Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister?

Başak burcu erkekleri seçtikleri kadını çok fazla düşünmezler. Gelip geçici bir heves olarak başlarlar çoğu ilişkiye. Çünkü onlara göre bu hayata geliş amaçları aşk değildir, her anı dolu dolu yaşamaktır.

Başak Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Severler?

Başak burcu erkekler çekici kadınlardan hoşlanırlar. İlk dikkat ettikleri şey fizikleridir. Çoğu hikayeleri böyle başlar. Birini gerçekten sevmeleri için hayallerinin o kadınla uyuşmaları gerekir. Hiçbir zaman yerinde duramayan, heyecan arayışında ve kendileri kadar cesur kadınlardan hoşlanırlar. Hayatlarının tadını ancak bu şekilde alabileceklerine inanırlar. Kadınlarda sevdiği bir diğer şeyse kendilerini yanlarında güçlü hissetmektir. Yani sevdiği bir kadının zor bir anında kendisine sığınmasını onu mest eder. Hatta kafasındaki her şeyi yıkıp ilişkilerini gerçeğe çeviren şey de bu duygusallıktır.

Başak Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

Hovarda olmakla öğünen bu erkekler, plan-program yapan kızlardan haz etmezler. Hayat plan yapmaya gelmeyecek kadar kısadır, onlar için. Hele bir de bu planları tartışacakları zaman dilimi onlar için kabul edilemezdir. Olur da, kendisi küçük bir plan yaptıysa o planların bozulması halinde çok sinirlenir. Baskınlığı ortaya çıkıverir. Her şeyde deliliği seven bu adamlar, bir kadının ondan daha deli olması fikrinden de hoşlanmazlar. İkisi yalnız kaldığında parlayan kadınlar hiç ona göre değildir. Tüm günün yorgunluğuyla sakin kafayla, sessizlik içinde sevgilinin yanında olmak ister, bu adamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister? için yorumda bulun

    Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister? için ilk yorumu yapabilirsin.