Başak Kadını Nasıl Geri Döner?

Hayatı bir düzen olarak gören başak kadınları, elini attığı her şeyde mükemmel yaratır. Bir ilişkide de böyle olması beklenir ancak başak kadınlarının çok uç özelliklerinden veya başka sebeplerden ortaya birçok tartışma çıkabilir.

Bir Erkek Başak Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Başak kadınları, on yıllık hayat planlamalarını yapmış, işkolik tipler oldukları kadar ev hayatını da düzenli götürebilen kişiliklerdir. Her şey planlıyken hayatlarındaki en ufacık bir tartışma bile onları korkutur çünkü her konuda mükemmele ulaşmak kolay değildir. Bir ayrılık söz konusu olduğunda her kadın gibi başak kadını da sarsılır ve işler arapşaçına döner. Bir erkek tüm bunları düzeltmek için başak kadınının hayatını toplamalıdır. Beraber mükemmel olabildiklerini ona göstermelidir. Sonrasında sorun neyse konuşularak halledilir, başak kadını zaten mest olmuş durumdadır.

Bir Erkek Başak Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Yalanın olduğu yerde hiçbir iş düzgün gitmez ve yalanın olduğu ortamdan en çok etkilenecek insan başak insanıdır. Eğer duygu patlamaları yaşayarak istediğiniz zaman başak kadınının hayatına girip çıkabileceğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Başak kadınları mantıklarını kalplerinin önüne geçirmeyi bilirler. İnanılmaz derecede titiz olduklarından, tertip düzen de onlar için önemlidir. Bu yüzden darmadağınık ortamlarda başak kadınlarından özür dileyemezsiniz. Kadın dikkatini toplayıp sizi dinleyemez ve olay daha da karışır. Ortamın düzenliliği kadar sizin kıyafetlerinizin de düzenli olması düşüncelerini ister istemez etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevgi dedi ki:

    Başak kadınını geri döndürmek için uğraşacağınıza kaybetmemek için uğraşın. Son ana kadar elimizden geleni yaparız ama eğer gidiyorsak dönüşü çok çok zordur.