Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları

Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları

2017 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları

2016 Ağustos Başak Burcu Yorum Aşk Para Şans

Boğa Erkeği Akrep Kadını Uyumu

Burç Uyumu 30 Nisan, 01:23'de eklendi

Boğa burcu erkeklerinin inatçılığına karşı, akrep kadını ise hırslı bir karaktere sahiptir. Boğa burcu erkeğinin inatçı tavrı ve değişmez fikirli halinin önüne geçebilmek için akrep kadının cazibesini, aklını ve sezilerini kullanması gerekir.

Boğa Erkeği Akrep Kadını İlişkisi

Boğa burcu erkeği kişisel zevklerine düşkün bir özelliğe sahiptir. Akrep kadınını en çok zorlayacak özellik budur. Bunun dışında boğa burcunun kaba bir mizaca sahip olmaması yanında güvenilir ve uyumlu bir karaktere sahip olması bunun yanında akrep burcu kadınının sabırlı ve partnerine ihanet etmeyecek olması güzel bir ilişki için yeterli olacaktır.

Boğa Erkeği Akrep Kadını Evliliği

Boğa burcu erkeği ile akrep burcu kadını arasındaki evlilikte yapılması gereken ilk şey tüm gizliliklerin ortadan kaldırılmasıdır. Akrep burcu kadını yine evliliklerde sadık ve gözü dışarıda olmayan erkekleri tercih eder. Fakat boğa burcu erkeğinin tüm yaşamak istediklerini hayatındaki kadın ile yaşamak istemesi iki burç arasındaki evliliği sağlamlaştıracak etken olacaktır.

Boğa Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep burcun aşk yaşantısında özgürlük yanlısı gibi görülse de içindeki hassasiyet, boğa erkeğindeki aşka karşı tutumu iki burç arasındaki aşkı uyumlaştıracaktır.

Boğa Erkeği Akrep Kadını Cinsellik

Boğa burcu erkeği cinsellik konusunda akrep burcu kadınına göre daha az önem vermektedir. Fakat akrep burcu kadınının cazibesi ve boğa burcu erkeğinin cinselliğe katacağı duygusal yön iki burcu birbirine bağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.