Aslan Erkeği Nasıl Geri Döner?

Aslan erkekleri aynı burcun kadınlarına aksine sıcacık karakterler sahip insanlardır.

Her olaya ılımlı yaklaşırlar, mantıklı hareket ederler. Yani onu kaybederseniz ve kaos ortamı oluşsa bile sizinle konuşacaktır. Bu yüzden şanslı olduğunuzu söylemekte fayda var, kendinize güvenin ve onları geri kazanın.

Bir Kadın Aslan Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Aslan burcu erkekleri ne istediklerini bildikleri için bu işte kendilerine uyum sağlayabilecek kadınlardan hoşlanırlar. Yani her türlü bunalımda yine dimdik durmalısınız.

Ayrıldıktan sonra uzun süre yas tutmak, beklemek yapacağınız en son şey olmalıdır. Gidip aslan erkeğinin yüzüne yüzüne içinizden geçenleri söylemelisiniz ve olanları sorgulamalısınız.

Aslan erkekleri nedensiz iş yapmayı sevmezler. Haliyle oturup konuşup her şeyi halledebilirsiniz ancak her zaman etkileyici görünmeli ve etkileyici konuşmalısınız.

Bir Kadın Aslan Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Aslan erkekleriyle konuşulmaya karar verildiği taktirde bazı şeyleri yapmamak için kendinizi sürekli uyarmanız gerekmektedir. Bunlar; onu aşağılamak, ona hakaret etmek, yaşananlar için hakaret etmek.

Aslan erkekleri sizinle vakit geçirmişse bunu gerçekten istediği için yapmıştır. Eski defterleri açmanın anlamı yoktur. Bağırıp çağırmak sorunu çözmez. Karşısında kararlı bir kadın oturmuyorsa sizi dinlemez.

Onu sevdiğinizden bahsetmelisiniz ancak herkesin vazgeçilebilir olduğunu da her an hissettirmelisiniz. Yoksa her erkek gibi sevginin fazlasından o da sıkılır ve aslan erkekleri sıkıldıkları şeylerle uğraşmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.