Yengeç Kadını Nasıl Geri Döner?

Yengeç kadını nasıl geri döner sorusu sık sorulan sorulardandır. Yengeç kadınının dönmesini sağlamak için özel bir çaba sarf etmek, emek vermek gerekir. Eski sevgiliniz bir yengeç kadını ve sizden ayrıldı mı? Yengeç burcu kadını olan eski sevgiliyi geri döndürmek için neler yapmalı öğrenip, ona tekrar sahip olabilirsiniz.

Yengeç kadınları deyince bir evi çekip çeviren kadınlar gelir akla. Her şeyi aynı anda toparlayabilen kıvrak zekâlı, güleç kadınlardır yengeç kadınları.

Yengeç kadının geri döndürmek için yapmanız gerekenler ayrılma nedenlerine göre değişir. Aldatılma, güvensizlik gibi konular nedeniyle sizi terk ettiyse işiniz inanılmaz derecede zordur.

Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapılmalıdır?

Öncelikle kendinize tam da evlenilecek bir kadın bulmuş ve onu kaybetmişsinizdir. Yengeç kadınları ilişkilerine ciddi gözle bakmayı severler.

Eğer pişmanlığınızı dile getirip sizde bir şeyleri ciddi düşündüğünüzden bahsederseniz onu yumuşatabilirsiniz.

Bir diğer değer verdikleri şey ise şüphesiz sevilmektir. Sevildiklerini hissetmedikleri krize girebilirler yengeç kadınları. Bu yüzden özür dilerken aklınızda yer alan tüm sevgi sözlerini kullanmalısınız.

Bir Erkek Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalı?

Yengeç burcunun burnu kalkık değildir ancak bazı konularda gurur yapmak hoşlarına gider. Eğer siz de gurur yaparsanız unutun barışmayı, çünkü o size gelmeyecektir. Bu sevgisinin ölçütü değil tamamen kişilik meselesidir.

Kendisi yalan söylemeyi hiç sevmediği gibi sizin yalanınızı yakalarsa işiniz bitmiştir. Bu yüzden barışmak için onunla konuşurken ağzınızdan çıkanların bir kelimesi yalan olmasın.

Söyleyeceğiniz şey ne kadar kötü olursa olsun, söyleyin ve defalarca özür dileyin. Çünkü yengeç kadınları birlikte oldukları insanları iyi tanırlar, yalanlarını kolaylıkla yakalayabilirler.

Yengeç Kadını Nasıl Geri Döner?

Yengeç kadını nasıl döndürülür sorusunun cevabı açık olmaktan geçer. Açık yürekli şekilde hissettiğinizi anlattığınızda yengeç kadınının ilişkiniz hakkında sonuca varmasını sağlayabilirsiniz.

Birçok erkekle birlikte olmayan, seçici ve olabildiğince ideal bir partner olan yengeç kadını size değer veriyorsa bunu asla es geçmeyecektir.

Yengeç kadınıyla mutlu olmak çok zor olmadığı gibi  güvensizlik söz konusu değilse kendinizi affettirmeniz de zor değildir. Sizi dinlemesini sağladıktan sonra zamanı iyi değerlendirmeniz, hislerinizi anlatmanız yeterli olacaktır.

Yengeç kadını son derece hisli bir kadındır. Kolay kolay silip atmaz. Kalbinde yeriniz varsa sizi dinleyecek ve cümlelerinize dikkat edecektir. Asla suçlayıcı davranmamalı olabildiğince sıcakkanlı ve samimi olmalısınız. Ilımlı ve uzlaşmacı tavrınız onun da rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalı?

Eski sevgili geri döner mi sorusunun cevabı evettir ancak herkesin dönmesi için farklı bir taktik bulmak gerekir. Kadınların geri dönmesi biraz daha zahmetli olabilmekte ve emek sarf edilmesi icap etmektedir. Geri döndürmek istediğiniz kişi yengeç kadını ise bu durumda biraz terleyeceğinizi de aklınızda bulundurmalısınız.

Yengeç kadınının dönmesi için ortak arkadaşlarınızı kullanabilirsiniz. Ortak buluşma alanlarınıza gidebilir, sizinle bir arada olması için yardım talep edebilirsiniz.

Hala sevdiğinizi kanıtladığınızda arkadaşlarınız da seve seve yardımcı olacaktır. Yalnız kalmak yerine arkadaş ortamında olmak size de partnerinize de daha iyi hissettirecektir. Süreç içerisinde laf çarpma, göz göze gelmeme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ancak sorun yapmadan hedefinize odaklanmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Yengeç Kadınını Geri Döndürme Yolları

Yengeç burcu sevgiliyi geri kazanma yollarından bir diğeri çok istediği gezinti ya da tatil planını yapmaktır.

Yengeç kadınları ilişkileri bittiklerinde kendilerini eve kapatmaya meyillidirler ancak gerçekten istediği bir yere gideceğini öğrendiğinde gelmek isteyebilir. Ayrılığınızın temel nedeninin ne olduğu önemlidir ancak bu şekilde bir planla sürpriz yaparsanız iyi kötü yol kat edebilir, istediğiniz gibi bir sonuç alabilirsiniz.

Yengeç kadınını geri döndürebilmek için uzun zamandır istediği bir tatili planlayabilir, gitmek istediği bir şehre güzel bir gezi programı hazırlayabilirsiniz. Keyif verici bir plan oluşturduğunuzda sizinle ne kadar iyi vakit geçirdiğini de hatırlatmış olursunuz.

Yengeç Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Almalı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek mümkün mü sorusunun cevabı yengeç burcu bir sevgiliniz varsa olumludur. Eski sevgilinizi geri döndürebilmek için bir hediye ile duygularınızı ifade etmeyi de düşünebilirsiniz.

Yengeç kadını küçük ancak anlamlı hediyelere bayılır. Özellikle el yapımı bir hediye hazırlamak onu geri kazanmak için kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik olacaktır.

Yengeç kadınını geri kazanma çabanız bir pırlanta, güzel bir takı seti, çok istediği fotoğraf makinesi, cep telefonu ya da hayal ettiği bir hediye ile sonuç verebilir. Geri döndürme sürecinde cimri davranmamak size yarar sağlayacaktır.

Yengeç Kadınını Geri Döndürmek Zor mu?

Eski sevgilimi geri döndürmek istiyorum diyorsanız onu ne kadar tanıdığınızı sorgulamalısınız.

Her kadın aynı değildir ancak yengeç kadınları geri dönme potansiyeline sahiptir. Size karşı en ufak bir hissiyata sahipse geri dönmesi çok da zor olmayacaktır. Aldatma, şiddet gibi hiç kimsenin kaldıramayacağı ve asla geri dönmesini gerektirmeyeceği durumlar dışında yengeç kadınının size sıcak bakması mümkündür. İhtiyacınız olan hala sevdiğine dair bir ipucudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Muhsin ve Tülay dedi ki:

    Sevdiğim kadın yengeç burcuydu. Çok seviyordum ama karşılığını alamadım. Uğraştım doğru yolu göstermeye çalıştım ikna edemedim. Bir türlü onu çok sevdiğime inanmadı. Kendisine yakışanı yaptı ve çekti gitti. Olmamalıydı bana göre. Şimdi aylardır geri döner mi acaba diye bekliyorum. Buradan da söylüyorum çok seviyorum seni.