Boğa Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları

Ekim ayında boğa burçlarını isteklerini bilinçaltlarına taşıyarak, evrene güçlü enerjiler gönderebilecekleri bir dönem bekliyor. Bunun nedeni ise ayın 3 günü boyunca (9-10-11 Ekim) dolunayın boğa burcunda olacak olması.

Boğa Burcu Ekim 2016 Aşk İlişki Yorumları

Boğa burcu aşkta en şanslı günlerini ekim ayının 5 ile 8’i arasında geçirecek. Bu nedenle özellikle bu günlere dikkat edilmeli ve atılacak yeni adımlar; ilişki başlama veya bitirme kararları, çeşitli teklif ve randevular gibi, bu tarihler arasında alınmalıdır. Boğa burcu aşk konusunda beklentilerinin karşılanacağı bir dönem geçirecektir.

Boğa Burcu Ekim 2016 Kariyer Eğitim Yorumları

Boğa burçları eğitim alanında yoğun mesai harcamaları gereken bir döneme girecek. Bu bir sınav hazırlığı da olabilir, proje çalışması da. Ancak sonuçları uğraşların karşılığını verecek derecede başarılı olacak. Boğa burcu kariyer konusunda dikkatli olmalı, zamanında atılmış desteksiz adımların karşılığı gelmeye başlayabilir.

Boğa Burcu Ekim 2016 Para Yorumları

Boğa burcu paraya gereğinden fazla önem veren bir burç olarak bilinmektedir. Bu nedenle boğa burcu para konusunda zorlandığı an tüm hayat enerjisini kaybeder ve zorlanır. Ancak ekim ayında boğa burcu para açısında zorlu virajlara girecek gibi görünmekte olduğundan hazırlıklı olmaları önerilir.

Boğa Burcu Ekim 2016 Evlilik Yorumları

Boğa burcu şansının aşk hayatına en yakın durduğu günleri ekim ayının 5’i ile 8’i arasında geçirecektir. Bu süreçler içerisinde ilişkilerde olumlu gelişmeler beklense de boğa burçları için evlilik ekim ayında düşük bir ihtimaldir.

Boğa Burcu Ekim 2016 Şans Yorumları

Boğa burcu kariyer gelişmesinde şansın kendinden yana olmayacağı bir düşüş dönemine girecektir. Ancak genel yaşam çizgisini bozacak bir şanssızlık unsuru olduğunu söylemeyi gerektirecek bir durum yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için yorumda bulun

    Boğa Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.