkeğinin kader inancıyla size bağlanmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Yengeç Erkeğini Âşık Etmek İçin Yemek İşe Yarar mı?

Yengeç burcu erkeğine nasıl davranmalı sorusu kadınlar tarafından sık sorulmaktadır. Bu soruya verilen cevaplar arasında aşçılığın da yer aldığını söylemek mümkündür.

Aslında olan yengeç erkeğine yemek yapmak değil, ona kendini özel hissettirmektir. Kendini özel hissetmesini sağladığınızda süreç çok daha keyifli ve kendiliğinden aşk dolu geçecektir.

Yengeç erkeğini âşık edebilmek için iyi yemek yapmanın işe yarayacağını söylemek mümkün çünkü mutfakta gerçekten başarılı olan kişilerle yaşamayı tercih etmektedir.

Dünya mutfaklarına karşı da ilgisi olan yengeç erkeğinin bu konuda donanımlı olan kadınlara ilgisi olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Yengeç Erkeğini Âşık Etmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Yengeç burcu erkeğini kendinize âşık edebilmek için dikkatle giyinmeniz gerekir. Özellikle kendinize yakışan kıyafetleri seçmeniz, asla paspal olmamanız yengeç erkeğinin ilk hedeflerindendir.

Yengeç erkeği kolay kolay âşık olabilen bir erkek değildir. Dışarıdan baktığında bir kadında görmek istediği her şeyi görebilmesi gerekir.

Şık ve zarif giyinen, kıyafetleri temiz ve ütülü olan kadınlar onun her zaman ilgisini çeker.

Yengeç erkekleri abartılı dekolteden ve çok açık giyinilmesinden hoşlanmazlar. Mahremiyete olan hassasiyetleri biraz fazladır.

Aşırı kıskançlıkları da tam olarak bundan kaynaklanmaktadır. Bunun yanında aynı evde dilediğiniz gibi giyinmeniz tam tersi onun hoşuna gidecektir.

Yengeç Erkeğini Âşık Etmek İçin Cinsellik

Yengeç erkeği, âşık olmadığı ya da sevmediği bir kadınla olmayı reddeden erkeklerdendir.

Yengeç erkeği ile henüz bir yola çıkmadıysanız doğrudan cinsel deneyim yaşamanız, sizin hakkınızda kötü düşünmesine neden olur. Bu sebeple önce tanışmalı sizi gerçekten sevmesini sağlamalısınız. Bu noktadan sonra aşkınızı dilediğiniz gibi arttırabilirsiniz çünkü yengeç erkekleri cinsel birliktelikte başarılı olan kadınlara âşık olmaya meyillidirler.

Cinsel yaşamanızda başarılı ve uyumlu bir çift olursanız yengeç erkeğinin size âşık olması da aşını itiraf etmesi de çok zor olmayacaktır. Bu bakımdan istekli, tutku dolu ve cinsellik konusunda kural tanımayan bir kadın olmaya gayret etmeniz önerilmektedir.

Yengeç Erkeğini Âşık Etmek İçin Ailesiyle Anlaşmak İşe Yarar mı?

Yengeç erkeği genel olarak ailesine çok düşkün bir erkektir. Bu nedenle yengeç erkeği ile mutlu olabilmeniz, size aşk dolu bakabilmesini sağlayabilmeniz için ailesiyle tanışmalı, kendinizi onlara sevdirmelisiniz.

Yengeç erkeğinin annesi, kardeşi ve babası konusunda ne kadar sabırlı, anlayışlı ve sıcakkanlı olursanız kendisinin size olan ilgisi de bir o kadar fazla olur. Bu açıdan ailesiyle görüşmek, aşk yolunda atabileceğiniz en etkili adımlardan bir tanesi olacaktır.

Yengeç erkeği ile mutlu olmak isteyen kadın kendi ailesiyle de barışık olmalı, sevgi dolu bir yuva kuracağını ispatlamadır. Bu sayede yengeç erkeği güvenle âşık olabilecektir.

Yengeç Burcu Erkeğini Âşık Etmek İçin Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yengeç erkeği, kolay sevebilen bir yapıya sahip değildir. Bu burçtaki erkeğin tahammül edemediği şey, karşısındaki kadının kendisiyle zıtlaşarak tartışmasıdır. Bu davranış yengeç elde edilmek isteniyor ise kesinlikle yapılmamalıdır.

Yengeç burcu, çevresine ve ailesine uyum sağlamayan bir kişiye asla kapılarını açmaz. Bunları bilerek, ona göre davranılması akıllıca bir karar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sıla Turan dedi ki:

    Yengeç burcu erkeği duygusal kadınlardan hoşlanır. Beraber duygusallığın dibine vurmak ister. Romantik filmler izleyebilin, gerekince beraber ağlayın.