Balık Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Balık burcu erkeklerinin romantik ve duygusal bir aşk adamı olmalarından dolayı, karşılarındaki kadından da aynı özelliklerin olmasını ister. Romantik sürprizleri kendisinin partnerine yaptığı kadar, kendisi de romantik sürprizlerden hoşlanır. Bu sebeple beğenilen erkeğin burcu balık ise, mutlaka romantik tavırlar sergilenmelidir. Diğer yandan ilgiye boğulmaktan hoşlanan balık erkeğine karşı son derece ilgili olmak oldukça önemlidir.

Balık Erkeğini Elde Etme Yolları

Balık erkeğinin duyarlı ve hassas yapıda oluşu çoğu kez ilişkisine yansıyabilir. Bu noktada karşı tarafın anlayışlı olması ve olabildiğince alttan alması, balık erkeğinin sevdiğine karşı daha çok bağlanmasını sağlar. Balık burcu erkeğinin huzur ve güven arayan kişiler olmalarından dolayı, birlikte geçirilen süre içerisinde olabildiğince huzur ortamı oluşturmak ve güvensizliğe neden olacak davranışlardan kaçınmak, balık erkeğini elde etmek için önemli ipuçları arasındadır. Tam anlamıyla aşk adamı sayılan balık erkeği, neredeyse kendini aşka adamıştır denebilir. Bu nedenle kırılgan olması ve karşı tarafa ürkek yaklaşması kaçınılmaz olabilir. Aşk konusunda uyumlu olabilecekleri başak ve Boğa burcu kadınları, balık erkeğini mutlu edebilecek burçlardır.

Balık Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık erkeği ilgilendiği kadının kendisine karşı açık olmasından hoşlanır. Ayrıca yanında kendini huzurlu hissettiği bayanları tercih eder. İlişkisinde maçoluğa yer vermese de, bazı zamanlarda sözünün dinlenmesi ve saygı duyulması ruhunu okşar. Ayrıca ilişkisini ve kendini sahiplenen kadınlara hayran kalır. Bağlılık duygusuna fazlasıyla önem veren balık erkeği, özgürlüğüne düşkün olan ve yeri geldiğinde kısıtlanamayan kadınlardan uzak durmayı tercih eder.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Aşkı için her türlü fedakârlığa razı gelen balık erkeklerini etkilemek için aynı fedakârlık duygusuna sahip olmak, balık erkeğini etkilemenin başlıca yollarından biridir. Duyguları ile hareket etmesine rağmen çoğu zaman akılcı davranışları gerçekçi bir ilişki yaşamasına neden olur. Bu nedenle balık erkeğine karşı gerçekçi olmak ve kesinlikle onu etkilemek için yalana başvurmamak gerekir. Yalanı hissettiği anda, balık erkeğini kaybetmek oldukça kolaydır. Zaman zaman duygusal yoğunluk yaşadığı anlarda ani yükselmelerine karşı sabırlı olmak, balık burcu erkeğinin teşekkürünü ve ilgisini kazanmak için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hurma dedi ki:

    balık burcu erkeğini aşık etmek için doğal olmak çok önemli. Ona yapmacık davranmayın ve sorgusuzca sevin. Zaten balıklar hisseder, o da hissedecektir ve size zaman içerisinde bağlanacaktır.

  2. Cansu dedi ki:

    Balık burcu erkeğini kıskandırmak istiyorum. Pişman olsun, kapımda yatsın istiyorum.