Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumları

Akrep burcu kasım 2017 itibariyle yeni tanışıklıkların, aşkların tadını çıkarmaya başlayacak. Hayata pozitif bakabilen ve keyif almayı çok iyi bilen akrepler, kasımın getireceği karanlık sonbaharı pek de umursamayacaklar.

Sonbaharın kendilerini yıpratmasına izin vermeden dolu dolu bir ay geçirecekler. Ay boyunca hem iş alanında hem de aşkta pek çok yeniliğe imza atacaklar.

Kasım 2017 Akrep Burcu Aşk Yorumları

Kasım ayının henüz başında yeni bir tanışıklıkla mutlu olacak olan akrepler, ay ortasında âşık olduklarını fark edecekler. Uyum ve anlaşmaya oldukça özen gösteren akrepler, kafalarına göre birini bulduklarını düşünecekler. Kısa süre içinde çok iyi anlaşacağı partnerine sürprizle adım atacak olan akrebin teklifi olumlu dönüt alacak.

Hayatında uzun süredir biri olan akrepler ise ilişkilerine renk katma kararı alacaklar. Bu kararla yeni bir seyahat birkaç küçük sürpriz ilişkinin kendine gelmesine yardımcı olacak.

Kasım 2017 Akrep Burcu İş Yorumları

Her zaman çalışkan ve hırslı bir burç olan akrepler kasım ayı boyunca azimle çalışmaya devam edecekler. Özellikle iş yerinde dikkatleri üzerine çeken başarıları, iş ortamında kıskanılmasını sağlayacak. Ay sonunda iş yerinde ufak tefek tartışmalar yaşansa da kasım bittiğinde her şey yoluna girmiş olacak. İş ortamında huzura çok önem veren akrepler, ayın başından itibaren herkesle iyi geçinmeye gayret edecekler.

Yeni bir işe adım atmış olan akrepler ise ay sonuna kadar kolaylıkla adapte olmuş olacaklar. Kasım sonunda iş yerinde kendilerini ispatlamaları çok da zor olmayacak.

Kasım 2017 Akrep Burcu Para Yorumları

Para kazanma konusunda oldukça başarılı olan akrepler, harcama konusunda da bir o kadar başarılılar. Bu nedenle çevrelerindeki pek çok kişi tarafından müsrif olarak nitelendirilmekteler. Yaşamayı ve yaşamdan keyif almayı seven akrepler, istediklerini elde etmek için ellerindeki parayı harcamaktan kaçınmazlar. Dolayısıyla akreplerle birlikte yaşamak oldukça eğlencelidir.

Kasım 2017 Akrep Burcu Şans Yorumları

Şansa inancı pek olmayan akrepler, kendi şanslarını kendileri yazmayı tercih ederler. Dolayısıyla akrepler için önemli olan başarı ve inanmaktır. Kendilerine güvenleri bir hayli yüksek olduğu için pek çok işin üstesinden rahatlıkla gelebilirler. Dolayısıyla şansa ihtiyaçları olduğuna pek inanmazlar. Kontrolün kendi ellerinde olmasını tercih ederler.

Kasım 2017 Akrep Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim hayatı boyunca ders çalışmayı pek sevmemiş olan akrepler sadece dinleme, göz gezdirme yöntemlerini tercih ederler. Dolayısıyla dersi dinleyip birkaç kez göz gezdirdikleri kadarıyla başarılı olabilirler.

Eylül ayının başında kendilerine çalışacaklarına dair söz verseler de kasım ortasında bu sözü tutamayacaklarını fark edecekler. Dolayısıyla yalnızca kendilerini idare edecek kadar çalışmak, akreplerin prensibi halini almış olacak.

Eğitim hayatında yeni bir başlangıç yapmış olan akrepler, kısa süre içine adapte olup bir an önce arkadaş ortamına karışmış olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Kasım 2017 Yorumları Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.