Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkeği oldukça duygusal ve kırılgandır. Hayal dünyası oldukça geniştir. Gerçekleşme ihtimali olmasa dahi hayallerine saygı duyulmasını bekler. Kırılgan bir yapıya sahip oldukları için onları küstürmemeye dikkat edin.

Her konuda ona karşı hoşgörülü olmanızı bekler. Beklentileri arasında en ön sırada yer alan şey duygusal güvencedir. Onu sevginize inandırın. Ona karşı samimi davranın.

Katı, sert ve baskın karakterli kadınlarla birlikte olabilmeleri oldukça zordur. Sade bir hayatınız olması, iyiliksever olmanız balık erkeğini daha çok etkileyecektir. Sanatsal yönü gelişmiş ya da sanatın en az bir dalıyla ilgilenmesi, duygularıyla hareket etmesi, küçük hesaplardan olabildiğince kaçınması gerekir. Sevgisini ifade etmekte zorlanır.

Balık Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Balık burcu erkeği duygusaldır fakat bunu karşısındaki kişiye gösteremez. Kendini ifade etmekten kaçınır. Sevgilisine dokunamaz, düşündüğü şeyleri itiraf edemez.

Âşık olduğunda sevgilisinden başka hiçbir şey düşünemez. Aşk hayatında değişken tavırlar göstermesi onun kadınlarla ilgili detayları kendi başına keşfetmek istemesinden kaynaklanır. Balık erkeğiyle yaşayacağınız sevgi onun isteklerine uygun davrandığınız sürece mükemmel olacaktır.

Balık Burcu Erkeği Kadında Nelere Dikkat Eder?

  • Balık burcu erkeği hoşlanırsa dünyayı karşısına alacak kadar hoşlanır. Dolayısıyla size yalnızca bu aşkın tadını çıkarmak kalır. Bu hoşlantıyı elde etmek için birkaç kritere sahip olmanız yeterli olacaktır.
  • Balık erkeği kadında zarafete çok dikkat eder. Paldır küldür hareket eden kadınlar, onlar için kesinlikle uzak durulması gereken kadınlardır.
  • Kadının kültürlü olanı, balık burcu için baş tacıdır. Kendini sürekli geliştiren, okuyan ve her kültürel etkinlikte yer alan kadınlar, balık erkeklerinin gönlünü çok kolay kaparlar.
  • Balık erkeğini anlamak çok zor değildir. Özellikle zeki kadınları tercih eder ve bu tarz kadınları daha seksi bulurlar.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkeğini aşk ile arkadaşlık alanlarında tanıma şansı bulan bayanlar çok şaşırırlar. Arkadaşlıklarında tam bir duygusal erkek modunda olan balıklar, ikili ilişkilerinde bir süre bunu gizli tutarlar. Karşılarındakinin romantik adım atması onlar için daha önemlidir.

Çekici, romantik ve sevgisini her şekilde gösterebilen kadınlar balık erkekleri için vazgeçilmezdir. Girilen ortamlarda sevgilisini veyahut eşini onore eden kadınlar, elini elinden ayırmayan bayanlar balık burcu erkeği için çok değerlidir.

Diğer burçlara nazaran balık burcu, kalp bağını hızlı kurmaktadır. Birden âşık olduğunu söyleyip ertesi hafta vazgeçtiğini görebilmeniz mümkündür. Dolayısıyla istikrarı sağlayabilecek kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Kararsız kalan, iki ilişki arasında git gel yaşayan bayanlar balık erkekleri tarafından terk edilmeye mahkûmdur.

Balık Burcu Erkeği Cesur Kadınlardan Hoşlanır mı?

Balık burcu olan erkekler, dışarıdan bakıldığında yumuşak huylu, iyi mizaçlı görünürler. Bu özellikleri bayan seçimleri üzerinde etkili olmaktadır.

Otoriter ve cesur kadınlar, balık erkeklerinin daha çok ilgisini çekmektedir. Kendilerini kontrol edebilen, hayatlarının hâkimi ve her adımda korkmadan atılabilen kadınların önceliği bulunmaktadır.

