Balık Erkeği Akrep Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı? İlişkileri Nasıl Olur?

Balık erkeği akrep kadını uyumu hem arkadaşlıklarda hem de aşkta oldukça güçlüdür. İkili ilişkilerinde çoğu zaman çok köklü bağlar kuran balıklar, aşk hayatlarında birçok zorluğu göğüsleyebilecek cesarete sahip olurlar.

Çoğu zaman duygusal kişilikleri nedeniyle birçok kadının tedirgin olduğu balık erkekleri, ikili ilişkilerinde duygusal kişiliklerini kusursuz şekilde kontrol altında tutabilmektedirler.

Balık burcu erkeğinin ilişkilerinde sergilemiş olduğu sakin ve huzurlu tutum akrep kadını için oldukça önemlidir. Hayatının önemli bir kısmında gerginlik, stres ve zor ilişkilerle mücadele etmek zorunda kalan akrep kadını, huzurlu bir ilişki için daha hazır hissedecektir.

Balık Erkeği, Akrep Kadını Uyumu

Balık burcu erkeği akrep burcu kadını arasındaki uyum oldukça sağlam bir ilişkiye yardımcı olacaktır. Akrep kadınları, sevgilerini uç noktalarda yaşadıkları için balık erkeklerine istedikleri tutkuyu, şehveti ve aşkı yaşama şansı tanıyacaklardır. Üstelik kendileri için çok önemli olan aşkta cesaret de akrep kadınlarında bir hayli fazla bulunmaktadır.

Balık erkeklerinin bir kadında aradığı niteliklerin birçoğu akrep kadınlarında bulunmaktadır. Sadık bir partner olan akrepler, balık burcu erkeğinin tedirgin olmasına neden olmaz. Dolayısıyla aşkları korku ve endişe üzerine kurulmaz. Daha çok karşılıklı sevgiyi ve aşkı doludizgin yaşama mantığı üzerine kurulu olur.

Balık Erkeği ile Akrep Kadınının Aşk Hayatı

Aşk hayatını doludizgin yaşayan burçlardan biri de akreplerdir. Akrep kadını her erkeğin hayalini süsleyen kadınlardan biridir. Tutku, aşk, sevgi, şefkat ve şehvet bir arada akrep kadınında yer almaktadır. Ne var ki tüm bu özelliklerin yanında akrep kadının zor bir kadın olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Balık erkeğinin heyecan aradığı dönemde akrep kadını ile karşılaşması büyük bir şans olacaktır. Zira akrep kadını ile yaşanan aşk, bitse dahi balık erkeği tarafından kolay kolay unutulmayacaktır. Balık burcu erkeği çılgın bir aşk yaşamak isterse onun için doğru burç akrep olacaktır.

Balık Erkeği ile Akrep Kadını Sevgili Olabilir mi?

Balık erkeği ile akrep kadınının sevgili olmasını engelleyen herhangi bir durum söz konusu değildir. Çiftin ilişkisinin başarılı sonuç verme ihtimali bir hayli yüksektir.

Önemli olan flört döneminde doğru tespitler yapabilmektir. Birbirini yeterince tanıdıktan sonra sevgili olmaya karar veren çift, anlaşma konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Sevgili olurken birtakım detaylara fazla takılan balık burcu bu konuda partnerini yormamaya özen göstermeli. Fazla sıkıntıya gelemeyen akrep kadını, sevgilisi olacağı kişinin sıkboğaz etmesine uzun süre anlayış gösteremeyecektir.

Balık Erkeği ile Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

Akrep kadını güzelliği ile büyüleyen burçlardan biridir. Ne var ki yalnızca güzellik, ilişkiler için yeterli olmamaktadır. Anlaşmak ve uzun süre ortak paylaşımlarda bulunmak da ilişki geleceği için çok önemlidir.

Akrep kadını ile anlaşmak zordur. Balık erkeğinin kırılgan yapısı, akrep kadının sinirli karakteri ile uyum sağlamakta güçlük çekebilmektedir. Bu gibi durumlarda çiftlerin nasıl davranması gerektiğini bilmesi son derece önemlidir. Aksi halde beklentileri karşılamak bir hayli zor olacaktır.

Akrep kadını sinirlendiğinde gözünün önünü göremeyen burçlardandır. Dolayısıyla balık erkeğini kırması ve kalıcı iz bırakacak sözcükler kullanması yüksek ihtimaldir. Kendini dizginlemesi halinde anlaşmaları çok daha kolay olacaktır.

Balık Erkeğinin Akrep Kadınından Beklentileri

 • Balık burcu ilişkide romantizmi esas alan bir burçtur. Akrep kadınından en önemli beklentisi de budur. Romantizmi derin yaşatan kadınlar, balık erkekleri için vazgeçilmezdir.
 • Kırılganlığı konusunda anlayış bekleyen balık erkekleri bunu dile getirmeseler de karşılarındakinin anlamasını beklerler.
 • Çoğu zaman araştırma ve öğrenme merakı baskın olan balıklar, kültürlü kadınlardan hoşlanırlar. Akrep kadınının da araştırmacı ve kendini geliştiren bir kadın olmasını isterler.
 • Sakin ve huzur veren kadınlara karşı ilgisi olan balık erkekleri, akrep kadınlarından da bunu beklerler. Kendilerini dinlendiren kadınlar, balıklar için bir adım öndedir.
 • Asabiyetten uzak, sabırlı, iyi huylu ve merhametli akrepler balık erkeklerini etkileme konusunda bir adım öndedir.
 • Ortak paylaşımlarda bulunmak, balık erkekleri için çok önemlidir. Akrep kadınlarının da ortak ilgiler konusunda özen göstermesi gerektiğini düşünürler.

