Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Bedeninde en çok saçları ile ön planda olmayı tercih eden başak burcu erkeği, saç bakımına fazlasıyla önem verir. Ayrıca özenli yürüyüşleri ile dikkat çekerler ve karizmatik bir havaları olduğu söylenebilir. Giyim konusunda beceriksiz olduklarının farkında olan başak erkekleri çevresindeki bayanların fikirlerine başvurmaktan çekinmezler ve en çok mavi rengi kıyafetler yakışır.

Başak Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Anlaşılması en güç burçlardan biridir. İnatçı kişilikleri nedeniyle sabit fikirli oldukları söylenebilir. İnandığı düşünceler doğrultusunda hareket eder ve bu düşünce şeklini değiştirmek neredeyse imkânsızdır. En detaycı bir burç olarak, başak burcundan olan erkeklerin her konuda ince eleyip sık dokuma özellikleri bulunmaktadır. Hızlı düşünülmesi gereken konularda yaratıcı fikirleri ile dikkat çeken başak burcu erkeklerinin akıllı olduklarını söylemek yanlış olmaz. Diğer yandan en belirgin özellikleri arasında hijyen kurallarında olan tutuculukları ile bilinirler. Aşırı temiz olmaları aynı zamanda düzenli bir hayatı da beraberinde getirmektedir. Ancak titizlik konusunu bazen abartan davranışları, başak burcundaki erkeğin tahammül edilmesi güç bir kişilik olmasına neden olur.

Başak Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Başak burcu erkeğinin en olumlu yanı, karşısındaki insanlara yüksek enerjisi ile her zaman iyi hissettirmesidir. Motivasyonunun hemen bozulması kolay değildir. Ayrıca yardımsever kişiliği ve ailesine olan düşkünlüğü ile bilinirler. Olaylara mantık dahilinde yaklaşması, başak burcu erkeğinin güvenilir ve dürüst olmasına neden olur. Başak burcu erkeğinin hayatta korktuğu en büyük şeklerden biri de özgürlüğünün kısıtlanmasıdır. Bu durumdan oldukça korkması ilişkilerinde daha gerçekçi olmasına e romantizmden uzak durmasına neden olur. Girişken bir özelliğe sahip olan başak burcu erkeği, sohbet sırsında bile karşısındakine bir şeyleri düşünüyor izlenimi verebilir.

Başak Burcu Erkeği Ve Aşk

İlerleyen yaşlarda sosyal çevre edinme becerisine sahip olan başak erkeği, aşk ilişkilerinde çekingen davranışları ile dikkat çekerler. Ancak ilişkisine inandığı vakit, çekingen davranışlarının yeri, romantik ve daha atik davranışlara bırakır. En sadık burçlardan biri olan başak, ikili ilişkilerinde sadakat duygusuna fazlasıyla önem verir ve partnerine de bu duyguyu en üst düzeyde hissettirir. İlişkiye başlama süreci uzun sürse de, tamam dediği bir kişi ile hayatının sonuna kadar yaşayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.