Balıklar için kadının aşkta aktif olması çok önemlidir. Hem yaşantıda hem cinsellikte hem de sosyal ortamlarda cesur adımlar atabilen kadınların balıklar için kıymeti daha fazladır. Balık burcu aramıyorsa siz arayacaksınız, ilişkinin kontrolünü elinize alıp durumu kolaylaştıracaksınız. Bu şekilde onu ilişkiye ikna etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Balık Burcu Erkeği Duygusal Kadınlardan Hoşlanır mı?

Balık burcu erkeklerle ilgili en sık sorulan soru balık erkeği, balık kadını ile yapabilir mi şeklinde olmaktadır. İki kişinin de aynı burçtan olması bazı sorunları beraberinde getirmektedir. Bu burç bir de balık olduğunda işler daha karmaşık bir hal alabilmektedir.

Balık kadını, beklentileri yüksek, duygusal ve devamlı ağlama modunda olan bir kadın örneğidir. El üzerinde tutulmak ister ve partnerinin, yoğun sevgisi karşısında boğulmasına neden olur.

Balık erkeğinin çok duygusal, gözyaşlarına hâkim olamayan kadınlarla anlaşabilmesi pek mümkün değildir. Merhametli, romantik, şefkatli kadınlara önceliği vardır ancak bu duygusallık, ağlama ve alınma üzerine kurulu olmamalıdır.

Balık Burcu Erkeği İşkolik Kadınlardan Hoşlanır mı?

Balık erkekleri keyiflerine düşkün olan erkeklerdir. Her zaman başını alıp gitmek isteyen, özgürlüğe önem veren özel bir karakterleri vardır. Seçtikleri meslekler de çoğu zaman buna yönelik olmaktadır. Çalışmayı severler fakat iş yoluna öldüklerini söylemek pek de mümkün değildir.

Kadın seçiminde de çalışkanlığa ve partnerinin mesleğine dikkat eden balıklar, işkolik bayanlardan uzak kalmayı tercih ederler. Eviyle, eşiyle, ailesiyle ilgilenmeye fırsat bulamayan; istediği an tatile çıkamayan bayanlar balık erkeklerinin sakındığı bayanlar kategorisinde yer almaktadır.

Balık burcu yılın birkaç haftasını tatilde, kampta, sosyal etkinliklerde geçiren burçlardandır. Kendilerine zaman ayırmayı, evde boş boş takılmayı seven bir yapıları vardır. Hayatının merkezinde iş olan bayanlar, balık erkeği için uygun olmayacaktır.

Balık Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkeğinin uyumlu olduğu burçlardan ilki akreptir. Akrep kadınının kendine özgü çekiciliği ve alımı vardır. Birçok erkek gibi balık erkeği de karşı koyamaz ve akrep kadınının çekimine girer. Aşk yaşamak için çok ideal olan bu burç, balık erkeğinin evlilik hayallerinde pek fazla yer alamaz. Daha çok evcimen ve ailesine düşkün kadın arayışı olan balık erkeği akrep kadınını kendine risk olarak değerlendirebilir.

Balık burcu erkekleri için ideal burçlardan bir diğeri başaktır. Hayatında daima plan ve kontrol olan başaklar aynı zamanda merhamet ve şefkat doludurlar. Balıklar için aradıkları huzuru verebilir aynı zamanda sadakat endişelerini de gidermelerine yardımcı olurlar.

Başak ve akrep dışında yengeç kadını da balık erkeği ile uyumludur. Duygusal romantizm arayışında olan balıklar için yengeçler ideal bir partner olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sersem Aşık dedi ki:

    Balık burcu erkeğini etkilemenin yollarının başında hoşlanmadığı şeylerden uzak gelmek yatıyor. Tamam kimse sevmez hoşlanmadığı davranışları görmeyi ama zaman zaman göz ardı edebiliriz. Yok, balıklarda bu hiç yok. Bir hatayla herşeyi bitirebilirsiniz.

  2. Metin Aksoy dedi ki:

    Balık burcu erkeği aramıyorsa sizi deniyor olabilir. Eğer gerçekten hisleriniz yüksekse siz arayın ama kendinizi ağırdan satmak istiyorsanız sizi cepte görerek hareket edebilir aklınızda bulunsun.