Boğa Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi?

Boğa erkekleri aşık olduğunda kıskanır mı? Kıskandığını nasıl belli eder? Boğa burcu erkeği kıskanılmayı sever mi?

Kıskançlıkta bir çığır açan boğa erkeği, seven adam kıskanır mantığı ile hareket eder. Umursamadığı kişilere zerre kıskançlık göstermeyen boğa burcu erkeği, değer verdiklerini ise çoğu zaman kıskançlıktan bunaltabilir.

Bu burcun erkeği, dozunu ayarlayamaz ve çoğu ilişkisi de bu yüzden son bulmaktadır.

Boğa Burcu Erkeği Kimleri Kıskanır?

Boğa erkeği bir tek kişileri değil, etrafında olup biten çoğu şeyler için de kıskançlık duyabilir. Sevgilisini, arkadaşlarını ve aile fertlerini paylaşmak istemez ve kıskanır. Fakat hak edilmeyen bir durumda boğa erkeğinin kıskanması için yeterli bir sebeptir.

Boğa erkeği hayatındaki birçok konuya yön verebilirken kıskançlık konusunda kendisine hâkim olamaz. Sevdiği kadını kıskanmayı bir görev bilirler. Çünkü onlara göre kıskançlık, tamamen sevdiğinin kanıtıdır.

Kıskaçlıklarını kontrol altında tutamamaları, hep dezavantaj olarak geri döner ama yinede boğa erkeğinin akıllanmasına yaramaz.

Boğa Burcunun Kıskançlık Yaptığı Durumlar Nelerdir?

Özellikle sevgilisinin ya da eşinin davranışları, boğa erkeğinin kıskançlığa itebilir. Boğa erkeği, karşıdan gelen bir erkeğin ne amaçla geldiğini bilir ve ona göre davranır.

Sevgilisinin arkadaşları, çok fazla yakın olmadığı takdirde boğa erkeği için hiçbir sorun teşkil etmez. Fakat bir anlamlı bakış, gülüş ya da sevecen bir temas yakaladığında ise tamamen değişir ve kıskanç kişiliğine bürünebilir.

Boğa erkeği ile birlikte olacak kadının, durumu olduğu gibi kabullenmesi lazımdır. Çünkü kıskançlık konusunda boğa erkeği kendisini törpüleyemeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dilek dedi ki:

    Beni kaçan okadar karışık beni sevdiği sevmediği beli değil bakışları çok değişik bazemleri bakıyor bazaemleri umursamıyor dün en yakın kız arkadaşımdan benim nasıl biri olduğumu suylemiş sevgilisi varmı yokmu bana biraz bilgi veri boğa burcu ilk aşık olduğu kıza nasıl davranır eyer bana bilgi verirseniz çok sevinirim benim de burcun yengeç kızım