Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumları

Yengeç burcu mart 2018 yorumları, dikkat çekici farklılıkları ortaya koyuyor. Yengeçler için var olan tek ve en özel grup ailedir. Ailevi düzenlerinin sarsılmasından hoşlanmayan yengeçler, mart ayı boyunca bu konu üzerine düşünüp adımlar atacaklar. Ailevi sorunların yaşanacağı bu yoğun ayda, yengeçler çok daha iyi hissedecekleri günleri hayal edecekler.

Yengeç Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Yengeçler için evlilik kutsal bir müessesedir. Bu nedenle evliliği sürdürmek adına yapılması gereken tüm fedakarlıklar yengeçler tarafından yapılmaktadır. Karşılarındaki kişinin değdiği ölçüde kendilerinden feragat edebilirler. Ne var ki 2018 yılı, yengeçler için evlilik uğuru getirmeyecek. Birtakım sarsıntılar belki ayrılık kararları gündeme taşınacak. Yengeçler, fevri kararlar alan burçlardan değildir. Bu nedenle düşünce süreci çok daha uzun olacak.

Bekar olan yengeçler için birini tanımak ve sevmek oldukça zahmetli bir iş. Detaycı bir karaktere sahip oldukları için karşılarındaki kişiyi birtakım testlere tabi tutarlar. Sürecin sonunda istediklerini elde etmeleri mümkün olabilir. Ay sonunda yengeçler için oldukça etkileyici bir dönem başlıyor olacak.

Yengeç Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Yengeç burcu için şans en son çaredir. Birçok konuda en şanssız burç ilan edilen yengeç, mart ayında da aynı pozisyonunu korumaya devam ediyor. Özellikle insanlarla diyaloglarında, arkadaşlıklarında devamlı şanssızlıklarla mücadele eden yengeçler, mart içinde de aynı sıkıntıdan şikayetçi olacaklar.

İyi niyetli, enerjisi yüksek ve çoğu zaman verici olan yengeçler, şanssızlıkları nedeniyle içlerine kapanacakları bir ay geçirecekler. Kendilerini motive edebilecek daha yüksek enerjiye ihtiyaç duyacaklar.

Yengeç Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Bir süredir sağlığı bozuk olan yengeçler, mart ayında kendilerini çok daha iyi hissedecekler. Uzun süreli rahatsızlıklarda ilerleme kaydedilecek ve moral, motivasyon açısından yengeçler çok daha iyi bir noktada olacaklar.

Sağlıklı ve zinde hisseden yengeçler ise mart ayı süresince aynı şekilde hayatlarına devam edecekler. Beslenme konusunda gösterdikleri iltimaslar zaman zaman yorgun hissetmelerine neden olsa da kendilerini toparlamaları çok uzun sürmeyecek. Üstelik ay sonunda yolları birkaç kez hastaneye düşen yengeçler için durum tahmin edildiğinden daha olumlu sonuçlanacak.

Yengeç Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Sevdiği işte çalışmayı tercih eden, zorla herhangi bir işe girip para kazanamayan yengeçler mart ayında bazı sıkıntılar yaşayacaklar. Maddi açıdan yaşayacakları sıkıntılar nedeniyle bir süre istemedikleri işlere adım atmak mecburiyetinde hissedecekler. Ay boyunca kendilerine daha iyi kazandıracak işleri aramaya koyulacaklar.

Kendi işini yapan yengeçler için mart ayı oldukça uğurlu gelecek. Kazançlarının önceki aylara nazaran çok daha yüksek olduğu görülecek. Bu süreçte çalışma tempolarını arttırmaları, yengeçlerin çok daha keyifli olmalarını sağlayacak.

Eğitimine devam eden yengeçler için okula gidip gelme durumu mart ayında da aynı şekilde sürecek. Yıl sonuna yaklaşırken yavaş yavaş sıkıldığını hisseden yengeçler, sınavların başlamasıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Yengeç Burcu Mart 2018 Para Yorumları

En cömert burçlar arasında kabul edilen yengeçler, çevresindekiler tarafından müsrif olarak değerlendirilirler. Her zaman istediklerini alma, yeme, içme konusunda cömert davrandıkları bilinir. Ne var ki mart ayı yengeçler için pek de cömert bir ay olmayacak. İş ortamında ters giden işler nedeniyle yengeçler zor bir sürece girecekler. Mart ayı boyunca ellerindeki parayı kontrollü kullanmaları gerekecek.

Yengeç burcu, mart başından sonuna kadar maddi sıkıntı içinde olacak. Ucu ucuna yetecek parası için kontrollü olması oldukça önemli. Aksi halde ay sonunda borç almak mecburiyetinde kalacak. Borçlanmaktan hiç hoşlanmayan yengeçler, bu sıkıntılar nedeniyle bunalmış hissedecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumları Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.