Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları

Başak burcu aralık 2017 tarihi itibariyle hayatına dair önemli kararlar alacak. Çoğu zaman fevri ve sert çıkışlarıyla tanınan başaklar, aralık ayında kendi içlerine kapanmaya karar verecekler. Çevrelerindeki kalabalığın yavaş yavaş azalması, başakların kendilerini de eleştirmelerine neden olacak.

İş hayatlarında uzun süredir devam eden olumsuzluk, aralık ayında biraz daha yoluna girecek. Sevilen ve eğlenceli bir burç olan başak, iş ortamında da arkadaşlık ortamında da kendini yabancı hissettiği bir döneme girecek.

Aralık 2017 Başak Burcu Aşk Yorumları

Son derece sabırlı ve anlayışlı bir burç olan başak, partnerini üzmekten korkmaktadır. Genellikle küs kalmayı sevmeyen, uzatmayan, barışçıl bir politika sürdürmektedir. Aralık ayında sürdürdüğü bu politikayı korumaya devam etse de partnerine olan ilgisi biraz azalacak.

İlişkisine dair zaman zaman umutsuzluğa kapılan başaklar, aralık ayında bir süre daha sabretmeyi düşünecekler. Bekleme kararı alıp ilişkileri için ellerinden geleni yapmayı tercih edecekler. Bu süreç içerisinde olabildiğince sakin kalmaya, sorun yaratmamaya özen gösterecekler.

Aralık 2017 Başak Burcu İş Yorumları

En çalışkan, azimli burçlardan biri olan başak iş dünyasının sevilen burçlarından biridir. Başladığı işi bitiren ve çoğunlukla her işi en iyi yapan çalışanlar arasında yer almaktadır. Bu özelliği nedeniyle iş sektöründe paylaşılamayan eleman olarak yer edinmektedir.

Aralık ayında istediği işi yapıp yapmadığını düşünmeye başlayan başaklar, farklı kapıları aralamayı deneyecekler. Birbirinden farklı işleri araştırıp kendileri için en uygun işleri gözden geçirecekler. Hem kazancı iyi hem de severek yaptıkları bir iş, başakların en büyük hayali. Bu nedenle bir süre sessiz kalıp yalnızca araştırmaya odaklanacaklar.

Aralık 2017 Başak Burcu Para Yorumları

Para harcama konusunda zaafı olan burçlardan biri de başaklardır. Kendilerine ve evlerine harcama yapmayı çok seven başaklar, kimi zaman bu durumu biraz abartabilirler. Bu nedenle bazı aylarda maddi anlamda sıkıntı yaşamaları mümkündür. Aralık ayı, başaklar için tutumlu olunması gereken bir ay olacak. Uzun zamandır istedikleri ne varsa bu ayın sonuna doğru elde edecekler.

Çoğu zaman aşırıya kaçmayıp kontrollü harcasalar da kasım, aralık ayında birikim yapmaları önemlidir. Hedeflerine bir an önce ulaşmak isteyen başaklar, bu konuda son derece irade sahibi bir duruş sergileyecekler.

Aralık 2017 Başak Burcu Eğitim Yorumları

Okul ortamını seven ve çalışmaktan hoşlanan başaklar, aralık ayında düzenli olarak derslerine odaklanacaklar. Hem kış mevsiminin gelmesi hem de sınav sürecinde olunması başakların dersten başka bir şey düşünmesine engel olacak.

Ders çalışırken yalnız olmayı tercih eden başaklar, aralık ayında birkaç grup ödevinde sıkıntı yaşayacaklar. Sorumluluk duygusunu fazlaca taşıdıkları için iş yükümlülüğünü daha fazla hissedecekler.

Aralık 2017 Başak Burcu Şans Yorumları

Aralık ayı başaklar için şanslı bir ay olacak. Hem iş hem de aşk hayatlarında şans yüzlerine gülecek. Ay sonuna doğru uzun süredir bekledikleri güzel haberi almaları mümkün. Bu nedenle şanslarına biraz daha inanmaları önemli.

Çoğu zaman şans kavramını reddeden başaklar, iradeleri ve azimlerine daha fazla güvenirler. Dolayısıyla şans başaklar için çok etken bir detay değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.