Yengeç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? Nasıl Kıskandırılır?

Yengeç burcu erkeği kıskanç mıdır, kıskandığında nasıl davranır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Duygularını kendi içinde yaşamayı seven yengeç erkeği, kıskançlık konusunda da baya başarılıdır.

Düşündükleri onun doğrusudur ve karşısındaki bayanın da böyle olmasını ister. Sorumlulukları karşı tarafa yüklemeyi sever. Yengeç erkeği, kendisinin neye kızdığını ve neden kıskandığını bilen ve ona göre davranan bir kadınla olmak ister.

Dinlenilmediği takdirde tamamen kontrolünü kaybedip, kıskançlık krizleri geçirebilir ve sonra düşündüğünde ağzından çıkan laflara kendisi bile inanamayabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Yengeç erkeği kıskanç mı sorusunun cevabı evettir. Birçok burca kıyasla daha kıskanç bir erkek olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Yengeç erkeği ile tanışan birçok kadın başlangıçta pek kıskanç olmadığını düşünür. Ne var ki bir süre sonra sahiplenme iç güdüsü ve bağlanma ile ne kadar kıskanç bir yapıda olduğu ortaya çıkabilir.

Yengeç erkeği kıskanan bir erkektir ve bunu karşısındaki insana belli etmekten hoşlanmaz. Kadınların ondan önce düşünüp hayatlarını kontrol etmesini, kıskançlığa mahal vermeyecek şekilde davranmasını ümit eder.

Uzun süreli ilişkileri kıskançlıktan sıyrılmış olan ilişkileridir. Yengeç erkeği karşısındakine sonsuz güvendiğinde mutlu edebilecek bir erkektir.

Yengeç Burcu Erkeği Kıskandığını Nasıl Belli Eder?

Yengeç erkeğinin her ne kadar özgüveni olsa da, kıskançlık konusunda geçerli olmayacaktır.

Partnerinin karşı cins birisiyle konuşup gülmesi bile yengecin içinde dalgalanmalar yaratacaktır ve yetemiyor muyum düşüncesi ağır basacaktır. Düşünmeden ileri gittiği dönemlerde, depresyon bile geçirebilir. Daha farklı olarak da dışa dökebilir.

İlginizi Çekebilir: Yengeç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Partnerini ilk başlarda uyarır ve hoşlanmadığını dile getirir. Fakat bu durum tekrarlanmaya devam ettiği takdirde, yengeç kıskançlıkta kendini aşabilir.

İlişkilerinde güven problemi yaşadığı kadınları daha çok kıskanır ve aldatılacağını düşünür.

Her zaman içerisinde terk edilmek ve bırakılma korkusu vardır. Kıskançlık sebeplerinin çoğuna da bu düşünce sebep olmaktadır.

Yengeç Burcu Hangi Durumlarda Kıskanır?

Yengeç burcu erkeğinin hisleri çok kuvvetlidir ve çoğu zaman yanıltmaz. Fakat kendileri çok kıskanç olduğunu kabullenmeyerek, hisleri ile alakalı bir durum olduğunu savunurlar.

Sevdiği kadının yanına yaklaşan bir erkek, gülümseme temalı görüntüler ve karşı cins ile şakalaşmalar, yengeci rayından çıkarabilir.

Farklı bir erkekle diyalog halinde olmak yengeç burcu erkeğini kıskandırmak için yeterlidir. Özellikle bu konuda özel bir hassasiyeti olduğu unutulmamalıdır.

Yengeç Burcu Erkeği Kıyafette Kıskançlık Yapar mı?

Yengeç burcunun kıskançlıkları tek bir şeyle sınırlı değildir. Kıyafet konusu da onun için son derece önemlidir. Karşısındaki kadının dekolte ağırlıklı giyinmesi, kıskançlık krizi geçirmesine yetecektir.

Yengeç Erkeği Nasıl Kıskandırılır?

Yengeç Erkeği Nasıl Kıskandırılır?

Kıskançlık krizi geçirmemesi için onun yanında kıyafetlere dikkat etmek, kontrollü şekilde giyinmek önemlidir. Kıyafeti konusunda taviz göstermek istemeyen kadınlar, yengeç burcu erkeklerle anlaşmakta zorlanırlar.

