Aslan Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Burcunun adını ormanların kralı aslandan alan aslan burcu erkekleri, tıpkı bir aslanın yelesini andıran parlak ve güçlü saçlara sahiptirler. Ne uzun ne de kısa boyludurlar ancak yemeğe aşırı düşkün oldukları bilinir. Bu nedenle birçok aslan burcu erkeğinin kiloları ile sıkıntı yaşadığını ve hafi toplu yapıda olduğunu söylemek mümkündür. Aslan burcu erkeğinin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçmektedir. Onlara yakalaşmak ve etkiniz altına almak istiyorsanız kendi ellerinizle hazırlayacağınız lezzetli bir yemek ideal bir başlangıç olacaktır.

Aslan Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu erkeğinin normal koşullarda ılımlı bir yapıya sahip olduğunu söylemek mümkündür. Pek sık sinirlendikleri görülmeyen aslan burcu erkekleri sinirlendiklerinde ise, tam bir aslana dönüşürler. Etraflarındaki kişileri kırmayı ve üzmeyi tercih eden bir yapıları olmasa da bu durum sinirlendiklerinde tersine dönebilmektedir. Aslan burcu erkekleri, kesinlikle yüksek gönüllü değildirler, her seviyeden insana aynı pozitif ve sevecen yaklaşımı sergilediklerini söylemek mümkündür.

Aslan Burcu Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Aslan burcu erkeğine yaklaşmak istiyorsanız ona övgüler yağdırmayı deneyin. Bu konuda zaafı olan aslan erkekleri, siz ona bir adım attığınızda mutlaka karşılığın verecektir. Ancak aslan erkeklerini ikna etmeye çalışırken dikkatli olmak gereklidir. Çok iyi rol yapabilme kabiliyetine sahip olan aslan erkekleri, size her ne kadar ikna olmuş gibi görünse dahi bu rolden ibaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Nasıl İkna Edilir? için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Nasıl İkna Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Nasıl İkna Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.