Başak Erkeğinin Çekilmez 6 Huyu

Eğer temizlik titizlik işleri benden sorulur, detaycı ve ayrıntıcıyım diyorsanız Başak erkeği ile iyi geçinebilirsiniz. Ancak bir Başak erkeği ile birlikte olmak ve ya aşk yaşamak bazı durumlarda son derece zor olabilir.

Temizlik Hastalığı Vardır

Başak erkekleri son derecek temiz insanlardır. Eğer birlikte bir evi paylaşıyorsanız sık sık temizlik yapmanız gerekecek. Bununla birlikte sürekli derli, toplu olmanız ve elinizde bir toz bezi dolaşmanız en makbulüdür. Yani Başak erkeği ile bir ömür demek temizlik bezleri ile de bir ömür demek.

Kıyafetlerinin Her Daim Ütülü Olması Gerekir

Eğer başak burcu erkeği ile sadece sevgili iseniz bu sorun olmayacaktır çünkü gömleklerinden, pantolonuna hatta iç çamaşırına kadar annesi ütülüyordur fakat bu işleri sizin yapmanız gerekiyorsa uzun bir mesaiye hazır olmalısınız.

Son Derece Detaycıdırlar

Diyelim ki çok yorgun olduğunuz için akşam arkadaşlarınız ile ne yaptığınızı öylesine geçiştirerek anlattınız. Bunu Başak erkeğine yapmış olmanın gazabını çekersiniz. Çünkü detayları sizden duymak için tıpkı bir FBI ajanı gibi sizi sorguya tutacaktır. Sizi köşeye sıkıştırana kadar olayın detaylarını öğrenmeye çalışacaklardır ki hiçbir şey olmadığını düşününce kendinizi bir suçlu gibi hissetmenize neden olacaktır.

Evcimen Kuşlardır

Başak erkeği evde takılmayı ve ev içerisindeki tamir bakım işleri ile uğraşmayı sever. Bu başlangıçta harika gibi görünse de bir süre sonra sıkılmaya başlayacaksınız ve dört duvar üzerinize geldiğinde iş işten geçmiş olacak.

Fazla Açık Sözlüdürler

Başak burcu erkekleri son derece açık sözlü insanladır. Yani bir anda pat diye giydiğiniz kot pantolonun basenlerinizdeki fazla yağlar yüzünden patlayacağını suratınıza hiç acımadan söylerler. Başlangıçta size oldukça dürüst gibi görünebilir fakat bu açık sözlülükleri bir süre sonra canınızı yakmaya ve hayatınızı mahvetmeye başlayabilir.

Radikal Kararlardan Çekinirler

Bu nedenle Başak erkeği ile nikâh masasına oturmak öyle kolay değildir. Hayatlarında olacak çok büyük değişimlerden korktukları için bu değişimlere diren gösterirler. Örneğin ne yaparsanız yapın öyle birkaç ay içinde başka bir şehre taşınmayı asla kabul ettiremezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Erkeğinin Çekilmez 6 Huyu için yorumda bulun

    Başak Erkeğinin Çekilmez 6 Huyu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeğinin Çekilmez 6 Huyu için ilk yorumu yapabilirsin.