Aralık 2017 Kova Burcu Yorumları

Kova burcu aralık 2017 tarihinden sonra hayatında yeni bir sayfa açacak. Bitirmek istediği ilişkisini bitirmeye cesaret edecek, yeni tanışıklıklara yelken açacak. Bunun yanında kovaları bekleyen birkaç sağlık problemi de aralık ayının dolu dolu geçeceğinin garantisi. Aralık 2017 tarihi itibariyle ay boyunca sağlık sıkıntıları baş gösterecek.

Kova burcu pimpirikli olarak nitelendirilen burçlardan biridir. Bu nedenle sağlık sorunları yaşaması, bütün ayın sıkıntı içinde geçmesine neden olacaktır.

Aralık 2017 Kova Burcu Aşk Yorumları

Aralık ayı kovalar için zorlu bir ay olacak. Aşk hayatları uzun süredir çıkmazın içinde olan kovalar, bu ayın sonunda nihayete erdirebilecekler. Uzun süredir düşündükleri ancak bir türlü başaramadıkları ayrılık kararını aralık ayında verebilecekler. Ay sonunda kovaları bekleyen üzücü bir tepki, ayrılığın zor yönlerini hatırlamalarını sağlayacak.

Yeni aşklara yelken açmak için zamana ihtiyaç duyacak olan kovalar, yeni tanışıklık ve dostluklarla kendilerini iyi hissedecekler.

Aralık 2017 Kova Burcu İş Yorumları

Kova burcu, iş hayatının sevilen burçlarından biri. Sorumluluğunu alabilen, çalışmayı bilen ve işinin hakkını veren bir burç. Bu nedenle aralık ayında kovaların işle ilgili herhangi bir problemi olmayacak. Rutin alışkanlıklarını ve başarılarını koruyarak gelecek için farklı iş alternatiflerini düşünmeye başlayacaklar.

Kazancı yüksek, niteliği daha kapsamlı olan bir iş arayışında olsalar da kovalar bu ay sonuna dek sabit işlerinde kalmayı tercih edecekler.

Aralık 2017 Kova Burcu Para Yorumları

Kova burcu, paraya düşkün bir burç değildir ancak yaşam kalitesini arttıracak fırsatları geri çevirmeyi tercih etmeyecekler. Aralık ayında aynı işte sabit kalmasının temel nedeni de budur. İşinin kazancını sevdiği takdirde daha fazla para için iş değişikliği yapmayacaktır. İşinden memnun olmayan ve biraz daha kazanmaya ihtiyaç duyanlar ise ay sonuna doğru alternatif kazanç yolları düşünmeye başlayacaktır.

Aralık 2017 tarihinden sonra kovalar yeni yıla adapte olmaya başlayacaklar. Kazançlarını nasıl değerlendireceklerini iyi bilen kovalar, birikimlerine yenilerini ilave etmiş olacaklar.

Aralık 2017 Kova Burcu Eğitim Yorumları

Çalışkan burçlar listesinde yer alan kovalar, okula severek giderler. Özellikle arkadaş ortamlarının kıymetini iyi bildikleri için okul onlara eğlenceli gelmektedir. Kalabalık bir çevreye sahip olan kovalar, hayatlarının dönüm noktasında derslerine daha fazla ağırlık verecekler. Aralık ayından itibaren sınav sürecine çalışmaya başlayacaklar.

Aralık 2017 Kova Burcu Şans Yorumları

Kova burcu her zaman şansına güvenen burçlardan biri olmuştur. Kendine inanan, şansının getirisini bilen bir bilince sahiptir. Bu nedenle çoğu zaman pozitif enerji sahibi olduğunu söylemek mümkündür. Aralık ayında kova burcunun kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak birkaç şanslı durum söz konusu olacaktır.

Özellikle şans oyunları konusunda kendine güvenen kovalar, aralık sonunda bu konuda en şanslı burçlardan biri olacaktır. Üstelik aynı şans, yıl ortalarına kadar kovaların hayatında olmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Kova Burcu Yorumları Aralık 2017 Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.