Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Aslan burcu erkeğini elde tutmak, onun varlığını kabul etmekten ileri gelmektedir.

Bugün bir aslanla aynı masaya oturmuş, kısa da olsa sohbet etmiş herkes varlığını ispat etme konusunda çok hassas olduğunu fark edebilir.

Onu yok saymak, aslan erkeğini en çok çıldırtan konudur. Bu nedenle önce sen demeniz onu elde tutmanız için sahip olabileceğiniz en önemli unsurdur.

Aslan burcu erkeği otoritesini konuşturmayı seçen erkeklerdendir. Bu otoriteyi reddetmeden dilediğiniz şekilde elde tutabilme şansınız olduğunu unutmamalısınız.

Aslanlar çoğu zaman sahip oldukları otoritenin ilişkide hissedilmesine neden olurlar. Bu yüzden olabildiğince kabullenip onunla kalmanın faydası olacaktır.

Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Aslan burcu erkeğini kendime nasıl âşık edebilirim sorusunu soran bir kadına ilk intibaın etkili olabileceği cevabı verilir. Aynı cevap elde tutma konusunda da işe yarayacaktır.

İlk kez sizi gördüğünde beğenen, âşık olan bir aslan kolay kolay vazgeçmez. Daha sonra bir yola çıktığınızda aynı izlenimi muhafaza etmesine yardımcı olmanız gerekir.

Sizi her zaman beğenen, saygı duyan, yanınızda olmakla mutlu hisseden bir aslan için vazgeçilmez olabilirsiniz.

Aslan erkeğini elinde tutmak isteyen kadın bunun için zarafetinden ödün vermemeli.

Bir kadının kavgacı olması, tartışmalarda çirkin bir tavır sergilemesi aslan erkeği için oldukça itici bulunmaktadır. Böyle bir fıtrata sahip olan kadınlardan uzak durmak için elinden geleni yapmaktadır.

Aslan Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Aslan burcu erkeğini süründürmek pişman etmek gibi hususlar birçok kadının hayalidir çünkü aslan bir kez vazgeçtiğinde bir daha arkasına bakmaz.

Vazgeçilen kadın olmamak için henüz yolun başında doğru adımları attığınızdan emin olmanız önemlidir.

Bir kez kendinize bağladığınızda öyle bir düğüm atmalısınız ki aslan erkeği bir daha sizden vazgeçemesin.

Aslan erkeğini elinde tutma konusunda en başarılı olan kadınlar kendine güvenen kadınlardır. Kendine olan güveni yüksek, başı her zaman dik olan kadınlar, aslan erkeklerini kolayca ikna edip ellerinde tutabilmektedirler.

Gözlerinin içi parlayan, konuşurken kendinden emin olan asla tereddüt etmeyen ve ne istediğini net şekilde bilen kadınlar her zaman bir adım önde kabul edilmektedir.

Aslan Erkeğini Elde Tutmak İçin Nasıl Bir Yol İzlemeli?

Aslan erkeğinin hoşlandığı kadın tipi değişkendir çünkü bir süre sonra aslan erkeği için önemli olan dış görünüş değildir. Kendini ifade edebilen bir kadınla aynı masada sohbet etmek, aslan erkeğini etkilemek için yeterli olmaktadır.

Aslan erkeği ile birlikte yemek yerken ortak konulardan sohbet etmeniz, ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu ispatlamanız onun için büyük bir sempatidir. Bununla beraber güçlü kadınlara karşı ilgisi olan aslanlar, karşılarında çekinmeden konuşan kadınlara âşık olurlar.

Fikrinizi hiçbir kaygınız olmadan dile getirmeniz, aslanları etkilemenize yardımcı olacaktır.

Aslan Erkeğini Kendinize Nasıl Bağlarsınız?

Aslan erkeğinin hoşlanma belirtileri ile size karşı ne beslediğini kolayca fark edebilirsiniz. Size yoğun ilgi duyan bir aslan bunu göstermekten hiçbir şekilde kaçınmayacaktır. Bu noktada size düşense doğru hamleyi yapmaktır.

Bir aslanı kendine bağlamak isteyen kadın her zaman ışıldamalıdır. Girdiği ortamda parmakla gösterilen, sevilen ve her zaman bir adım önde olan kadınlar, aslanlar için vazgeçilmezdir.

Aslan erkeğinin devamlı yanınızda olmasını, sizinle vakit geçirmeyi sevmesini istiyorsanız sosyal etkinliklerinizi arttırmalısınız.

Birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri sıklaştırmalısınız. Bu sayede çok daha kolay birlikte olabilmeniz mümkün olacaktır.

Gülümsemek Aslan Erkeğini Elde Tutmayı Sağlar mı?

Aslan erkeğini baştan çıkarma yolları dendiği zaman akla ilk olarak gülümsemek gelmektedir.

