Aralık 2017 Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu aralık 2017 tarihi itibariyle duygusal anlamda keyifli bir döneme adım atıyor. Yengeçler için sevgi ve aşk, hayatın merkezinde yer alır. Dolayısıyla aralık ayında sevgi merkezli birkaç karar almak onlara iyi gelecek.

Yeni yıla çok az bir vakit kala hayatlarında ciddi değişiklikler olacak olan yengeçlerin, iş ve aşk konusunda tedbirli olmaları gerekmektedir. Bu süreçte kendilerini de çevrelerindekileri de olabildiğince rahatlatmaları önemlidir.

Aralık 2017 Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yengeç burcu, aşk konusunda sınırları zorlamayı tercih eden bir burçtur. Çoğu partnerin bu zorlamaya dayanması biraz zor olur. Otorite ve duygusal baskı konusunda başarılı olan yengeçler, aralık ayında partnerlerinin üzerine çok gittiklerini anlayacaklar. Kendilerini eleştirme konusunda ne kadar başarısız olsalar da ilişkileri için değişim sürecine girecekler.

Aralık ayı boyunca sevginin kıymeti üzerine düşünecek olan yengeçler, ay sonunda ilişkilerinin çok daha sağlıklı bir noktada olduğunu fark edecekler.

Aralık 2017 Yengeç Burcu İş Yorumları

İş hayatında büyük değişimlerin ortaya çıktığı aralık ayında, yengeçler de kendi paylarını alacaklar. Yengeçler bu ay içerisinde kendi işlerinin patronu olma hayalini sık sık kuracaklar. Başkalarının kontrolünde çalışmak, yengeçler için oldukça zor. Bu nedenle kendilerini riske atıp büyük bir iş kurmaya adapte olacaklar.

Yengeçler her zaman çalışkan ve azimli olsalar da aralık ayında iş konusunda birkaç hata yapacaklar. Yaptıkları hatalar, işe gitme konusunda isteksizlik yaşamalarına neden olacak.

Aralık 2017 Yengeç Burcu Para Yorumları

Para harcama konusunda her zaman savruk olan yengeçler, kontrolsüz harcamayı severler. Bu nedenle partnerleri ve aileleri ile sık sık gerginlik yaşamaları muhtemeldir. Aralık ayı içerisinde harcamalar konusunda aşırıya kaçtığını fark eden yengeçler, kendilerini dizginlemeye özen gösterecekler. Bu dizginleme sayesinde istedikleri birikim için adım atmış olacaklar.

Yengeçler, para biriktirme konusunda bir hayli başarısız olsalar da kafalarına koyup yapmadıkları şey yoktur. Bu nedenle olabildiğince çaba sarf ederek birikim yapmaya başlayacaklar. 

Aralık 2017 Yengeç Burcu Eğitim Yorumları

Ders çalışmaktan hiç hoşlanmayan burçlardan biri de yengeçtir. Çalışma ortamında sıklıkla azim ve çabalarıyla anılsalar da okul ortamında daha çok haylazlıklarıyla anılırlar.

Aralık ayında yengeçleri bekleyen sınavlar oldukça gözlerini korkutacak. Özellikle uzun bir dönem boyunca çalışmayı askıya almış olan yengeçler, bu sınavlarda nasıl başarı elde edeceklerini düşünmeliler. Ay başında yengeçleri bekleyen birkaç sınav, toparlanıp kendilerine gelmelerine yardımcı olacak gibi görünüyor.

Aralık 2017 Yengeç Burcu Şans Yorumları

Kendini her zaman şanssız olarak tanımlayan yengeçler, şeytan tüyü taşıyan burçlardandır. Her ne kadar şanssız olduklarına inanmış olsalar da tam aksi bir durum söz konusudur. Aralık ayında hem işlerinde hem de aşk hayatlarında başarılı adımlar atan yengeçler, şansın kendilerine güldüğüne inanmak zorundalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Yengeç Burcu Yorumları Aralık 2017 Yengeç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Yengeç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Yengeç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.