Akrep Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

İlişkilerinde sorun ve problemden uzak kalmak için ellerinden geleni yapan akrep erkekleri aşık olduklarında hayatlarının merkezine sevdikleri kadını alırlar.

Tercih ettikleri kadınlar çoğunlukla sakin ve tartışmadan uzak kalmayı bilen kadınlardır.

Sevgisini belli eden ve aşkını sık sık dile getiren kadınlar akrep erkeklerinin dikkatini çeker. Bunun yanında akrep erkeği severse kendi sevgisinden emin olana dek bunu dile getirmez. Uzaktan izlemeyi ve şüphelerini gidermeyi tercih eder.

Akrep Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Akrep burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında ilk dikkat çeken kurallardır. Hoşlandığı kadının belli kurallar çerçevesinde davranmasını bekleyen akrep erkeği severse pek çok kuralla hayatını mükemmel kılmak ister.

Giyim, davranış, makyaj ve kıskançlık akrep erkeğinin temel kurallarını oluşturmaktadır.

Hoşlandığında aitlik durumunu abartmayı seven akrepler, bayanlar üzerinde hak iddia etme eğiliminde olurlar. Temeli kıskançlığa dayanan bu davranış akrep burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında en sık görünen durumdur.

Hoşlandığı bayanla ilişki kurmak istediğinde ise oldukça kararlıdır. Başladıktan sonra sadakatinden şüphe etmenize gerek kalmaz.

Akrep Erkeği Aşık Olduğunda Nasıldır?

Tutkulu ve uç noktalarda aşk yaşamak isterseniz bunu gerçekleştirebileceğiniz tek kişi akrep erkeğidir. Akrep burcu erkeği aşık olursa partneriyle zaman geçirmekten keyif alır.

Tüm ilişkisi boyunca açık yüreklilikle düşüncelerini dile getirir. Size çok kızdığında ter dökmenize izin vermez dili kolaylıkla çözülebilir.

Akrep burcu erkeği aşık olursa gösterdiği ilginin aynısını karşısından da bekler. Kendisine zaman ayrılmasını ister ve ilgisizlik söz konusu olduğunda eleştirmekten çekinmez.

Sinirlendiğinde kolaylıkla kalp kırabilen akrep burcu ilişkisinde öfkesini kontrol etmek için elinden geleni yapar. Bu nedenle sabrının ve ilişkinin sınırları çok zorlanmamalıdır.

Akrep Erkeği ile Nasıl Bir İlişki Yaşanır?

Akrep burcu erkeği henüz hoşlanma aşamasında biraz zorlu bir erkek olabilir. Ne yapacağını önceden tahmin etmek ve kurallarını kestirmek zordur. Bunun yanında akrep burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder derseniz en büyük belirtisi kıskançlığıdır.

Size karşı bir şeyler hissediyorsa muhakkak kıskanacak farklı bir erkekle diyalog kurmanıza izin vermeyecektir. İlişkiniz başladığında ise her ortama rahatlıkla adapte olabilen bir partner olacaktır.

Gidilmesi gereken her yere siz istediğiniz için katılır ve kendini sevdirmeyi bilir. Başkalarının yanında asla partnerini utandırmaz. 

Akrep Erkeği ile Uzun Süreli İlişki Yürütmek Mümkün mü?

Akrep burcu erkeği, bayanları en çok strese sokan en çok yoran erkeklerden biridir. Henüz ilişki başlamadan akrep burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder sorusuna neden olan tavırları daha sonra değişecektir.

Her ne kadar endişe verici bir ilişki anlayışı olsa da akrep erkeği aşkını ilan ettikten sonra her şey çok daha güzel olur. Kıskançlık krizlerine girmediğinde sakin ve anlayışlı bir partnerdir.

Akrep erkeklerinin düşünerek başlayan ve uzun soluklu olan ilişkileri meşhurdur. Sadakat, güven ve anlayış içerisinde sabırla evliliğe dek gidecek ilişkileri vardır.

Sizinle uzun süreli ilişkisi olan akrep erkeğini üzmemeye özen göstermelisiniz. Sizin için yıllarca fedakarlık yapmaya hazırdır.

Akrep Erkeğinin Kadınlardan Beklentileri Nelerdir?

Akrep erkeğinin partnerinden ilk beklentisi monotonluğa izin vermemesidir. İlişkiyi kontrol eden taraf her ne kadar erkek gibi görünse de heyecan ve canlılığı ayakta tutan kadındır.

Akrep erkeği ilgi, macera, sevgi ve eğlence konularında güçlü bir partner istemektedir. Bunun yanında her zaman güvenebileceği, hayatın her anında maddi ya da manevi kayıplarında destek bulabileceği kadınları tercih etmektedir.

Akrep erkeği için partneri ailesidir. Bu nedenle yapılabilecek tüm fedakarlıklara açık birini dilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elif dedi ki:

    Akrep burcu erkeği seviyorsa evlenme teklifi eder mi? Uzun zamandır bir ilişkim var ama hala evlilik teklifi yok. Aslında benim için de evlilik erken ama insan bir teklif de bekliyorum.

  2. Seda dedi ki:

    @Elif akrep erkeği duygularını biraz zor belli eder ama en güzel belirtisi ilgisidir. Eğer ilgiliyse mutlaka hisleri yüksektir. Evlilik teklifi de gelir merak etme.