Başak Burcu Mart 2018 Yorumları

Başak burcu mart 2018 yorumları, başakların ciddi anlamda ilgisini çekecek türden. Hem aşk hayatında hem de iş dünyasında düzelmelerin yoğun olacağı bu ayda, başaklar endişe ettikleri tüm sıkıntılardan arınacaklar. Kendilerini toparlamaları biraz zaman alsa da başaklar için o dönüş zamanı gelmiş olacak.

Başak Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Evlilik konusunda git gelleri çok olan ve zaman zaman pişmanlık hissini derinden duyan başaklar, mart ayında biraz dinlenmeliler. Kendileri için her şeyin mükemmel olmasını istediklerinden, karşılarındakini biraz sıkabilirler. Bu süreçte hem kendinizi hem de eşinizi biraz rahat bırakmalısınız. Her şey sizin istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Siz yalnızca tadını çıkarmaya bakın.

Bekâr başaklar için mart hareketli bir ay olacak. Yeni tecrübelerin yoğun hissedildiği bu ayda, aradığınız partneri bulabilirsiniz. Detaycı kimliğinizi de kullanarak karşınızdaki insanı biraz irdelemelisiniz. Hemen olmaz demeden önce şans vermeyi düşünmelisiniz.

Sosyal ilişkiler konusunda son dönemlerin en kısır sürecini geçiren başaklar, kendilerine dahi zaman bulamayacak kadar yoğunlar. Hem iş hem de aşk dünyalarındaki hareketlilik başakları dışarıya kapatmış durumda. Mart ayı boyunca bu şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Başak Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Şansın yoğun enerji ile bulunduğu burçlardan bir diğeri başaklardır. Çevrelerine yaydıkları farklı enerji ile bilinen başaklar, istediklerini elde edebilecekleri olumlu bir aya adım atacaklar. Hem arkadaş çevresinde hem de aşk hayatında başakları şanslı birkaç hafta bekliyor olacak.

Şansa bel bağlamayan ancak enerjisini yüksek tutmaktan hoşlanan başaklar, gizliden uğurlu eşya taşımaya niyetlenecekler.

Başak Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Bir süredir sağlığıyla ilgili imtihanları bitmeyen başak burcunun, mart ayında da ufak sıkıntılar yaşayacağı ortada. Özellikle kullandıkları ilaçlar konusunda temkinli olmaları son derece önemli. Ay ortasında başaklar için beklenmedik birtakım yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu nedenle doktor önerisi olmadan ilaç almamaları son derece önemli.

Sağlığı konusunda pek de hassas olmayan başaklar, kendilerine dikkat etmezler. Kış mevsiminde çok sık rahatsızlanmasalar da kendilerini korunmaya özen göstermeliler.

Başak Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Çalışmayı seven ve bir süredir gereğinden fazla enerji sarf eden başaklar ne yazık ki hak ettikleri noktaya ulaşamıyorlar. İstediklerini elde etmeleri konusunda başaklar çok da şanslı değiller. Bu nedenle heveslerinin kırılması, hedeflerinin azalması oldukça doğal kabul ediliyor.

İş dünyasında daha önce bulunduğu noktadan çok daha ileriye sıçramak isteyen başaklar, mart ayında bu hedeflerine ulaşabilirler. İstedikleri noktaya gelebilmeleri için mart ayı boyunca çok çalışmalı, azimli ve kararlı olmalılar.

Eğitim sürecine devam eden başaklar için mart ayı ders çalışmayla geçecek. Ne kadar ağır tempolu olursa olsun yılsonunda rahat edebilmeleri için başakların ellerinden geleni yapmaları son derece önemli.

Başak Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Başak burcunun temposunun yüksek olduğu mart ayında gelirinin de paralel olması beklenmekte. Bir süredir ciddi manada parasızlık sıkıntısı çeken başaklar, ay sonunda ellerinin rahatlamasını memnuniyetle karşılayacaklar. Kazanmak için ellerinden geleni yapmaları, başakların refaha ermelerini mümkün kılacak.

Uzun zamandır yatırım alternatiflerini değerlendiren başaklar, mart ayında bir miktar para kaybedecekler. Parasal konular için acele etmemeleri gerektiğini asla unutmamalılar. Ellerinden geleni yaptıklarında sabrederek kazanabilirler.

Harcamalar konusunda son derece tedbirli olan başaklar, kimi zaman ipin ucunu kaçırabiliyorlar. Mart ayında para biriktirmek gibi bir amaçları varsa ipin ucunu kaçırmamaları son derece önemli. Aksi halde ellerinde hiçbir şey kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Mart 2018 Yorumları Başak Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Başak Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.