Balık Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Balık burcu duygusal yönü ağır basan bir burçtur. Bu özelliği hem erkekler hem de bayanlar için geçerlidir. Düşüncelere ve eşinin duygularına değer veren balık erkeği severse güzel bir ilişki yaşatır.

Sakin, güler yüzlü ve ılımlı olan balıklar aynı zamanda sevimli ve sevecen bir karaktere sahiptirler. Balık burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında da bu sevimlilik dikkat çeker. Sizi ilk gördüğü anda beğenirse bilin ki kalbinizi kazanmak için elinden gelen sevimliliği yapar.

Balık erkeği aşkını nasıl belli eder ve onun sizden hoşlandığını nasıl anlayabilirsiniz kısmına geçmeden önce balık erkeğini kendinize aşık edebilir mi testini çözebilirsiniz.

Balık Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Balık burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında ilgili olması yer almaktadır. Partneriyle sıcak ve samimi bir bağ kuran balıklar, duygularına cevap alana dek vazgeçmeyecektir. Üstelik bunu tüm duygusal kozlarını kullanarak yerine getirebilir.

Hoşlandığı kadınla mutlu olmak için gereken tüm özveriyi sergileyen balık erkeği severse çok daha fazlasını yapar. Onun için önemli olan tek şey karşısındaki kişinin fedakârlığına sevgi ile cevap vermesidir.

Hoşlandığı partnere sonsuz şefkat gösteren balıklar merhamet duygusunu yoğun şekilde hissederler. Bu özellikleri birçok kadının ilgisini çeker. Ayrıca balık erkeğinin sizden hoşlandığının en büyük belirtisinin kıskançlık olduğunu unutmayın.

Ufak tefek sevimli kıskançlıkları ile size gerekli mesajı veriyor olabilir. Balık erkeği ve kıskançlık konusuna göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buna da Bakabilirsiniz: Balık Erkeğine Aşık Olmak İçin 10 Geçerli Neden 

Balık Erkeği ile Nasıl Bir Aşk Yaşanır?

Sakin ve oldukça uyumlu bir partner olan balık burcu erkeği âşık olursa ilişkisini en güzel şekilde yaşayacaktır. Tartışmadan uzak kalmaya özen gösteren balıklar ne kadar deneseler de karakterleri gereği bunu başaramazlar. Şikâyet etme huyları, ilişkilerinin olumsuz yönlenmesine sebep olabilir.

Sabırlı ve affedici olan balık burcu erkeği âşık olursa fedakârlık ve cömertlik konusunda sınır tanımaz. Partnerine her zaman adapte olabilir ve ilişkisi boyunca alttan almayı düstur edinir.

Balık erkeği ile ilişki yaşamanın en büyük dezavantajı alınganlıklarıdır. Söylenen her sözün altında farklı manalar arayan balıklar, vurgulanmak istenenin çok dışına çıkarak bunu sorun haline getirirler. Bu özellikleri pek çok tartışmanın daha alevli geçmesine neden olur. Aynı zamanda ilişkinin yıpranmasına da kaynaklık eder.

Balık Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Balık burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı oldukça zordur. Çünkü hemen herkese naif ve anlayışlı yaklaşan balıklar, âşık olduklarında da aynı tavrı sürdürürler. Farklı olan tek şeyse zamanlarının çoğunu partnerleriyle geçirmek istemeleridir.

Balık erkekleri şık akşam yemekleri, sürprizler, hediyeler ve çiçeklerle partnerini şımartmayı severler. Tüm bu jestleri ise yalnızca âşık oldukları kişiye gerçekleştirmek isterler.

Balık burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusuna en net cevabı davranışlarına bakarak alabilirsiniz. Size kendinizi özel hissettirmek balık erkeğinin en güzel amacı olacaktır.

Balık Erkeğinin Partnerinden Beklentileri Nelerdir?

Balık erkeğinin partnerinden en büyük beklentisi sevgisini gösterebilmesidir. Gerek davranışlar gerekse sözler balık burcu için oldukça önemlidir. Bunun dışında iyi huylu ve güler yüzlülük balıkların her zaman kalbini kazanmıştır.

Partnerlerinden yüksek enerji bekleyen balık erkekleri kendileri de çoğu zaman pozitiftir.

Balık erkeği eşinden sonsuz sadakat ve ilgi bekler. Ayrıca nezaket ve asalet kadınlarda aradığı temel kriterlerdir.

Balık Erkeğinin İlişkide Hoşlanmadığı Noktalar Nelerdir?

Balık burcu erkeği, bencil insanlardan uzak kalmaya özen gösterir. Kendini düşünen ve çıkarlarına hizmet eden kişilerle ilişkileri çok uzun sürmemektedir. Bunun yanında huzursuzluk ve devamlı tartışma hali balık burcu ile yaşanan en büyük problemdir.

Sorunun çözüme ulaşmasını oldukça zorlaştıran balıklar, alınganlıkları nedeniyle uzlaşmaya kapalıdır.

Söz dinletme ve hükmetme konusunda otorite çatışması yaşayabilen balık erkeği, dik başlı ve dediğim dedik bayanlardan hoşlanmamaktadır. Bu nedenle biraz daha ılımlı ve boyun eğmeyi bilen kadınlara yönelmektedir.

Balık erkeğinin ilişkide en nefret ettiği durum ise hakarete varan sözcükler kullanmaktır. Kötü konuşan kadınlara tahammülü oldukça zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kalp dedi ki:

    Balıkların aşklarını belli etme şekilleri şefkatleri bence.
    Seni senden çok düşünürler. Bir bakarlar aşklarına dair şüphe kalmaz <3<3