Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Boğa burcu erkeğini elde tutmak hakkında öğrenilmesi gereken pek çok gerçek olduğu aşikârdır.

Boğa erkekleri gerçek âşıklardır. Bu nedenle hiçbir kadın âşık bir boğa erkeğini elinden kaçırmak istemez.

Hayatınıza boğa burcu erkeği girdikten sonra pek çok şeyin değiştiği dikkatinizi çekecektir. Bu değerleri kaybetmemek adına elinizde tutmanız oldukça önemlidir.

Sevdiği kadınla hayatının sonuna kadar gidebilecek bir erkek olan boğa bazı temel değerlere sahiptir. Bu temel değerlerin aşılmaması halinde onu elde tutmak çok da zor olmayacaktır.

Temel değerlerinin sarsılması, onun için çok önemli olan kuralların aşılması arkasına bakmadan gitmesine neden olabilmektedir.

Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Boğa erkeği nelerden hoşlanır onu elde etmem için neler yapmam gerekir soruları sıklıkla sorulmaktadır. Kişi, boğa burcu erkeğini elde edebilmek için öncelikle gerçekten âşık olduğunu ortaya koymalıdır.

Elde ettikten sonraki aşama ise elde tutmaktadır. Birçok aşk başlamaktan ziyade aynı aşkı muhafaza edememekten tükenir.

Boğa erkeği de diğer erkekler gibi tükenen aşk ve tutku neticesinde uzaklaşan bir erkektir. Bu nedenle her şeyden önce gerçekten sevildiğini hissetmesini sağlamanız önemlidir.

Boğa erkeği gerçekten sevildiğini anladığında sizinle olabildiğince uzun kalmaya gayret edecektir.

Boğa erkeğini elde tutmanın yollarından bir diğeri dürüstlüktür. Karşısında her konuda şeffaf olan birini gördüğünde boğa erkeği kendini teslim etmekte zorlanmayacaktır.

Boğa Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Boğa erkeğini peşinden koşturmak isteyen kişiler bunun için ağırdan almayı bilmeliler. Acele eden bir karakteriniz varsa bu durum boğaların hoşuna gitmeyecektir.

Hiçbir boğa erkeği gerçekten emin olmadığı kadına kendini teslim etmez. Dolayısıyla önce gerçekten sevildiğinden emin olmadı gerekir sizin de bu süreçte ağırdan almanız her şeyi yaşayıp görmesine izin vermeniz gerekir.

Boğa erkeğini elinizde tutmak için istikrarlı olmak da çok önemlidir. Boğalar, dengesiz ruh hali sergileyen kadınlardan hoşlanmazlar.

Onlardan hoşlanıyorsanız bunu dile getirmeli ve hislerinizin arkasında durmalısınız. Aksi halde sizin dengesiz tutumlarınızdan, kararsızlığınızdan olumsuz yönde etkilenecektir.

Boğa Erkeğini Elde Tutmak İçin Ne Yapmalı?

Boğa erkeğini kendine nasıl âşık edersin sorusu kadar nasıl uzun süre yanında kalmasını sağlarsın sorusu da merak edilmektedir. Boğa erkeğinin her zaman sizinle olmasını istiyorsanız ona güvenmelisiniz.

Gerçekten güvendiğinizi fark ettiğinde bu güveni kırmaktan korkacak, sizi incitmemek için elinden geleni yapacaktır. Ne kadar yumuşak olsa da boğa erkeklerinin de hâkimiyet içgüdüsü taşıdığı bilinmektedir.

Kişi, sağlıklı bir ilişki yürütebilmek için öncelikle ona ait olduğunu göstermeli ve kayıtsız şartsız onu ne kadar sevdiğini ortaya koymalıdır.

Boğa erkeğini elde tutmak için yapılması gereken en önemli iş gerçekçi olmaktır.

Ayakları yere basmayan, ne söylediğini bilmeyen ve her zaman fazlasını isteyen kadınlar hiçbir zaman boğa erkeğinin tercihi değildir.

Boğa Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Boğa erkeğini kendime nasıl âşık ederim, nasıl elimde tutarım sorusunun bir diğer cevabı güler yüzlü olmaktır. Boğa erkekleri, güler yüzlü olmayan kadınlardan asla hoşlanmazlar.

Ne yaşanırsa yaşansın uzun süre yüzünü asan kadınlardan uzak durmaya gayret ederler. Dolayısıyla boğa erkeğini tercih eden kadınlarında bu konuda çaba sarf etmeleri önerilmektedir.

Boğa erkeğinin sizinle kalmasını istiyorsanız ortak paylaşımlarınızın olmasına dikkat etmelisiniz.

Gün içerisinde sizinle yapacak bir şey bulamadığı zaman ilişkinizi sorgulamaya başlayacaktır. Bu duruma engel olabilmek için boğa erkeği ile ortak zevklerinizi bulup keyifli şekilde vakit geçirmeyi bilmelisiniz.

Boğa Erkeğini Kendime Bakarak Elimde Tutabilir miyim?