Aslan burcunun genel özellikleri arasında tebessüm önemli bir yer tutar. Hayatındaki insanın da aynı şekilde güler yüzlü olmasını ister.

Basit bir tebessüm saatlerce yanınızda kalmasına elinizi tutmasına yardımcı olabilir. Bu bakımdan samimi ve sıcakkanlı şekilde tebessüm etmeyi asla unutmamalısınız.

Aslan burcu erkeği güzel gülen kadınlardan hoşlanır. Dişleri temiz ve bakımlı, dudakları her zaman bakımlı ve çekici olan kadınlar aslanların ilgisini çeker. Bu konu aslanlar için önemli olduğundan elinizde tutmaya yardımcı olabilecek yollardandır.

Pohpohlamak Aslanı Elde Tutmaya Yardımcı Olur mu?

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır Uzman TV gibi sahalarda sıkça konuşulmaktadır. Aslan erkeğinin hoşlandığı kadınlardan biri olmak, aslan erkeğini elde tutmak isteyen kadınlar onu nasıl pohpohlaması gerektiğini iyi bilmelidir.

Bir süre onunla yaşadıktan sonra övülmeyi ne kadar sevdiği dikkatinizi çekecektir.

Onu sık sık öven, yaptığı her işten olumlu sonuç çıkarıp değerlendiren kadınlar, aslanların ilgisini çeker.

Pohpohlamak kavramı yersiz yere övmek değildir. Çoğu zaman aktif bir hayatı olan aslanlar, yeni adımlar atmayı severler. Bu süreçte onları överek destekleyen kişileri hiçbir şekilde unutmazlar. Dolayısıyla bu da elde tutmak için doğru hamlelerden bir tanesi olabilir.

Eğlenceli Olmak Aslan Erkeğini Elde Tutmaya Yarar mı?

Aslan burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı esprilerde yatmaktadır.

Yanında mutlu olduğu kadını güldürmeyi seven aslanlar her zaman pozitiftir. Eğer sizinle beraber olmaktan keyif alıyorsa esprileri son derece eğlenceli ve bir o kadar da sevimlidir.

Aslanlar çoğu zaman kibirli tutumlar sergilerler ancak eğlenmeyi bildikleri de ortadadır.

Aslan erkeğini elinizde tutmak isterseniz onunla beraber eğlenmeyi bilmelisiniz.

Sizinle gülmekten keyif almayı ve sizin esprilerinizle eğlenmelidir. Bu konuda biraz zeki bir çizgide durmaya özen göstermelisiniz. İnce ve zeki espri anlayışı olan kadınlar, aslanların her zaman ilgisini çeker.

Cinsellik Aslan Erkeğini Elde Tutmayı Kolaylaştırır mı?

Aslan burcu erkeği nasıl sevişir, cinsel yaşamdan beklentisi nedir soruları kadınlar tarafından merak edilebilmektedir. Merak edilen bir başka konu ise aslan erkeğine nasıl yaklaşılması gerektiğidir.

Erkeği elinde tutma konusunda cinsellik önemli bir silahtır. Bu silahı doğru kullanmayı bilen her kadın amacına ulaşabilir.

Aslan erkeği de cinsel yaşam konusunda zaafı olan erkeklerdendir. Bu noktada kilit detayları bilmek, size büyük fayda sağlayacaktır.

Aslan erkeğini elinde tutmak isteyen kadın cinsel yaşamda onun otoritesini kullanmasına özen göstermelidir. Bu konuda gerçekten iyi olduğunu duyan, övülen aslan erkeği size bir kez daha âşık olacaktır.

Ailesiyle Anlaşmak Aslan Erkeğini Elde Tutmayı Kolaylaştırır mı?

Aslan erkeği her ne kadar özgürlüğüne düşkün gibi görünse de aslında ailesine daha düşkündür. Bu konuda yapılan eleştirileri kabul etmez ve ailesine laf söyletmez. Bu hassasiyetini bilen ve ona anlayışla yaklaşan kişiler her zaman bir adım öndedir.

Ailesiyle iyi anlaşan kadınlar, aslanlar için vazgeçilmez kadınlardır. Özellikle anne konusunda ciddi anlamda hassasiyeti olan aslan erkeği, annesinin partneriyle iyi anlaşmasını önemser. Bu konuda doğru adımları atarsanız kazanan kişi siz olursunuz.

Aslan Erkeği Elde Tutulmayı Sever mi?

Aslan erkeği özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Bu nedenle ait olma fikrini açık şekilde kabul etmez.

Gerçek bir olgunluk yaşamadıkça aslan erkeğinin birine bağlanması kolay olmaz. Bunu sağlayan kadınsa açık açık yüzüne söylemekten çekinmelidir.

Gizliden elde tutmak mümkün olduğu için aslanın bunu bilmesine gerek yoktur. Bir süre sonra kendiliğinden size ait olduğunu kendi ağzı ile itiraf edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.