Koç Burcu Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Burçlar kuşağında doğumu simgeleyen koç insanı; açık sözlü, hareketli, enerjik, cesur, saman alevi parlayarak çabuk sinirlenen ama bir o kadar da çabuk affeden, hazır cevap ve hızlı kararlar alan bir yapıya sahiptir.

Koç burçları her zaman popüler olmayı sever. Toplum içerisinde lider olmak ister. Tabii ki her burç gibi onun da anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar vardır.

Koç Burcunun Anlaşabildiği Burçlar

Enerjik, çalışkan ve açık sözlü olan koç insanı, yaşamayı seven ve yine kendisi gibi hareketli Aslan burcuyla çok iyi anlaşır.

Özgürlüğüne düşkün olan koç burcu kendisi gibi özgürlüğüne düşkün olan kova burcuyla da iyi arkadaş olur. İkizler burcunun geniş sosyal çevresi ve iletişim becerisi koç burcunun dikkatini çeker ve onun çevresinde olmak ister.

Bağımsızlığı seven yay burcu ile de koç çok iyi anlaşan başka ikililerdendir.

Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

En temel özelliği inatçı bir karakter olan koç burcu, kendisi gibi özelliklere sahip olan boğa burcuyla hiçbir zaman anlaşamaz. Akrep burcunun kinci olması da çabuk sinirlenen ama çabuk affeden koç burcunun akrep burcundan uzaklaşmasını sağlar.

Dediğim dedik olan ve değişime kapalı oğlak burcu da değişimlere açık koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasındadır. Planlı ve disiplinli başak burcu insanı, çabuk kararlar alan ve önce uygulayıp sonra düşünen koç burcuyla çoğu zaman çatışma yaşayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. firat aydogan dedi ki:

  Ben koc burcu olarak genelde cogu insanla anlasa bilirim fakat biraz kavgaci bir yapiya sahibimdir bana ters davranan diyer erkeklerin benden beni korkutarak maddi manevi cikar saglamalarina izin vermem zaten kelime anlamin dada genelde cogu insan haklilik ve ustunluk aramak isterler ayrica performans acisindan kendimi diyer birclardan daha iyi buldugum olur koc burcu savasci ozelliklere sahip bir burc benimle kendi istekleri uzerine kavga etmek istiyen cok erkek arkadasimida dovmusumdur kavgadada alttan iyice alip karsinin ummadigi anda ani ve hizli saldiririm yorulunca geri cekilip nefes toplarim seytan oldugu icinsede zekasal yonden bildiyim konulari bilmiyorum demeyi tercih ederim.

 2. Rabia Altunışık dedi ki:

  Ben bir koç burcu olarak tam inatçıyım ve bir o kadar da kinciyim amok da hareketli olduğum söylenemez yükselenim ne onu merak ediyorum nasıl öğrenebilirim

  • Sihirli Astrolog dedi ki:

   Rabia hanım doğum tarihiniz ve saatinizi belirtirseniz, yükselen burcunuzu söyleyebiliriz.

 3. Zelal dedi ki:

  Evet doğru peki çabuk peseden biriyim bunun için ne yapmam gerekiyor