Boğa burcu gezegeni Venüs’tür. Yönetici gezegeninin Venüs olması, aşk ve güzellikle doğrudan bağlantılı olmasını sağlamaktadır. Bu durumu kullanarak boğa erkeğinin kendine bakan kadınlara ilgisi olduğunu da unutmamalısınız.

Kendinize ne kadar bakarsanız ne kadar şık ve alımlı görünürseniz boğa erkeğini kendinize bağlamanız da o kadar kolay olur.

Boğa erkeği, evde dahi bakımlı olan kadından hoşlanır. Giyeceğiniz bir eşofman ise bu durumda onu en şık şekilde giymeli, temiz ve bakımlı olmalısınız.

Kendi ile yakından ilgili olan boğa erkekleri aynı şeyi kadınlardan da beklemektedir. Bu durum boğaları elde tutmayı kolaylaştırmaktadır.

Boğa Erkeği Kıskançlıkla Elde Tutulur mu?

Boğa erkeğini etkileyen sözlerin başında aitlik ifadeleri gelmektedir. Birine ait olma fikri teoride işe yaramasa da pratikte ciddi anlamda işe yaramaktadır. Bu nedenle boğa erkeğinin size ait olduğunu bilmeye ihtiyacı olabilir. Bu noktada en çok işe yarayacak hamle kıskançlıktır.

Kıskanırken dikkatli olmanız ve doğru adımları atmanız büyük önem taşımaktadır çünkü yanlış bir kıskançlık hareketi göden düşmeye neden olabilir.

Boğa erkeğini elde tutmak için kıskançlık krizleri pek işe yaramaz. Bunun yerine yalnızca sezdirmeyi denemelisiniz.

Ne kadar sezdirirseniz kıskandığınızı fark ettiğinde hoşuna gidecektir. Daha fazlası ise sizden uzak durmasına neden olabilir.

Boğa Erkeği Nazla Elde Tutulur mu?

Boğa burcu erkeğini elde tutmanın yolları Rezzan Kiraz tarafından da açıklanmış ve birçok konuda haklı olduğu da görülmüştür.

Yapılan araştırmalar neticesinde boğa erkeklerinin büyük çoğunluğu ilişki başında nazdan etkilenmektedir.

Henüz yeni başlayan bir ilişkinin sıcaklığı ile naz onlara cazip gelmekte ve kısa süre içerisinde daha da etkilenmelerini sağlamaktadır. Ne var ki bir süre sonra bu durumun sıkıcı hale geldiğini de dile vurduklarını söylemek mümkündür.

Boğa erkeğini nazla etkileyebilirsiniz fakat nazla elde tutamazsınız.

Nazlanıp işleri uzatmanız onun sıkılmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olur. Bu nedenle önce nazla ikna etseniz de bir süre sonra her konuda açık olduğunuzdan emin olmalısınız. Ne kadar açık olursanız size karşı hisleri o kadar uzun sürer.

Saygınlık Boğa Erkeğini Elde Etmeye Yarar mı?

Âşık boğa erkeği nasıl davranır bilmek sonrası için size yardımcı olacak ipuçları taşıyacaktır.

Kişi, âşık olduğu zaman karşısındakine çok dikkatli bakmaz ancak zaman ilerlediğinde aşkla beraber pek çok unsur da dikkat çeker. Bunlardan biri de saygınlıktır. Boğa erkeklerinin saygınlık konusunda zaafı olduğunu söylemek mümkündür.

Kendi ayakları üzerinde durabilen, başarılı ve saygınlık elde etmiş olan kadınlar onları her zaman etkilemektedir.

Boğa erkeğini elde tutmak için saygınlığınızın da faydasını görebilirsiniz. Kendinize olan inancınız ne kadar fazla olursa saygınlığı muhafaza etmeniz de bir o kadar fazla olur. Neticesinde saygınlıkla beraber boğa erkeği de yanınızda kalır.

Güvenilirlik Boğa Erkeğini Elde Tutmaya Yardım Eder mi?

Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı kadın tipi ve karakteri güvenden geçmektedir.

Ne kadar güzel olursanız olun size güvenmediği takdirde sizinle uzun süre birlikte olmayacaktır. Bu nedenle onun için öncelik huzur olduğu için güvenli şekilde ilişki kurmaya, huzuru bulmaya odaklanmaktadır.

Boğa erkeklerinin güvenden kastı yalnızca sizin sadakatiniz değildir. Aynı zamanda sizinle her şeyi paylaşabilecek kadar da size güvenmesi gerekir. Önemli bir sırrını söylediğinde sizde saklı kalacağından emin olmalıdır.

Becerikli Olmak Boğa Burcunu Elde Tutmayı Sağlar mı?

Boğa erkeği ile ilgili söylenebilecek en doğru tespitlerden biri becerikli kadınları sevdiğidir. Boğa erkekleri özellikle her konuda maharetli olan kadınlara ilgi duyarlar.

Mutfak konusunda, ev işleri konusunda başarınızın olması sizinle kalmasını kolaylaştırmaktadır.

Evinde tertip ve düzen sağlayan kadına her zaman ilgisi olan boğa erkeği, becerikli olan kadına çok daha kolay alışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.