Oğlak Erkeği İçin Hediye Seçimi

Eylül 2016 Aslan Burcu Yorumları

20 Nisan 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları

Koç Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yengeç Kadını Nasıl Geri Döner?

Yengeç 17 Temmuz, 08:26'de eklendi

Eski sevgiliniz bir yengeç kadını ve sizden ayrıldı mı? Yengeç burcu kadını olan eski sevgiliyi geri döndürmek için neler yapmalı öğrenip, ona tekrar sahip olabilirsiniz.

Yengeç kadınları deyince bir evi çekip çeviren kadınlar gelir akla. Her şeyi aynı anda toparlayabilen kıvrak zekalı, güleç kadınlardır yengeç kadınları. Genelde saf insanlar olurlar ancak bu saflığın anlamı birine zarar vermemeleridir. Yengeç kadının geri döndürmek ayrılma nedenlerine göre değişir. Aldatılma, güvensizlik gibi konulara çıkıyorsa bu kapı işte işiniz bu noktada inanılmaz derecede zordur.

Bir Erkek Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Öncelikle kendinize tam da evlenilecek bir kadın bulmuş ve onu kaybetmişsinizdir. Yengeç kadınları ilişkilerine ciddi gözle bakmayı severler. Eğer pişmanlığınızı dile getirip sizde bir şeyleri ciddi düşündüğünüzden bahsederseniz onu yumuşatabilirsiniz. Bir diğer değer verdikleri şey ise şüphesiz sevilmektir. Sevildiklerini hissetmedikleri krize girebilirler yengeç kadınları. Bu yüzden özür dilerken aklınızda yer alan tüm sevgi sözlerini kullanmalısınız.

Bir Erkek Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalı?

Yengeç kadınları burnu kalkık değildir ancak bazı konularda gurur yapmak hoşlarına gider. Eğer siz de gurur yaparsanız unutun barışmayı, çünkü o size gelmeyecektir. Bu sevgisinin ölçütü değil tamamen kişilik meselesidir. Kendisi yalan söylemeyi hiç sevmediği gibi sizin yalanınızı yakalarsa işiniz bitmiştir. Bu yüzden barışmak için onunla konuşurken ağzınızdan çıkanların bir kelimesi yalan olmasın. Söyleyeceğiniz şey ne kadar kötü olursa olsun, söyley,n ve defalarca özür dileyin. Çünkü yengeç kadınları birlikte oldukları insanları iyi tanırlar, yalanlarını kolaylıkla yakalayabilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.