Boğa Burcu Mart 2018 Yorumları

Boğa burcu mart 2018 yorumları oldukça dikkat çekici görünüyor. Boğalar için mart ayı başından sonuna kadar farklı ilerleyecek. Uzun süredir planı yapılan birçok şey ay ortasında hayata geçirilebilecek. Üstelik boğalar için mart ayında birtakım üzüntüler de etkili olacak.

Boğa Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

İlişkilerinde her zaman verici olmayı tercih eden boğalar, evliliklerinde de aynı psikoloji üzerinden hareket ederler. Mart ayında, uzun süredir evli olan boğalar için birtakım gerginlikler etkili olacak.

Evliliklerinin sarsıntı geçirdiği bu dönemde, boğalar sakin kalıp empati kurmayı denemeliler. Aksi halde işler beklediklerinden daha çok büyüyecek.

Uzun süredir bekar olan boğalar, mart ayında yeni bir sayfa açmaya kararlılar. Üstelik ay ortasında tanıştıkları birkaç kişi aşka inançlarını tazeleyecek.

Sosyal ilişkilerinde oldukça başarılı olan boğalar, mart ayında da arkadaşlarıyla zaman geçirecekler. Birkaç yeni tanışıklığın olacağı ay sonunda, köklü dostluklar kalıcılığını sürdürecek.

Boğa Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Şansın hayatı üzerinde çok büyük etkisi olmadığına inanan boğalar, mart ayında yeni kararlar alacaklar. Bir süredir ev ve iş üzerine düşünmeye başlasalar da cesaretlerini toplayamamışlardı. Mart ayında hem yeni bir ev için hem de iş değişikliği için şansa ihtiyaç duyacaklar.

Mart ayı boyunca önemli kararlar alması gereken boğalar, ay sonunda şanslarının da yardımıyla hayatlarını düzene sokacaklar. Nisan başında düşündükleri, hayal ettikleri ne varsa gerçekleştirmiş olacaklar.

Boğa Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda işini asla şansa bırakmayan boğalar, Mart başından sonuna kadar kendilerine iyi bakacaklar. Ay başında ufak tefek rahatsızlıkları olsa da kendilerini toparlamaları yalnızca birkaç günlerini alacak. Daha sonra hem işlerine hem de sosyal yaşantılarına kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Boğalar için mart ayı, temposu yüksek bir ay olacak. Kendilerini iyi hissetmeleri, enerjilerini yükseltmeleri için vitamin takviyesi almaları gerekecek. Vücut direncini arttıracak bu takviyelerle ayı çok daha verimli geçirebilecekler.

Boğa Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Çok azimli ve kararlı bir burç olması, boğayı vazgeçilmez bir çalışan kılmaktadır. Çoğu zaman tuttuğunu koparan bir yapıya sahip olsa da mart ayında boğalarda aynı performansı görmek zor olacak. Bunun temel nedeni, yaşayacakları stres. Mart ayı boyunca birçok sebepten ötürü stres altında hissedecek olan boğalar, kendilerini iyi hissetmeyecekler. Bu nedenle işlerine odaklanma konusunda birkaç kez ikaz alabilirler.

İş ortamından memnun olmayan ve bir süredir değiştirmeyi düşünen boğalar, ay ortasında karşılarına çıkan fırsatları değerlendirebilirler. Bu noktada fevri bir karar almamaya özellikle dikkat etmeliler. Aksi halde geri dönüşü olmayan zor bir süreç boğaları bekliyor olacak.

Eğitim hayatına devam eden ve okula gidip gelen boğalar için mart ayı yalnızca çalışma odaklı ilerleyecek. Ay sonuna kadar çalışmalarını düzenli şekilde sürdüren boğalar, mart sonunda kendilerini dışarıya atabilecekler. Arkadaşlarıyla geçirecekleri birkaç saat, boğaların kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayacak.

Boğa Burcu Mart 2018 Para Yorumları

İş dünyasında birtakım huzursuzluklar yaşayacak olan boğalar, mart ayında bu stresin maddi yansımasını da görecekler. Özellikle ellerinin sıkıştığı sezon ortasında kendilerini biraz zor durumda hissedecekler.

Kısa sürecek olan bu stresli dönem, boğaları para biriktirmeye yönlendirecek. Her ne kadar çok iyi birikimci olmasalar da azar azar biriktirmeye başlamaları yardımcı olacaktır.

Boğa burcu için mart ayı, temposu yüksek bir ay olacak. Yeni finansal atılımları gerçekleştirebilecekleri bu ay içerisinde boğaları daha ferah günler bekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Nisan 2018 Yorumları Boğa Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Boğa Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.