Yengeç Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yengeç erkeği nasıl geri döner sorusu kadınlar tarafından merak edilen sorulardan bir tanesidir. Oldukça inatçı ve bir o kadar da gururlu olan yengeç erkeği dönme konusunda zorlayıcı olabilmektedir.

Ayrılık nedeninize bağlı olarak yengeç erkeğini döndürmenin bir yolunu bulabilmeniz mümkündür.

Aşk filmlerinden çıkmış olabilecek yengeç burcu erkekleriyle yaşadığınız bir ayrılıkta içinizi rahatlatacak bir şeye sahipsinizdir: Onlar da sizin kadar üzgündür.

Sizin küçük bir adımınızla orta yolu bulup, erkeklerin kadınların en nefret ettiği hayalini bile kabul edebilir: Pembe panjurlu eve sahip olmak.

Yengeç Erkeği Nasıl Geri Döner?

Romantizmi seven yengeç erkekleri ayrılık konusunda sizin kadar sıkıntı yaşarken yapacağınız ilk şey gidip kapılarını çalmaktır. Çünkü yengeç erkekleri heyecanlı ve sevgi dolu bir yapıya sahiptir.

Sahip olduğu heyecan sönmeden ona tekrar yaklaşmalı mutlu günlerinizin varlığını hatırlatıp onu sevdiğinizi açık açık söylemelisiniz. Ayrılık sonrası birçok kadının yapamayacağı bir şey olsa da yengeç erkekleri üzerinden tamamen işe yarayan bir taktiktir.

Bir Kadın Yengeç Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Yengeç erkekleri ilişkileri için yaşamayı, sosyal çevreyi unutmayı kabullenebilecek insanlardır ancak bu durum ilişkisi olan kadına bazı kısıtlamalar getirmesine sebep olur.

yengeç burcu erkeği ayrılmak isterse ne yapmalı?

yengeç burcu erkeği ayrılmak isterse ne yapmalı?

Eğer ilişkiniz süresince kabul ettiğiniz bu kısıtlamaları ayrılık kararını verdikten sonra hemen bozarsanız bu durum yengeç erkeğinin hiç hoşuna gitmez. Size onca zaman bir ilişkiyi yük gibi taşıttığını düşünür.

Mutlu olduğunuzu, bu ilişkinin sizi mutlu ettiğini düşünmesiyle o da sevgisini söndürmeye başlar. Ayrıca çetrefilli ve oyun oynayarak onu kazanmaya çalışmanız da bir işe yaramaz. Çünkü yengeç erkekleri gerçekten zeki erkeklerdir. Bu yaptıklarınızı anlaması sizden soğumasına neden olur.

Yengeç Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yengeçleri geri döndürmenin yolu perişanlığı göstermektir. Geri döndürmek istediğinize göre ya hata yapmışsınız ya da ayrılık kararından vazgeçmesini ummaktasınız.

Her ikisi için de adım atması gereken kişi siz olduğunuz için yengeçlerin kılı dahi kıpırdamayacaktır. Atılması gereken ilk adımların her birini sizin atmanız mecburidir. Adım atmaktan keyif aldığınızı düşünerek güzel bir perişanlık öyküsü tavsiye edilebilir.

Gerçekten üzüldüğünüzü bilmeden yengeç erkeğinin geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Gerçekten üzüldüğünüzü fark ettiği an kalbi yumuşamaya başlayacaktır.

Çok klişe olsa da ağlamak size yardımı dokunacak hamlelerden bir tanesidir. Arayıp bağırıp çağırmak yerine ağlayarak kendinizi anlatmanız çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Yengeç erkeğini ikna etmenin yolu bu duygusal anlardan geçmektedir.

Yengeç Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmalı?

Yengeç erkeğini döndürmek için ne yapmalı sorusunun cevabı sükûnettir. Ayrılık sonrası aklınızdan binlerce fikir geçecektir ancak bilhassa çılgın fikirlere ket vurmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Asla kontrolünüzü kaybetmemeli asla ekstrem hareketlerde bulunmamalısınız. Ayrılık sonrasında kendi kabuğunuza çekilmeniz kararını sorgulamasına ya da hatanızı affetmesine yarar sağlayacaktır.

Kendini dışarı atan, arkadaş ortamlarına dalan, kendini gezmeye dolaşmaya veren biri olursanız size olan öfkesi artacak ve geri dönme ihtimali tamamen yok olacaktır. Yengeç erkeğini döndürebilmek için yapmanız gereken şey oldukça basittir.