Akrep Kadınının Balık Erkeğinden Beklentileri

 • İlişkilerinde aşırı noktalarda olmayı seven akrepler, sevgisini çok yoğun gösteren erkekleri isterler.
 • Tutkulu ve şehvetli bir birliktelik akrep kadınlarının temel iki kriteridir.
 • Çoğu zaman kontrol edilmekten hoşlanmayan akrep, balık erkeğinden de bu konuda anlayış beklemektedir.
 • Kendi zevklerine saygı gösterilmesini isteyen akrep kadınları, balık erkeklerinden bu saygıyı beklemektedir.
 • Keyif verici sosyal aktiviteler, akrepler için çok önemlidir. Hayatlarında olan kişinin bu tempoya ayak uydurabilmesini beklemektedirler.
 • Akrep kadınları için giyinmek sanattır. Bu konuda müdahaleye tahammül edemedikleri için özgürlük sunan ilişki beklentileri ağır basmaktadır.

Balık Erkeği ile Akrep Kadınının Ortak Özellikleri

Balık erkeği ile akrep kadınının en temel ortak özellikleri aşka gösterdikleri saygıdır. Her iki burç için de hayatın merkezinde aşk yer almaktadır. Olmazsa olmaz kabul edilen aşk, iş hayatından, paradan ve arkadaşlıklardan önce gelmektedir. Balıklar da akrepler de âşık olduklarında tüm dünyayı karşılarına alabilmektedirler.

Balık erkeği için akrep kadınının sevgi dolu olması etkileyicidir. Aynı şekilde akrep kadını da kendini balık erkeğine ait hissetmelidir. Aidiyet duygusu her iki burcun da ortak özelliğidir. Birbirilerinin sorumluluğunu alabilecek olgunlukta olmaları, çiftin uzun süre mutlu olmasını sağlayacak ortak özellikleridir.

Balık Erkeği ile Akrep Kadını İlişkisi Ne Kadar Sürer?

Balık ile akrep kadını ilişkisi, evliliğe giden bir ilişkidir. Uzun süreli ilişkiler için şansları bir hayli yüksek olan çift, zorlu ancak başarılı bir aşk hayatı yaşayacaktır. Bunun için birbirilerine verdikleri sözleri tutmaları ve kırıcı olmamaları yeterli olacaktır.

Yaşadıklarını unutma konusunda başarısız olan balıklar, kırgınlıklarını da kolay kolay unutmazlar. Akreplerin saman alevi öfkeleri, balıklarda kalıcı kırgınlığa neden olabilir. Bu konuda hassasiyet gösterilmesi halinde ilişkilerinin ömürlük olması mümkündür.

Balık Erkeği ile Akrep Kadını İlişkisini Bitirecek Noktalar

Balık erkeği ile akrep kadını ilişkisini bitirebilecek en önemli nokta heyecandır. Akrep kadını için heyecanı dağılmış bir ilişki çoktan bitmiştir. Dolayısıyla kendini ilişkisine adayan ve ilk günkü heyecanını koruyan akrepler mutlu olabilirler. Heyecanı bitmiş, eskisi gibi sevgi yoğunluğu hissetmeyenler ise ilişkiyi bitirme konusunda bir an tereddüt etmezler.

Çoğu zaman yumuşak ve nazik olan balık burcu, sadakat konusunda boşluğa düşebilmektedir.  Sevdikleri kişinin kendilerine olan sadakatini sık sık sorgulamaları, akrep kadınlarının sinirlenmesine, ilişkiyi bitirmesine neden olabilmektedir.

Balık Erkeği ile Akrep Kadını İlişkilerinde Nelere Dikkat Etmeli?

Akrep kadını ile balık erkeğinin uzun süreli ilişki için sadakate, huzura, ortak paylaşıma ve anlaşılırlığa dikkat etmesi gerekmektedir. Devamlı kendini anlatmak zorunda kalan kadın bir süre sonra duruma tahammül edemez hale gelecektir. Dolayısıyla balık erkeğinin bu konuda da dikkatli olması, öngörü yeteneğini kullanması gerekmektedir.

Uzun süreli, verimli bir ilişki için akrep burcunun daha yumuşak olması gerekmektedir. Keskin ve fevri davranışları özellikle sinirli oldukları anda geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurmaktadır. Balık erkekleri için kırılganlığa neden olan ani çıkışları, ilişkinin yıpranmasına sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Serkan Doğan dedi ki:

  Benim eşim akrep burcu ve çok iyi anlaşıyoruz. Normalde insanlara karşı çok sabrım yoktur ama onunla 24 saat beraber olabilirim. Çok iyi anlaşıyoruz.