Aralık 2017 Balık Burcu Yorumları

Balık burcu aralık 2017 tarihinden sonra yeni yıl heyecanıyla dolup taşmaya başlayacak. Yeni yıl için hızla plan ve program yapmaya başlayan balıklar, aralık ayını dolu dolu geçirecekler. Çoğunlukla iş ve arkadaş ortamına vakit ayırsalar da aşk hayatlarında ufak değişiklikler olacağını söylemek mümkün.

Balıklar için aralık ayının birkaç olumsuz hatırası olsa da ay sonunda kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak gelişmeler olacaktır. Üstelik bu gelişmeler, uzun süre etkisini hissettirmeye devam edecektir.

Aralık 2017 Balık Burcu Aşk Yorumları

Aralık ayında aşk hayatında ufak değişiklikler yaşayacak olan balıklar, ayrılık sonrası kendilerini dinlenmeye alacaklar. Sevgilisinden yeni ayrılanlar için aralık son derece sakin geçen bir ay olacak. Ufak tefek tartışmalardan sonra barışanlar ise aralık ayını son derece romantik değerlendirecekler.

Evlilik fikrini aklında oluşturmaya başlayan balıklar için aralık karar alma ayı olacak. Ciddi tanışmaların, resmi işlemlerin aralık ayında netleşmesini sağlayacaklar.

Aralık 2017 Balık Burcu İş Yorumları

Balık burcu için iş dünyasında huzurlu olmak son derece önemli. İş arkadaşlarıyla anlaşamaması balığın işi bırakması için yeterli bir sebep. Ortamda birkaç kez gerilim yaşansa da balığın olgun karakteri sayesinde tartışmalar son bulacak.

Başarılı bir çalışan olduğu için çoğu zaman kıskanılan balık, iş ortamında bu nedenle çok sık sıkıntı yaşamaktadır. Çoğunlukla çalışanlarla patronlar arasında sıkışıp kalması, işini çok iyi yaptığının işaretidir.

Aralık ayında balıklar için iş dünyası yeni fırsatlar aralayacak. Sabit oldukları işte yeni yollar kat eden balıklar, terfi müjdesi alacaklar.

Aralık 2017 Balık Burcu Para Yorumları

Balık burcu, alışverişi çok seven burçlardan biridir. Bu nedenle kazandığını bir an önce bitirip, ayın sonuna kadar sıkıntı yaşaması muhtemeldir. Balıkların uzun süreli tutumluluk durumu pek de mümkün değildir. Bu nedenle olabildiğince dizginlenmeleri gerekmektedir.

Aralık ayında birikim yapma kararı alan balıklar, bu kararı ay sonuna kadar muhafaza edebilecekler. Ne yazık ki ay sonunda balıkların yeni birkaç parça kıyafet alması, birikim yapmalarına engel olacak.

Aralık 2017 Balık Burcu Eğitim Yorumları

Aralık ayında okula gitmekten hoşlanmayacak burçlardan biri de balıklardır. Her ne kadar arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok seviyor olsalar da sabah erken kalkmak, saatlerce okulda kalmak balıkların canını çok sıkıyor. Bu nedenle aralık ayında okula gitmemek için pek çok bahanenin arkasına sığınacaklar.

Ay sonuna doğru çalışmaları gereken sınavlar olduğunu hatırlayan balıklar, sorumluluklarını üstelenecek ve ders çalışmaya başlayacaklar.

Aralık 2017 Balık Burcu Şans Yorumları

Balık burcu çoğu zaman şanslı kabul edilen burçlar arasındadır. İstediğini elde etmesi için şansı her zaman yardımcısıdır. Aralık ayında da bu durum değişmeyecek, balıklar şanslı birkaç durum yaşayacaklar. Üstelik hem maddi hem de manevi açıdan kendilerini iyi hissedecekleri pek çok güzel haber alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Balık Burcu Yorumları Aralık 2017 Balık Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Balık Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Balık Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.