Çoğu zaman vücudu saran dar kıyafetler, açık bluzlar, iç gösteren transparan tercihler ve mini etekler yengeç erkeklerini sinirlendirir.

Henüz sevgili olmaya yeni başladığınızda yengeç burcu erkeğinin bu konuda yasaklar getirmeye başladığını görebilirsiniz. Kıyafet konusunda keskin ve sınırlandırıcı bir yapısı vardır.

Yengeç Erkeği Arkadaş Ortamını Kıskanır mı?

Burçların kıskançlıkları arasında en zorlayıcılardan birinin de yengeç olduğunu görebilirsiniz. Yengeç burcu son derece zorlayıcı, yıpratıcı bir kıskançlığa sahiptir.

Özellikle bir kez güvenini kırdıysanız yengeç erkeğiyle mutlu olabilmenizin mümkünatı yoktur. Sizi kıskançlıklarıyla boğacak, zorlanmanıza neden olacaktır.

Yengeç erkeğinin kıskandığı durumlardan biri de arkadaş ortamıdır. Sevgililik sürecinden önce arkadaşlarınız erkek ağırlıktaysa her biriyle vedalaşmanız gerekebilir çünkü yengeç erkeği bu konuda asla anlayışlı değildir.

Erkek arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz size olan öfkesini katlayacak, kıskançlık krizleri geçirmesine neden olacaktır.

Yengeç Erkeği Kıskanınca Ne Yapmalı?

Erkekler kıskanınca ne yapmalı sorusu kadınların sıkça sorduğu sorulardan bir tanesidir. Sizi kıskanan erkek yengeçse bu durumda yapmanız gerekenler diğer kadınlardan biraz daha fazladır.

Yengeç erkeği kıskandığında konuyu kapatmaya çalışmamalı onu dinlemelisiniz. Kendini izah ettikten sonra kıskanmaya değecek bir durum olmadığını dile getirip soğukkanlı davranmalısınız.

Panik yaptığınızı fark ettiği anda şüphe duymaya başlayacaktır. Şüphe duyan bir yengeçle hiç kimsenin mücadele etmesi mümkün değildir.

Yengeç erkeğinin kıskanması durumunu fark ettiğinizde konuyu ciddiye almalı ancak uzatmamalısınız.

Gündeme geldiğinde kısa ve basit cümlelerle geçiştirip büyümesine engel olmalısınız. Sonrasında sizin için basit olan konuyu o da yavaş yavaş es geçebilecektir.

Yengeç Erkeği Kıskandırılarak Bağlanır mı?

Erkekleri kıskandırmak her kadının keyif aldığı eğlencelerden biridir ancak öngörülemeyen olumsuzlukların yaşanması da oldukça muhtemeldir.

Yengeç erkeğini kıskandırmak isteyen kadınlar her şeyden önce temkinli olmaları gerektiğini bilmeliler çünkü bu konuda yengecin sağı solu belli olmaz. Her an büyük bir öfke kriziyle kalbinizi kırabilir.

Yengeç erkeği sizi kıskanıyorsa zaten bağlanmıştır. Kendinize bağlamak için böyle bir adım atmanıza gerek yoktur. Bağlanması için türlü kıskandırma oyunları yalnızca zaman kaybettirecektir.

Özellikle kadınlar tarafından böyle bir oyuna geldiğini anlarsa yengeç erkeği o zaman kontrolünü kaybedecektir. Kıskandırmaya gerek kalmadan sakin bir ilişki yürütmek yengeç erkeği için çok daha olumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Züleyha Yalçın dedi ki:

    Yengeç burcundaki erkeği nasıl müdahele edersin

  2. Meryem Lokumcu dedi ki:

    Şu kıskançlık konusunu bir türlü çözemiyorum. Kadınların genel olarak kıskanılmaktan hoşlandığını düşünüyorum. Benim sevgilim yengeç burcu ve beni kıskanıyor. Onun beni kıskanması hoşuma gidiyor. Yanlış anlaşılmasın kısıtlama değil kıskançlığı hoşuma gidiyor. Ben de onu kıskanıyorum sonuçta seviyorum ve değer veriyorum. Bazı kızlarda kıskandırarak ilgiyi üstüne çekme çabaları görüyorum. Bunları yapmayın inan ki işe yaramaz. Burayı okuyanları bu konuda uyarmak istedim.