Aslan Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Aslan erkeğini nasıl tavlarım? Aslan burcu erkeği nasıl aşık edilir? Dikkatini çekmek için ne yapmalıyım? soruları, kalbinde bir aslana yer veren kadınların sıklıkla sordukları sorulardandır.

Tam bir övgü adamı olan aslan erkeğine karşı iltifatlar etmek, ilgisini kazanmak için yeterli olacaktır. İlk aşamada peşinden koşulan adam gidecek, yerine ilgisini kazanan kadının peşinden koşan adam gelecektir.

Rol yapma yeteneği gelişmiş olan aslan burcu erkeğine karşı dürüst ve doğal olmak gerekir. Aksi halde kendinden bildiği rol yapma kabiliyetini çabucak anlar ve bu da âşık olması olası kadından soğumasına neden olur.

Aslan burcu erkeği, sevildiğini hissettiği zaman karşısındakine çok çabuk teslim olma özelliğine sahiptir. Bu sebeple aslan erkeğini aşık etmek için, sevdiğinizi hissettirmeniz son derece önemlidir.

Aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmanın en önemli noktası, sorunlara mantıklı çözümler sunabiliyor olmaktan geçer. Aslan burcu erkeğinin üzerinde durduğu ve sorun niteliği taşıyan olaylara karşı tüm ilginin ona verildiğini hissettirmek aslan burcu erkeğini etkileyen davranışlar arasında önemli bir yer tutar.

Aslan Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

Âşık olduğu kadına karşı ilişkisinde sahiplenici bir tutum sergileyen aslan erkeğine karşı baskın karakterde olmamak gerekir. Özgüveni oldukça yüksek olan aslan erkeğini sürekli pohpohlamak ve övgüler sunmak kolayca elde edilmesini sağlar.

İnatçı kadınlardan hoşlanmayan ve aksi durumda boş durmayan karaktere sahiptir. Lider ruhlu bir kişiliğe sahip olan aslan erkeğini elde etmek için, ona karşı itaatkâr olmak ve duygu ve düşüncelerine saygı duymak oldukça önemlidir.

Aslan burcu erkeğine zekice ve imalı cümleler sarf etmek, aslan burcu erkeğini elde etmenin en kolay yöntemlerinden biridir. Aslan burcu erkeği üstü kapalı ve zekice söylenen sözlere karşı ilgisini oldukça belli eder.

Aslan burcu erkeği oldukça romantiktir. Aslan burcu erkeğine, ilgi alanlarının farkında olunarak alınan hediyeler bu burcun erkeğini oldukça mutlu eder ve karşısındaki kişiye bağlanmasını kolaylaştırır.

Güzel sözler söylemek, ilginin ona verildiğini hissettirmek, anlattıklarını ilgiyle dinlemek aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için en önemli adımlardan biridir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeğinin hoşlandığı kadın tipi sorumluluklarının bilincinde olan ve çevresine karşı duyarlı kişilerdir. Bu kadınlara karşı hayranlık derecesinde ilgisi vardır.

Diğer yandan özgüveni çok yüksek olan kadınları elinde tutamam korkusu nedeniyle, alçakgönüllü kadınlarla birlikte olmayı seçer. Verdiklerinin karşılığını gördüğü sürece fedakârlık yapabilen aslan erkeğine her konuda karşılık verebilmek gerekir.

Sevdiği kadın tarafından ilgiye boğulmak aslan erkeğini rahatsız etmez, aksine fazlasıyla memnun eder. Ayrıca koşulsuz seven ve zor zamanlarında dahi yanında olacağına inandığı kadınlardan asla vazgeçmez.

Aslan burcu erkeğine karşı her zaman pozitif olmak, bu burcun erkeğinin hoşlanmasını sağlamanın en etkili yollarından biridir. Küçük veya büyük sorunlara karşı negatif veya nötr tavırlar sergileyen kadınlar yerine pozitif düşünceli kadınlardan hoşlanan aslan burcu erkeği, problemlere karşı her zaman teskin edilmeyi bekleyen bir yapıya sahiptir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanmaz?

Aslan burcu erkeğinin hoşlanmadığı şeylerin başında sıkboğaz edilmek gelir. Nereye gideceği, kimlerle buluşacağı, ne kadar süre kalacağı gibi ısrarla sorulan sorular, aslan burcu erkeğini soğutmaya sebep olan en önemli faktörler arasında yer alır.

Aslan burcu erkeğini elde etmek isteyen kadınların yapmaması gerekenlerden biri karşısındaki erkeği sinirlendirmektir. Sinirlenen aslan burcu erkeği, öfkeyi karşısındaki kişiye çok şiddetli sunar ve uzun süre boyunca sakinleşemez.

