Yay Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Hayatını renkli yaşamayı tercih eden yay erkeği severse bu hayat tarzına uyum sağlayabilecek partner tercih edecektir. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven aynı zamanda ilişkisinde her zaman heyecana öncelik veren bir yapıya sahiptir.

Yay erkeği bir kadını beğendiğinde ilk olarak hayata bakış açısını değerlendirir.

Pozitif ve eğlenceli bayanlar her zaman daha çok ilgisini çeker. Negatif dünya görüşü olan bayanları fiziksel olarak beğense de hayatında çok fazla yer vermemeyi düstur edinir.

İlginizi Çekebilir: Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Yay burcu erkeği hoşlanma belirtilerine dikkat ettiğinizde zarif davranışları dikkat çekecektir. Pek çok erkeğin düşünmediği, anlayamadığı detayların her birini size yaşatacaktır.

Ummadığınız bir bahar sabahı şehir dışına tatile çıkabilir, size eğlenebileceğiniz bir konserde unutamayacağınız bir tecrübe yaşatabilir. Yay erkeği hoşlandığı kadının hayatına renk katar. Bu nedenle pek çok kadın için vazgeçilmesi zor bir erkektir.

Yay burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında en dikkat çeken ise partnerini sınava dâhil etmesidir.

Yay erkekleri tek bir kadınla sıradan bir hayata tahammül edemezler. Bu nedenle sizden hoşlandıysa birkaç sorusuna cevap vermenizi isteyebilir. İstediği cevapları alması onun için önemlidir.

Yay Erkeği Âşık Olduğunda Nasıl Bir Kişiliğe Sahip Olur?

Dünyanın en romantik âşıklarından biri olan yay burcu erkeği âşık olursa kendini size kaptıracaktır. Hızlı başlayan ilişkileri ile meşhur olan yaylar, çabuk biten karmaşalara da maruz kalırlar. Bu nedenle partnerinin yay erkeğini iyi tanıyor olması gerekir.

Yay burcu erkeği âşık olursa hayatının her anına ortak olmanızı ister. Yaşadığı pek çok tecrübede yanında olmanızı, sizin de onunla adım atmanızı bekler. Heyecanlı ve kıpır kıpır bir âşık olan yay, sinirlendiğinde ise tam tersi bir karaktere bürünür.

Öfke kontrolü zayıf burçlardan biri olan yay, karşısındaki kişinin kim olduğunu unutacak kadar kontrolünü kaybedebilir. Bu nedenle hassas olduğu konuları bilip bu noktalarda iki kez düşünülmelidir.

Buna da Bakabilirsiniz: Yay Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Yay Erkeği Âşık Olduğunu Nasıl Belli Eder?

Yay burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı oldukça açıktır. Size hayatınızın en unutulmaz günlerini yaşatır, her kararınızda yanınızda olur ve kendi dünyasına rahatlıkla kabul ederse yay erkeği size âşık demektir.

Hayatı onun için önemlidir ve kolay kolay herkese açmaz. Sizin için duvarlarını yıkar ve anlamanızı beklerse bilin ki teslim olmuştur. Yay erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusuna cevap bulmak için kendinizi çok yormanıza gerek yok size açıkça âşık olduğunu yansıtacaktır.

Gizlilik ve hislerini saklama huyu yay erkeklerinde hiç yoktur. Yay erkeği severse bunu tüm dünyaya duyurur. 

Yay Erkeği ile Uzun İlişki Mümkün mü?

Yay burcu erkeği ile uzun süreli ilişki kurmak biraz da partnerin elindedir. Yayların hızlı yaşamına ayak uydurmak bir hayli zordur.

Devamlı şikâyet eden, paylaşmayı tercih etmeyen bayanlar yay erkekleri için uygun değildir.

İlişkinize başladıktan sonra uzun süreli olmasını istiyorsanız yay erkeğine her zaman destek olmayı bilmelisiniz. Bunun yanında bir kadın olarak kendinize hayran bırakmayı başarabilirseniz uzun ömürlü birliktelik şansınız olacaktır.

Yay Erkeğinin İlişkilerde Hoşlanmadığı Noktalar Nelerdir?

Yay erkeğinin ilişki içerisinde tahammül edemediği en önemli nokta alınganlıktır. Devamlı alınan ve ağlayan bayanlardan rahatsız olan yaylar, soğukkanlı kadınlara eğilimlidir. Güçlü olmayan ve ilişkisinde de bunu göstermeyen bayanlara uzun süre dayanamazlar.

Partneri tarafından onaylanmamak, aşağılanmak yay erkeğinin ilişki içinde hoşlanmadığı tutumlardır. Ayrıca hemen her insana açık olan yaylar sınıfsal farkı benimseyen ve ilişkisinde bunu hissettiren kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tuğçe dedi ki:

    Yay erkeği ile ilgili kafam çok karışık.
    Eski erkek arkadaşım yaydı. Ayrıldık ama mutlaka arada beni arıyor. Yokluyor mu yoksa beni unutamadı mı hiç bilmiyorum.

  2. Mehmet dedi ki:

    Sadece aklına gelir o sıra vicdan da görüş der.