Aslan Erkeğinden Uzak Durmak İçin 7 Neden

Aslan burçları kendilerine olan güvenleri, her ortamda dikkatleri üzerlerine çekmeleri ve eğlenceli kişilikleri ile bilinirler. Ancak tüm bu iyi özelliklerinin yanında bazı burçların uzak durması gereken zararlı özellikleri de yok değil.

Odak Noktası Sadece Kendileri Olsun İsterler

Her ortamın odak noktası Aslan erkeğidir. Eğer öyle değilse de bunu gerçekleştirmek için çok çalışacaktır ki bu nedenle siz biraz gölgede kalacaksınız demek oluyor. Eğer ikinci planda kalmaktan hoşlanmıyorsanız kavga etmek yerine Aslan burcu erkeğinden uzak durmalısınız.

Ben Merkezcidir

Aslan burçları için hayat kendilerinin etrafında oksijen alabileceğiniz bir yaşam merkezidir. Eğer ondan uzaklaşırsanız oksijeninizin ve dolayısı ile hayıtınızın biteceğini düşünebilirler. Bu nedenle kendisinin sizsiz nasıl yapacağını değil sizin onsuz nasıl yapacağınızı düşünürler.

Hep Övülmek ve Sevilmek ister

Eğer bir ortamda ondan daha fazla övgü ve iltifat alırsanız gecenin sonu muhtemelen kavga ile bitecektir. Bu nedenle onunla birlikteyken ya övgüleri ona göndereceksiniz ya da ondan uzak duracaksınız.

Spontane Davranışları Sizi Yorabilir

Spontane yaşamayı sever. Aslında bunun altında yaratıcı düşünceleri mevcuttur fakat bir süre sonra plansız misafirler, zamansız yolculuklar sizi yıpratabilir. Ayrıca hiçbir işinizin de tam gerçekleşmemesi sizi önemli ölçüde üzecek ve rahatsız edecektir.

Kendisini Fazlaca Düşünür

Kendisini fazlaca düşünür bu nedenle belki de sizi düşünmek için ek zamana ihtiyacı olabilir fakat ne yazık ki bir gün 24 saat. Bu nedenle sizi düşünmediği için sızlanamazsınız. Elbet bir ara size de vakit gelir.

Çabuk Kırılır ve Alınır

En zor erkek profillerinden birisi de çabuk kırılan ve çabuk alınan erkeklerdir. Yani Aslan burcu erkeği gibi. Yani eğer ona âşık olmaya devam edeceksiniz size kolay gelsin.

Lider Özellikleri İle Evin Söz Sahibi Aslan Erkeğidir

Lider özellik taşımak her ne kadar harika bir şey olsa da evde, dışarıda, iş yerinde hep onun sözü geçemeye başladığı an hayat biraz sıkıcı olacaktır. Ancak Aslan burcu erkeği her yeri domine edecek ve sizin yerinizde de yargılarda bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeğinden Uzak Durmak İçin 7 Neden için yorumda bulun

    Aslan Erkeğinden Uzak Durmak İçin 7 Neden için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeğinden Uzak Durmak İçin 7 Neden için ilk yorumu yapabilirsin.