Aslan burcu erkeği, ilgi görmediği ve baş rolde olmadığı ortamlarda bulunmaz. Yeterince ilgi gösterilmediğini fark eden aslan burcu erkeği, başarılarını takdir etmeyen kişilerden soğur ve sonucu ilişki bitirme noktasına kadar götürebilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Aslan burcu erkeğini etkilemek için yapılması gereken en önemli şey, kadının ilk adımı atmasıdır. Kendi değerinin farkında olan ve kendi ile fazlasıyla barışık olan aslan erkeğine değerini hissettirmek ve bazı anlarda onu yüceltmek, aslan erkeğinin gönlünü kazanmak için yeterlidir.

Hayatındaki kadına da değer vermesini bilen ve fazlasıyla sahiplenen aslan erkeğini etkilemek için, sadece ona ait olduğunu hissettirmek ve ondan başka kimseyle ilgilenilmediğinin gösterilmesi, aslan erkeğinin gururunu okşayacak davranışlar arasındadır.

aslan burcu erkeğinin dikkati nasıl çekilir

aslan burcu erkeğinin dikkati nasıl çekilir

Aslan burcu erkeği zengin bilgi birikimine sahip, kültürlü ve bilgi birikimini kullanarak her alanda rahatlıkla konuşabilecek kadınlardan etkilenir. Aynı zamanda, kadının konuşma tarzı ve ses tonu da bu burcun erkeği için oldukça önemlidir. Bu gibi özelliklerinden etkilendiği kadınlara ilgisini son derece verir ve karşısındaki kadından da aynı şeyi bekler.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Fizikli Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeği, kendi dış görünüşe büyük önem gösterdiği için hoşlandığı kadından da aynısını bekler. Bakımlı, keskin ve orantılı vücut hatlarına sahip, yediklerine ve vücut ağırlığına dikkat eden, genelde esmer tenli kadınlardan hoşlanır.

Aslan burcu erkeğinin nasıl fizikli kadınlardan hoşlandığı sorusunun en önemli kriterlerinden biri boy konusudur. Aslan burcu, kendisinden çok kısa veya çok uzun kadınlardan hoşlanmaz. Kendi boyuna uygun ve kendiyle uyumlu göründüğünden emin olduğu kadınlara ilgi duyar. Bunun en büyük sebeplerinden biri, dışarıya karşı mükemmel görünme isteğidir.

Aslan burcu erkeği mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğundan, ilişkisinin de her açıdan kusursuz görünmesini ister.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeğinin bir kadında dikkat ettiği en önemli kriterlerden biri kıyafet tercihleridir. Bu burcun erkeği gösteriş ve abartıyı sevdiği için, hoşlanacağı kadının da buna uygun kıyafet seçimleri yapmasını bekler.

Oldukça iddialı bir dolaba sahip olan aslan burcu erkeği, sade ve ilgi çekmeyen kıyafetlere sahip olan kadınlardan hoşlanmaz. Onun yerine renkli ve ihtişamlı kıyafetler tercih eden kadınlar, aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmeyi her zaman başarır.

Aslan burcu erkeği, sahip olduğu en mükemmel olma isteği karşısında her zaman özenli davranır. Bir ortama girildiğinde tüm gözlerin kendi üzerlerinde olmasını istediğinden partnerinin kıyafet, makyaj, saç gibi ilgi çeken tercihlerine son derece müdahil olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Muradiye dedi ki:

  Aslan burcu erkeğine nasıl iltifatlar işe yarar? Dikkatini çeksem bir şeyler olacak biliyorum ama nasıl dikkatini çekebilirim?

 2. Yağmur Çetin dedi ki:

  Aslan burcunu etkilemek kolay değildir. Ancak eğer bir aslanı aşık etme konusunda başarılı olduysanız artık siz dünyanın en şanslı kadını olarak hissedersiniz kendinizi. Sonuna kadar sizi sever, şımartır, mutlu eder. Aslan erkeğini kendime nasıl bağlarım diye düşünmenize kalmaz. Çünkü o hayatında 1 kere aşık olur.

 3. kedicik dedi ki:

  Merhaba Yagmur. Ben sevdiğim insan Aslan burcu ama beni her zaman üzüyor ve ya kalbimi kırıyor.
  Ama beni sevdiğini de biliyorum. Yardım edin lütfen((((

 4. Zeynep dedi ki:

  Sen hangi burçsun Kedicik?
  Benim de sevgilim aslan burcu.
  Kırma konusunda çok kötü. Bir anda olmayacak şeyler söylüyor, sonra toparlanması çok zor oluyor.
  Hep ego ve bencillik bunlar bence.

 5. Gunesh dedi ki:

  Merhaba, ben Azerbaycandan yaziyorum size. Bu mekale ichin chok teshekkur ederim. Sevdiyim insan Aslan burcu beni chok sevdigini bilirem amma her zaman kalbımı kırıcak bir sheyler buluyor((((((((((
  Ben ikizler burcuyum.
  Ne yapmalıyım? niye boyle yapıyorki?