20 Nisan Akrep Günlük Burç Yorumları

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları

Başak Burcu Ocak 2018 Yorumları

23 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Yorumları

Yengeç Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yengeç 24 Ekim, 16:59'de eklendi

Aşk filmlerinden çıkmış olabilecek yengeç erkekleriyle yaşadığınız bir ayrılıkta içinizi rahatlatacak bir şeye sahipsinizdir: Onlar da sizin kadar üzgündür. Sizin küçük bir adımınızla orta yolu bulup, erkeklerin kadınların en nefret ettiği hayalini bile kabul edebilir: Pembe panjurlu eve sahip olmak.

Bir Kadın Yengeç Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Romantizmi seven yengeç erkekleri ayrılık konusunda sizin kadar sıkıntı yaşarken yapacağınız ilk şey gidip kapılarını çalmaktır. Çünkü yengeç erkekleri heyecanlı ve sevgi dolu bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu heyecan sönmeden ona tekrar yaklaşmalı mutlu günlerinizin varlığını hatırlatıp onu sevdiğinizi açık açık söylemelisiniz. Ayrılık sonrası birçok kadının yapamayacağı bir şey olsa da yengeç erkekleri üzerinden tamamen işe yarayan bir taktiktir.

Bir Kadın Yengeç Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Yengeç erkekleri ilişkileri için yaşamayı, sosyal çevreyi unutmayı kabullenebilecek insanlardır ancak bu durum ilişkisi olan kadına bazı kısıtlamalar getirmesine sebep olur. Eğer ilişkiniz süresince kabul ettiğiniz bu kısıtlamaları ayrılık kararını verdikten sonra hemen bozarsanız bu durum yengeç erkeğinin hiç hoşuna gitmez. Size onca zaman bir ilişkiyi yük gibi taşıttığını düşünür. Mutlu olduğunuzu, bu ilişkinin sizi mutlu ettiğini düşünmesiyle o da sevgisini söndürmeye başlar. Ayrıca çetrefilli ve oyun oynayarak onu kazanmaya çalışmanız da bir işe yaramaz. Çünkü yengeç erkekleri gerçekten zeki erkeklerdir. Bu yaptıklarınızı anlaması sizden soğumasına neden olur.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Buse 26 Ağustos 2018

Kızlar, bu konuda tecrübesi olan var mı? Yengeç erkeği eski sevgilisine döner mi? Kazanmak için uğraşmalı mıyım? Onu kazanmak için ne yapabilirim?

Hülya 2 Eylül 2018

Yengeç erkeği çabuk vazgeçip unutur. Hiç hayal kurmayın.
Erkek arkadaşımla ayrıldıktan 15 gün sonra başkası ile beraberdi. Tam 4 yıllık ilişkimiz olmuştu. 3 ay sonra da evlendi.
Daha da yengeçlere güvenmem.

gül kaya 11 Eylül 2018

ben başkasıyla çıkıyordum.yengeç burcu erkegi olan çok yakın arkadaşım vardı.ona herşeyimi anlatıyordum.hiç farkında olamadım meger bana aşık olmuş.sevgilimden ayrıldım beni teselli ediyordu üzülmememi beni hak etmedigini söylüyordu.biz gece gündüz dertleşip konuşurken ben ona aşık oldugumu farkettim.bana itiraf et duygularını bende edicem ve başlasın ilişkimiz dedim.yok dedi önce buluşalım gözlerine bakarak söylemek istiyorum dedi.ben bursada o karacabeyde yaşıyor.ben dayanamadım itiraf etmesi için ısrar ettim.ettide.sonra ben şımardım beni çok ugraştırdın ama sonra kucagıma oturdun.nasılda inadını yendim söylettim dedim.beni bu sözlerimden sonra terk etti.23 gündür yalvarıyorum bir cvp bile yazmadı.kan agladım güvenimi 0 ladın yazmış okdr.yalvardım özürler diledim yok hayatımda bukdr inatcı biri daha tanımadım.istemiyorsan engelle yazdım.bir çırpıda engelledi.ayladır konuşuyoruz bir kez bile buluşamadık bir kez sarılamadım kokusunu bile bilmiyorum.ölücek gibi hissediyorum.bursaya yerleşti fakat ben yokmuşum gibi birkez bile aramadı.engelide kaldırmıyor.çok üzgünüm ve pişman.onu sonsuzadek kaybettim 🙁