Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri

Aslan burcu kadınının zaafları ve hassas yönleri pek çok kişi tarafından direkt olarak görülmemektedir. Ancak aslan burcu kadınını tanıyan kişiler onların zaaflarını ve hassas yönlerini çok rahat bir şekilde görmektedir.

Aslan kadınları zaaflarını ne kadar saklamak isteseler de kişilikleri ile zaafları örtüştüğü için açık verirler. Peki aslan burcunun zaafları ve hassas yönleri nelerdir?

Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri Nelerdir?

Aslan kadını zaafları-hassas yönleri tahmin edildiğinden daha fazladır. Pek çok insan aslan kadınlarını güçlü ve etkili kişilik özellikleri ile bilse de aslında içten içe dert ettikleri, sonuna kadar savundukları zaafları ve hassas yönleri de vardır. Aslan kadınları bu zaaflara kendileri bile fark etmese de sahiptirler.

Aslan Kadını Eleştirilere Kapalı mıdır?

Aslan kadını hassas yönleri arasında eleştirilere kapalı olmak en başta gelmektedir. Aslan kadınları son derece bakımlı ve gösterişli insanlardır. Daima gözlerin üstlerinde olmasına ve en çok beğenilen kişi olmayı hedeflerler. Bu nedenle eleştiri niteliğinde kurulan cümleler onları son derece üzer.

Eleştirilere kapalı aslan burcu kadınları kendilerini eleştiren kişilerin ağzının payını en iyi şekilde verir ve konuşken kırıcı olmaktan asla çekinmez. Bu nedenle aslan burcu kadınına eleştiri yaparken dikkat etmek gerekmektedir. Eleştiri yaparken bir anda eleştiriye maruz kalınabilir.

Özgürlük Aslan Kadınının Hassas Noktası mıdır?

Aslan kadınları özgürlüklerine son derece düşkün kadınlardır. Gerek arkadaşlıklarında gerek aile içinde gerekse partnerleri tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Kafalarına estiği davranmaktan istediklerini yapmaktan ve yaptıklarından dolayı da hesap vermemekten keyif alırlar.

Özgürlüğü seven aslan kadınları özellikle partnerleri tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Giydiklerine, hareketlerine, davranışlarına, konuşmalarına karışan bir erkek arkadaş aslan kadınının en son isteyeceği eş modelidir. Özgürlük aslan kadınları için her şeydir ve bu uğurda her şeyi yapmaya da hazırdırlar.

Aslan Kadını Egoist midir?

“Aslan kadını egoist midir?” sorusu aslan kadını tanıdığı olanlar tarafından sıkça sorulmaktadır. Aslan kadınları egoları en zayıf yönleri arasında gelmektedir. Egolarını zedeleyecek hiçbir başarısızlığı ve sözü kaldıramazlar. Her konuda en iyi olmak için çabalarlar. Bu çabaları da en çok kendilerini yorar.

Aslan kadınları egolarının okşanması için bol bol iltifat almayı severler. Aynı zamanda bulundukları ortamlarda sürekli kendilerinden bahsederler ve başka bir konu konuşulmasını istemezler. Bu durum pek çok kişinin aslan kadınına karşı cephe almasına ancak bir şey diyememesine sebep olmaktadır.

Aslan Kadınının Sinirli midir?

Aslan kadını sinirlenirse sanki kıyamet kopuyormuş hissi verdirir. Sinirli aslan kadınları ağızlarından çıkanı kulakları duymaz. Karşısındaki kişinin kim olduğunun önemi yoktur. Öfkelendiklerinde karşılarındaki babaları bile olsa tanımaz. Sanki önemsiz bir varlık, ihtiyaç olmayan bir eşya gibi davranır.

Çok çabuk parlayan aslan kadınları öfkelerini hemen belli ettikleri için bazen pişmanlık duyabilirler. Ancak öfkeleri yersiz olsa bile egolarından dolayı özür dilemekten kaçınırlar. Bu da vicdanlarını rahatsız ettiği için yalnız kaldıklarında sık sık öfkelendikleri konuyu içlerine dert ederler.

Aslan Kadının Gururlu mudur?

Gururlu aslan kadınları kendilerini ezdirmekten nefret ederler. Gururlarını zedeleyen en ufak bir durumda olay çıkartmaya müsait bir yapıya sahiptirler. Öfke nöbetleri geçiren bir aslan burcu kadını görüldüğünde muhtemelen guruna dokunacak bir söz söylenmiştir.

Gururlu aslan kadınları gururlarını kıran kişiler ile arasına mesafe koyar ya da o kişileri tamamen hayatından çıkarır. Üstelik bunu intikam alarak yapar. Karşısındaki kişi özür dilese dahi artık onu affetmez. Üstelik onun gurunu kıracak şekilde konuşur ve reddeder.

Aslan Kadını Ağlar Mı?

“Aslan burcu kadını ağlar mı?” diye soranlar muhtemelen onları ağlarken görmeyen kişilerdir. Aslan kadınlarını ağlarken görmek çok nadir yaşanan bir durumdur. Ne kadar kırılsalar, üzülseler de asla başkalarının yanında ağlamazlar. Her zaman için güçlü görünmeye çalışırlar ve göz yaşları ile duygu sömürüsü yapmazlar.

Aslan kadınları dıştan kendini güçlü göstermeye çalışsa da tek başına kaldığında duygularını kendine açar. Yalnız kaldığında siniri, öfkesi, kırgınlığı, küskünlüğü kısacası tüm duygularını ortaya döker.

Kimseye fark ettirmeden ağlar ve yine kimseye fark ettirmeden toparlanır. Onun bu zayıf yönü çok az kişi tarafından bilinir ve bu kişiler de genelde en güvendiği kişilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri için yorumda bulun

    Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Kadınının Zaafları ve Hassas Yönleri için ilk yorumu yapabilirsin.