Kova Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster?

Aranan erkek burçlarından biridir, kova. Çünkü yüksek potansiyelli bir aile babasıdır, kendileri. Bu nedenle seçecekleri sevgilileri, onlar için çok önemlidir. Çünkü onu sadece sevgili olarak görmezler.

Kova Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Severler?

Kova burcu erkekler bir kadının en çok samimiyetini severler. Gülüşünü severler çünkü doğruluğu ve güveni orada yakalayabildiklerine inanırlar. Sevgililerinin dürüstlüğü, onlara güven vermesi çok önemlidir. Çünkü bir aile bunlarla kurulabilir, telaşsız bir şekilde. Sevdiklerinin hayatlarına karışmayı seven kova erkekleri bu konuda anlayışlı bir kadın ister. Çünkü sevdiği kadının hayallerini gerçekleştirebilmesi için bazı yerlerde müdahale gerektiğine inanır. Bir kadına verebileceği tek şeyin sevgi olduğunu bilen biri olarak kendi de şüphesiz ilgisi eksilmeyecek bir kadın ister.

Kova Burcu Erkekler Kadınlarda Hangi Özellikleri Sevmezler?

Kova burcu erkeklerde uçlarda gezen kızlardan hoşlanmazlar. İdeal bir kız tipi onlara uygundur, eksiğini fazlasını düşünmez. Eksiğiyle fazlasıyla anlaşamaz da zaten. Mesela car car bağıran bir kız onu çileden çıkarır. Her şey insani yollardan halledilebilecekken, bunu dünyanın en aptal şeyi olarak görürler. Her ortama ve insana uyum sağlayabilecek olan kova erkekleri, sevdikleri kadının da kendi gibi burnu havada olmamasını ister. Çünkü böyle bir kadınlar uğraşamaz. Bencil bulur. Verdiği sevgiyi hak etmediğine inanır. Sevginin gücüne inanan bir insan olarak başkalarını sevemeyen bir kadının kendini de sevemeyeceğini düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için yorumda bulun

    Kova Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.