Yengeç Erkeğini Dönmeye İkna Etmenin Yolu

Erkeği geri döndürmenin yolu anıları tazelemekten geçer. Yengeç erkeği için de aynı şey geçerlidir. Geri döndürebilmeniz için ondan bir gün isteyebilir tüm anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Sizinle 1 gün geçirdiğinde gerçekten seviyorsa anılarınız rahat bırakmayacak ve geri dönmesi mümkün olacaktır. Belirlediğiniz bir gün içinde daha önce gittiğiniz yerlere gidebilir, sevdiğiniz filmi izleyebilir, sizde hatırası olan herhangi bir aktiviteyi yapabilirsiniz.

Keyifli zaman geçirmek, sizi hatırlamak, birlikteliğinizin ne kadar güzel olduğunu anımsamak yengeç erkeğini geri döndürecek adım olacaktır.

Yengeç Erkeğini Kıskandırarak Döndürebilir miyim?

Sevgilimi kıskandırarak geri döndürebilir miyim sorusunu soran birçok kadın bulunmaktadır ancak kıskandırmak her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Evet, yengeç erkeği kıskandığı zaman sahiplenen bir erkektir fakat ters bir sonuç almanız da muhtemeldir.

İlginizi Çekebilir: Yengeç Erkeği Kıskanç Mıdır?

Yengeç burcu erkeği ile birlikte olmak isteyen kadın kıskandırmayı dahi çok iyi planlamak durumundadır. Yengeç erkekleri gerçekten zeki erkeklerdir. Sizin bunu bilinçli yaptığınızı fark ederse işler beklemediğiniz bir noktaya ulaşabilir.

Sevgiliyi geri döndürme planı yaparken asla başka bir erkeği işin içine sokmamalısınız. Büyük bir kavgayla sonuçlanan bu durum aynı zamanda planınızın açığa çıkmasına da neden olabilir.

Kıskandıracaksanız yalnızca çok güzel görünmeniz onun gittiği mekânlarda bulunmanız dahi yeterli olacaktır.

Yengeç Erkeği Hediyelerle Geri Döner mi?

Yengeç burcunu etkilemek çok kolaydır ancak en kötü huyları biterse biter inanışlarıdır. Onlar için bir ilişki bitmişse artık tamamıyla bitmiştir.

Mantıken bitmiş bir ilişkiyi geri döndürmenin pek de bir mantığı yoktur. Yengeç erkeklerinin kalbinde bitmeyen bir ilişki ise her zaman geri döndürülebilecek bir ilişkidir. Çaba sarf etmeniz istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Çok istediği bir hediyeyi sunmanız, sürpriz bir yemek, davet ya da tatil planlamanız bitmemiş olan birçok şeyin yeniden hatırlanmasını sağlayacaktır. Yengeç burcu erkeği bu konuda çabaladığınızı gördüğünde asla kayıtsız kalmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Buse dedi ki:

  Kızlar, bu konuda tecrübesi olan var mı? Yengeç erkeği eski sevgilisine döner mi? Kazanmak için uğraşmalı mıyım? Onu kazanmak için ne yapabilirim?

 2. Hülya dedi ki:

  Yengeç erkeği çabuk vazgeçip unutur. Hiç hayal kurmayın.
  Erkek arkadaşımla ayrıldıktan 15 gün sonra başkası ile beraberdi. Tam 4 yıllık ilişkimiz olmuştu. 3 ay sonra da evlendi.
  Daha da yengeçlere güvenmem.

 3. gül kaya dedi ki:

  ben başkasıyla çıkıyordum.yengeç burcu erkegi olan çok yakın arkadaşım vardı.ona herşeyimi anlatıyordum.hiç farkında olamadım meger bana aşık olmuş.sevgilimden ayrıldım beni teselli ediyordu üzülmememi beni hak etmedigini söylüyordu.biz gece gündüz dertleşip konuşurken ben ona aşık oldugumu farkettim.bana itiraf et duygularını bende edicem ve başlasın ilişkimiz dedim.yok dedi önce buluşalım gözlerine bakarak söylemek istiyorum dedi.ben bursada o karacabeyde yaşıyor.ben dayanamadım itiraf etmesi için ısrar ettim.ettide.sonra ben şımardım beni çok ugraştırdın ama sonra kucagıma oturdun.nasılda inadını yendim söylettim dedim.beni bu sözlerimden sonra terk etti.23 gündür yalvarıyorum bir cvp bile yazmadı.kan agladım güvenimi 0 ladın yazmış okdr.yalvardım özürler diledim yok hayatımda bukdr inatcı biri daha tanımadım.istemiyorsan engelle yazdım.bir çırpıda engelledi.ayladır konuşuyoruz bir kez bile buluşamadık bir kez sarılamadım kokusunu bile bilmiyorum.ölücek gibi hissediyorum.bursaya yerleşti fakat ben yokmuşum gibi birkez bile aramadı.engelide kaldırmıyor.çok üzgünüm ve pişman.onu sonsuzadek kaybettim 🙁