25 Nisan 2016 Balık Burcu Günlük Yorum

2016 Haziran Ayı Aslan Burç Yorumları

İkizler Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Balık Burcu Mart 2018 Yorumları

Aylık Burç Yorumları 14 Şubat, 20:32'de eklendi

Balık burcu mart 2018 yorumları, balıkların yeni aya mutlu başlamasına yardımcı olacak türden. Hem iş dünyasında hem de özel hayatlarında yeniliklere açık olan balıklar, mart ayında beklediklerinden çok daha büyük bir yenilikle karşı karşıya kalacaklar.

Balık Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Balık burcu, evlilikte en çok zorlanan burçlardan biridir. Bunun temel nedeni beklentilerdir. Karşılarındaki kişiden çok şey bekledikleri için bunaltabildikleri görülmektedir. Mart ayında kendilerine yapılacak birkaç büyük sürpriz, balıkların evliliklerini canlandıracak. Eşlerinin değer verip aldığı hediyeler, balıkların yüzünü güldürmeye yetecek.

Bekârlıktan hoşlanmayan ve hayatında birilerinin olmasını seven balıklar, mart ortasından sonra yeni bir ilişkiye başlayacaklar. Hızlı bir başlangıç yapacakları bu ilişkide, işler bekledikleri gibi ilerleyecek. Özellikle birkaç ay boyunca balıkların ayaklarını yerden kesecek bir ilişki olacak.

Sosyal ilişkiler konusunda zaman zaman başarısızlığa uğrayan balık çok kırılgan bir yapıya sahip. Kolay alınan ve kolayca üzülebilen bir yapısı var. Bu nedenle insanlardan uzak kaldığı dönemler olabilmekte. Mart başında her ne kadar kendini uzak tutmaya çalışsa da ayın ortasında arkadaşlarıyla görüşmek kendini iyi hissetmesine yardımcı olacak.

Balık Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Şansla devamlı atışma içerisinde olan burçlardan bir diğeri de balıklardır. Balık burcu, motivasyonu çok kolay düşen burçlardan biridir. Bu nedenle şansa ihtiyaçları olduğu dönemlerde istemeleri önemlidir.

Yeni aldıkları bir işin üstesinden gelebilme, biriyle tanışıp güzel bir yemek yeme sürecinde şansın onlara yardımı olmayabilir. Bunun nedeni balıkların izin vermemesidir. İşlerin iyi gitmeyeceğine inandıklarında hiçbir şans balıkların yanında olamaz. Mart ayında şanslı hissedecekleri birkaç durumla karşı karşıya kalacaklar.

Balık Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda paranoya noktasında hassasiyet gösteren burçlardan biri balıklardır. Balıkların çevreleri tarafından bilinen hassasiyetleri, zaman zaman sıkıntı yaratacak kadar büyüyebilmektedir. Kendilerine değer veren ve hasta olmaktan son derece korkan balıklar, narin metabolizmaya sahip olurlar. Her ne kadar kendilerine dikkat etseler de sık sık hastalandıklarını görebilmek mümkündür.

Balıkların mart ayında yaşayacakları ufak tefek rahatsızlıklar çok önemli olmayacak. Ay ortasına doğru kendilerini toparlamış olacaklar.

Balık Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

İş ortamında huzurlu olma konusunda takıntılı denilebilecek burçlardan biri de balıklardır. Balıklar için işteki arkadaşlar, patronlar işten çok daha önemlidir. Bu nedenle ücretine bakmaksızın iş yerindeki huzura odaklanan bir yapıya sahiptirler.

Balıkların mart ayında yaşayacakları birkaç tartışma, işlerinden soğumalarına neden olacak. Kısa süre içerisinde iş değiştirmek istemelerinin temel nedeni arkadaşlarıyla anlaşma sıkıntısı yaşamaları olacak. Bu noktada aceleci olmamaları, durumu tekrar tekrar gözden geçirmeleri son derece önemli.

Eğitim almaya devam eden balıklar, okulun yarattığı baskıdan sıkılmaya başlayacaklar. Martın son haftasında okula gitmek istememelerinin altında bu sıkılganlık yatacak.

Balık Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Çok fazla parada gözü olmayan, elindekiyle yetinmeyi bilen burçlardan biri de balıklardır. Genellikle kazandığını da çevresine harcayan bir yapıları vardır. Ailesi, arkadaşları, eşleri için sıkça masraf yapan balıklar, mart ayında bu harcamaları nedeniyle zor durumda kalacaklar. Ellerinde ciddiye alınır herhangi bir para kalmayacağı için ödemelerinin gecikmesi, zor durumda kalmalarına sebep olacak.

Biriktirme konusunda başarılı bir burç olan balıklar, istediklerini alacakları zaman çok sıkı birikim yapabilirler. Mart ayının sonunda elde etmek istedikleri herhangi bir şey için ellerindeki tüm parayı harcayacaklar. Ne var ki ödemeleri ve borçları balıkların ayı zor geçirmesine neden olacak. Dikkatli olmaları bir sonraki aya rahat başlamalarını sağlayabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları

0
0
23 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Koç Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Koç Burcu Yorumları

0
0
21 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları

0
0
19 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

0
0
17 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları

0
0
15 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

0
0
13 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları

0
0
11 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları

0
0
9 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları

0
0
7 Haziran, 15:03