Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Başaklar mayıs ayının girmesiyle birlikte gerek iş hayatlarında gerekse özel hayatlarında var olan ilişkilerin geleceklerini düşünmeliler. Her iki alanda da geçmişin geride bırakılması ve gelecek odaklanılması önemli.

Mayısın ortalarına gelindiğinde başaklar daha çok maddi güvencelerine, uzun vadeli parasal konulara ağırlık verecek. Birçok sebepten yeni bir yerleşim yeri düşünülebilir ve huzurlu hayat ön plana gelebilir.

Başak Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Mayısın ilk haftalarında başaklar aşk hayatlarına, çocukları olan başaklar çocuklarıyla ilgili konulara önem veriyor. Ayın sonlarına doğru başaklarda ciddi bir fiziksel yorgunluk görülebilir. Bu durumda ayın sonunda hem ruhen hem fiziki olarak dinlenmek toparlanmak gerekebilir. Bu süreçte başaklar kendilerini sosyal hayatlarından da biraz uzak tutacaktır.

Başak Burcu Mayıs 2018 Aşk

Başaklar aşk ve evlilik hayatlarında yere sağlam basmak isteyebilir. Mayıs ayı bunun için çok ideal bir dönem. Maddi açıdan biraz sıkıntı olması başakların yeni ilişkiler kurmasının önünde büyük bir engeldir. Dolayısıyla yeni ilişkilerden ziyade var olan ilişkilerin güvence altına alınması gündemde.

Başaklar mayıs döneminde eski sevgililerini, varsa eski eşlerini görebilir. Bu durumda biraz etkilenip duygusallaşsalar da başaklar için günümüzdeki ilişkileri her zaman daha ön plandadır.

Başak Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Yeniayı bu dönemde Venüs yönetiyor. Venüs’ün yengeç burcunda ilerlediği dönemde başakların sosyal hayatları biraz geçmişle ilişkileniyor. Ancak bu eski dostlar başaklara kendisini iyi hissettirecek ve başakların moral bakımından güçlenmesini sağlayacak.

Eski arkadaşlarla pek çok program yapılacağı bir dönem başakları bekliyor. Bu eski arkadaş grubu başakların aile ve aşk ilişkilerinde de olumlu öneriyle dikkat çekiyor.

Başak Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Başaklar mayıs döneminde para konularında tek başına çok yeterli olamasa da mayısın sonuyla birlikte daha akıllıca düşünebilecekler.

Mayısın parasal anlamda verimsiz geçmemesi için mayısın ilk haftalarında iş hayatına ve maddi konulara düzenleme yapmak gerekebilir. 13 mayıs sonrasında boğa burcunda ilerleyecek olan Merkür sayesinde başaklar maddi güvenceler ve geleceğe yönelik teminatlar üzerine düşünebilir.

Başak Burcu Mayıs 2018 Para

Mayıs ayı başak burçları için parasal açıdan çok hareketli değil. Ancak en azından parasal açıdan şanslı günlerde şans oyunları denenebilir. Başaklar bu dönemde mayısın 24’ü ve 25’inde parasal bakımdan şanslı olacak.

Başak Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Başaklar daha önceden üzerine düşünmüş oldukları projeler, işler konusunda dikkatli olmalı ve mümkünse bu eski düşünceleri yeniden almalıdır. Projelerin ya da var olan işin neden ilerlemediği konusunda mutlaka düşünülmeli ve engeller ortadan kaldırılmalıdır.

Kariyerlerinde bu şekilde yükselebilecek olan başaklar, iş ve aile arasındaki ilişkilerini dengelemek konusunda baştan temkinli olmalıdır. Bu nedenle kariyerle ilgili kararlar alınacağı sırada, zaman dengesine özen gösterilmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumları Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.