Aslan Burcu Kasım 2017 Yorumları

Aslan burcu kasım 2017 itibariyle yılın en şanslı burçlarından biri olacak. Kasım ayında başlayacak olan şansı neredeyse yıl boyunca aynı şekilde devam edecek. Özellikle aşk yaşantısındaki tüm sorunları nihayete erdirecek olan aslanlar, ay boyunca kendilerinin dahi şaşıracakları sürprizlerle karşılaşacaklar.

Aslan Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumları

Aşk yaşamında devamlı bencillik ve diktatörlükle suçlanan aslan burcu, kasım ayında kendine uygun partneri bulacak. Hayatında uzun süredir birinin olmaması aslanların doğru kişiyi seçmelerine yardımcı olacak. Bununla beraber uzun ilişkilerin rutinden çıkıp yenilik kazanacağı bir ay geçirilecek. Sık sık sürprizlerle karşı karşıya gelecek olan aslanlar, romantizmi bu ay boyunca derin şekilde hissedecek.

Kasım 2017 Aslan Burcu İş Yorumları

İş hayatında her zaman çalışkan olan aslanlar, kasım ayı boyunca ellerinden gelenden fazla çaba sarf edecekler. Kazançlarını ikiye katlamakla beraber iş ortamlarında en sevilen elemanlar arasında yer edinecekler. Özellikle mesai işlerinde uzman olan aslanlar, geç saatlere kadar çalışıp ayı oldukça verimli geçirecekler. Her zaman patron olma amacı güttükleri için daha fazla çalışıp ay sonunda bu amaçlarına bir adım daha yaklaşacaklar.

Aslan Burcu Kasım 2017 Para Yorumları

Para kazanmayı harcamaktan daha çok seven aslanlar, birikim konusunda birçok burçtan çok daha başarılıdırlar. Kasım ayının neredeyse tamamını çalışarak geçirip ay boyunca birikim yapmaya kararlılar. Büyük hayallere sahip olan aslanlar, bu hayalleri gerçekleştirmek için yatırım konusunda da cesurlar. Bu cesaretlerini olabildiğince fazla gösterip büyük paralarla iş yapacakları bir ayı arkalarında bırakacaklar.

Parayı gelecekleri için biriktiren aslanlar oldukça cömert karaktere sahiptirler. Bu nedenle çevresindekiler tarafından sık sık takdir kazanırlar. Biriktirdikleri paraların pek çoğunu güzel amaçlar için kullanırlar.

Kasım 2017 Aslan Burcu Şans Yorumları

Şanslı ve bir o kadar da akıllı bir burç olan aslan, kasım ayında şansının meyvelerini toplayacak. Adım attığı işlerden olumlu dönütler alırken kararsız kaldığı pek çok durumun lehine olduğunu görecek. Bu süreç içinde elinden geldiğince doğru adımlar atarak şansının avantajını kullanacak.

Aslan burcu için kasım ayı yeni fırsatların doğduğu bir ay. Bu nedenle iş tekliflerine,  terfilere açık olması gerekecek. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında şansının yolunda olduğu bir zaman dilimine girecek.

 Kasım 2017 Aslan Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim hayatında sorumluluk sahibi, çalışmayı seven bir öğrenci portföyü oluşturan aslanlar; kasım ayında da bu alışkanlıklarına devam edecekler. Özellikle okula adaptasyon sürecinin yoğun geçtiği bu ayda aslanlar da biraz sıkıntı yaşayacaklar. Kasımın ortasına kadar isteksizlik kendini gösterse de daha sonra bunu rahatlıkla yenecekler. Sorun yaşadıkları dersler, kısa süre içinde çalışmayla beraber sorun olmaktan çıkacak.

Eğitim hayatında yeni bir dönemece giren aslanlar ise yeni bir başlangıç yaşamanın tadını çıkaracaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan burcu kasım 2017 Aslan Burcu Kasım 2017 Yorumları için yorumda bulun

    Aslan Burcu Kasım 2017 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Kasım 2017 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.