Kova Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Burçlar arasında yaşam tarzı en ben merkezli olan kovadır. Hoşlandığını ya da âşık olduğunu dile getirmekten hoşlanmayan kova burcu aynı zamana ilişkinin pohpohlanan tarafı olmak ister.

Kova erkeği severse sevdiği kadının da en az onun kadar aşık olmasını bekler. Aksi halde ne aşkını ilan eder ne de sevgisi için harekete geçer. İstediklerinin eksiksiz yerine getirilmesini tercih eden kovalar tercihlerine saygı duyulmamasına tahammül edemez.

Kova Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kova erkeği, ilişkilerde yapıcı olan taraf değildir. Bu nedenle ilişkide ilk adımı sizin atmanızı bekler. Kişiliği gereği garantici olan kova burcu erkeği hoşlanma belirtilerini pek göstermek istemez.

Bir kadını gerçekten çok beğenmişse bu durumda bir şans vermeye cesaret eder. Eğer attığı adımdan sonra karşılık bulamazsa kolay vazgeçer.

Teklifler ya da büyük kararların partneri tarafından gerçekleştirilmesini bekleyen kova erkeği severse kalpten sever. Yalnızlıktan hoşlanmadığı için hayatında biri olmak zorunda hisseder.

Kova erkeğinin sizden hoşlandığını anlamanın tek yolu ona doğru adım atmaktır. Eğer adımlarınıza yanıt veriyorsa bilin ki hisleriniz karşılıksız değil. Karşısındaki bayana karşı bir şey hissetmiyorsa oralı olmayacaktır.

Kova Erkeği ile Nasıl Bir Aşk Yaşanır?

Kova burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında yer alan tek şans kuralı aşk hayatı için de geçerlidir. Size ve ilişkinize yalnızca tek şans veren kovalar, yapacağınız büyük bir yanlışta ilişkinize son verebilecek cesarete sahiptir.

İhanet, yalan ve sorumlulukları paylaşmama bu tarz erkeklerin asla tahammül edemediği sorunlardır. Kova burcu erkeği aşık olursa sizin için elinden geleni yapar.

Sizi bunaltmaz ve sonsuz güvenir. Aynı şekilde kendi de sıkılmaktan hiç hoşlanmaz. Kıskanılmak, devamlı aranılmak kova erkeğinin aşk hayatında büyük sorunlara neden olur.

Entrika ve gizlilikten hiç hoşlanmayan kova burcu erkeği aşık olursa bu iki durumu anlayışla karşılamaz. Bu nedenle ilişkiniz süresince ondan en ufak bir şeyi saklamamanız gerekir.

Kova Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Kova burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder sorusuna cevap vermek oldukça zordur çünkü kova erkeği aşık olduğunda zor bir kişiliğe bürünmektedir.

Kaybetme korkusu ve ilişkide ipleri teslim etme endişesi taşıdıkları için sürekli tedirgin ve gerin bir eş olurlar. Aldatılmak kova erkeğinin ilişkide en korktuğu sondur.

Partnerinden her an olgun olmasını bekleyen kova erkeği, lakayt tavırlardan hoşlanmaz. Ciddi ve seviyeli diyaloglar kurmayı tercih eder. Partneri ile sohbetleri iş hayatı, para sorumlulukları ya da ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşır. Eğlenceli olmaktan çok mesafeli aşıklardandır.

 Kova Burcu Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Partnerinden beklentileri oldukça yüksek olan kova erkeği, aşık olduğunu dile getirmemek için elinden geleni yapar. Peki, kova burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder derseniz bunu onu tanıyarak anlayabilirsiniz.

Eğer inatlaşır ve siz itiraf etmezseniz er ya da geç aşkını dile getirecektir ancak o zamana kadar ciddi bir sabır sınavından geçeceğinizi unutmamalısınız.

Partnerinin mutluluğu için çabalamayı tercih etse de çoğu zaman harekete geçmez. Bu durumun temel nedeni sizin reddetme ihtimalinizdir.

Eğer önce siz ilgilenirseniz bu durumda o da sizi mutlu edecektir. Aşık olduğunu da adım attıktan sonra rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Kova Erkeğinin Partnerinden Beklentileri Nelerdir?

Aşkını itiraf edip daha sonra ilişki yaşamaya başlayan kova burcunda ciddi değişimler gözlemleyebilirsiniz. Sizden bazı sorumluluklar almanızı isteyecek, ilişkinin merkezinde kendisinin olduğunu sık sık dile getirecektir.

İlgi ve sevgi beklentisi oldukça yüksek olan kova erkeği, siz ne kadar severseniz o kadarını size verecektir.

Zeki, sevecen ve güler yüzlü kadınlardan hoşlanan kovalar aynı zamanda çalışkan ve kendi ayakları üzerinde durabilen partnerleri tercih ederler. Önemli olan önce saygı daha sonra sevgidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hanzade kar dedi ki:

    Benimkide Kova Burcu Yaw Aşırı Kıskanç Sormayın, Ama Ben Onu Kıskandığımda Kıyameti Koparır. Yani o Kadar kıskanç Kİ sorma gitsin aq. [ama yine de seviyorum kendisini sjsjjs]]