Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları

Aslan burcu Aralık 2017 tarihi itibariyle yeni bir başlangıç yapıyor. Aralık ayının uğurlu geldiği burçlardan biri de aslanlar olacak. Hem iş hayatında hem de aşk hayatında suların durulduğu, sakin ve huzurlu bir sürece adım atılmış olacak.

Her zaman zor olan aslan burcu, ilişkilerinde bu durumun negatif yönünü taşımaktadır. Kontrollü, ipleri kendi elinde tutmayı seven bir yapısı vardır. Bu nedenle pek çok ilişkisini otorite kaygısı nedeniyle bitirmek zorunda kalmaktadır. Aralık ayında bu sorunu kendiliğinden çözmesi dikkat çekiyor.

Aralık 2017 Aslan Burcu Aşk Yorumları

İlişkilerinde sözü dinlenen taraf olmayı seven aslanlar, otorite sahibi olmayı tercih ederler. Aralık ayında değer verdikleri kişinin bu özellikleri nedeniyle kırıldığını fark edecek, kendilerine çeki düzen vermeye karar verecekler. Her zaman bir adım önde olmayı seçseler de bunu yansıtmamak için özel bir çaba sarf edecekler.

Aslanlar eğlenceli, samimi ve bir o kadar da doğal âşıklardır. Bu nedenle aralık ayında ilişkilerinin çok yönlü sağlamlaştığını görmeleri mümkün olacaktır.

Aralık 2017 Aslan Burcu İş Yorumları

Aslan burcu, aralık ayı boyunca düzenli olarak çalışmaya devam edecek. Yeni yılın getirmiş olduğu heyecan, aslanların işe daha fazla asılmasına yardımcı olacak. Kısa süre içinde hızla yükselecek olmaları, aslanların doğru yolda olduklarını ortaya koyuyor.

Aralık ayının sonuna doğru aslanları bekleyen birkaç olumsuzluk dikkat çekiyor. İş ortamında ufak tefek tartışmalar yaşayacak olan aslanlar, ay sonunda haklı taraf olarak konudan sıyrılmayı başarabilecekler.

Aralık 2017 Aslan Burcu Para Yorumları

Genellikle tutumlu ve para harcama konusunda kontrollü olan aslanlar, harcamalarını yeniden gözden geçirecekleri bir aya girecekler. Aralık ayında mali açıdan birkaç zaman sıkıntı yaşayacakları bir sürece adım atacaklar. Bu nedenle harcamalarını ve gelirlerini birlikte hesaplayıp, plan oluşturmaları son derece önemli.

Aslanlar kumbaralarını nasıl dolduracaklarını bilen burçlardır. Ne var ki aralık ayında kendilerine yaptıkları birkaç harcamanın borcunu ödemeleri daha önemli. Bu nedenle ay sonuna kadar birikimden ziyade borç kapatmak için çalışacak gibi görünüyorlar.

Aralık 2017 Aslan Burcu Eğitim Yorumları

Okul ortamının en popüler öğrencileri, aslanlar arasından çıkmaktadır. Aslanlar sınıf başkanlığından okul temsilciliğine kadar pek çok açıdan tercih edilir burçlardır. Otoriteleri, idare edebilme becerileri ve arkadaşlık kurabilmeleri okul yıllarında çok işlerine yarayacaktır.

Dersleri her zaman iyi olan ve iyi bir öğrenci olmak için çaba sarf eden aslanlar, aralık ayında da sınav döneminde de aynı duruşu sergileyecekler.

Aralık 2017 Aslan Burcu Şans Yorumları

Aslan burcu kendi iradesini şansın üstünde tutan bir burçtur. Çoğunlukla yapabileceği şeyleri bilmekte, şansı ise ikinci planda tutmayı tercih etmektedir. Aralık ayında da aynı performansı sergileyerek elde etmek istediklerini kolaylıkla kazanmaları mümkündür.

Şans konusunu pek önemsemeseler de aslanlar şanslı burçlardır. Bu nedenle aralık ayında ve yeni yılda hayatlarında olumsuz yönde gidecek herhangi bir problem söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.