Boğa Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu erkeği, burçlar arasında istikrarlı ilişki yürüten nadir burçlardan biridir. İlişkide sadakat ve süreklilik denildiğinde akla gelen boğa erkeği, âşık olması şartıyla tam bir aşk erkeğidir. Ne var ki boğa erkeğinin aşka yakalanması oldukça zordur.

Kararlı ve inatçı olan boğa erkekleri aşka en zor inanan ve âşık olduğunu en zor kabul eden burçlardan biridir. Bu nedenle bayanlara düşen ilk görev boğa erkeğini aşka inandırmak daha sonra aşkın tadını çıkarmaktır.

Boğa erkeği severse gerçek manada sever ve bu sevgiyi size tam anlamıyla yaşatır.

Boğa Erkeğinin Sevgisi Nasıl Anlaşılır?

Boğa erkeğinin sizi sevdiğini anlamanın ilk yolu, onunla diyalog kurmaktır. Sevdiğini saklama girişiminde bulunmayan boğalar aynı zamanda başarılı bir aşk adamıdır.

İnandığı sevginin sonuna kadar giden boğa erkeği severse gerçekten bunu kolaylıkla dile getirir. Sevgisinin her daim arkasında durması, bu sevgiye inanmanızı kolaylaştıracaktır.

Boğa erkeğinin sizi sevdiğini anlamanın diğer yolu ona sevgi sorumlulukları vermektir. Eğer sizin ve ilişkiniz için yapabileceklerini yapıyorsa bu size değer veriyor demektir. Boğa erkeği, değer vermediği kadın için asla enerji harcamaz.

Boğa Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Boğa burcu erkeği âşık olursa bunu anlamama gibi bir durumunuz söz konusu olamaz çünkü içinde tutma huyu yoktur.

Hoşlantı ya da sevgi boğa burcu erkeğinin kendini dizginlemesi için yeterlidir fakat âşık olduğuna inandığında boğa erkeğini hiçbir kuvvet durduramaz. Boğa burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder derseniz bunun ilk belirtisi itiraftır.

İçinde tutamama huyu, boğa erkeğinin size büyük bir sürprizle ilan-ı aşk etmesine neden olacaktır. Bunun dışında boğa erkeğinin aşkını tavırlarından da anlamanız mümkündür.

Her şeyden önce inanamayacağınız kadar kıskanç olan boğalar, sevdiği kadını başka bir erkeğin yanında görmeye tahammül edemezler. Üstelik bu erkeğin kim olduğunun hiç önemi yoktur. Sizi arkadaşlarınızdan, kuzenlerinizden kıskanmaları âşık olduklarını anlamak için yeterlidir.

Boğa Erkeği Nasıl Bir Aşk Yaşatır?

Boğa burcu erkeği âşık olursa hayatınızın en güzel dönemi başlıyor demektir. Uzun soluklu, güvenilir ve sadakat ile süslenmiş bir aşka hazır olmalısınız. Boğa erkeğinin âşık olması ve bunu yaşatması diğer pek çok erkek için imkânsızdır. Bu nedenle boğa erkeğine sahip olan bayanlar bir adım öndedir.

İlişkisinde eşine herkesten çok değer veren boğalar, gereksiz tavır yapmaktan ilişkide zorluk çıkarmaktan oldukça uzaktırlar. Bu nedenle boğa erkeği ile ilişki yaşamak diğer burçlara nazaran çok daha kolaydır.

Boğa burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabı da boğaların tavırlarında gizlidir. Sevdiği kadına herkesten çok değer veren boğalar, romantik ve ince fikirlidirler. Her özel günü kutlayan ve hemen her zaman tatlı dilli olan boğa erkeği, zamanını partneri ile geçirmekten oldukça mutlu olur.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında dikkat çeken en önemli faktör eş seçimleridir. Boğa erkeklerinin tercih ettiği kadınlar, aşkı dolu dolu yaşayan maceraya düşkün kadınlardır.

Kıpır kıpır, sevecen ve hayattan zevk almayı bilen kadınlardan hoşlanan boğa erkekleri aynı şekilde kendi hayatlarında da bu anlayışı hâkim kılarlar. Partneriyle evde çekirdek yiyerek televizyon izlemek birçok boğa erkeğini ürkütür.

Hayatını heyecan içinde geçirmeyi tercih eden boğalar eşlerinden de aynı enerjiyi almak isterler. Sevgisini zirvede yaşayan boğa erkeğinin hayatının merkezinde adrenalin vardır. Bu nedenle âşık olmak için çok uygun olan boğalar evlenmek için biraz tehlikelidir.

Monotonluk ve sıradanlık boğa erkeğinin en korktuğu kelimelerdir. İlişkilerinde bu iki kelimeye yer vermezler. Bu sebeple boğa erkeğine sahip olan kadınların, erkeklerinin heyecanlarını daima dinç tutacak enerjileri bulunmalıdır.

Boğa Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Boğa burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında ilk gözünüze çarpan size yaptığı küçük jestlerdir. Henüz tanışma aşamasındaysanız size olan ilgisinin tadını çıkarmalısınız.

Karakterinizi keşfetmek için minik jestler yapacak olan boğa erkeği aynı zamanda hoşlanma ipuçları da bırakacaktır. Boğa erkeğinin hoşlanma tüyoları arasında sürekli ihtiyaçlarınızla ilgilenmesi yatabilir.

Sağlığınız, hayalleriniz, dilekleriniz ve hayatınız hakkında birçok detaya hâkim olmak isteyecektir. Bunun yanında boğa erkeği sizi canı gönülden dinliyorsa bilin ki sizden hoşlanıyordur.

Boğa Erkeği Romantik midir?

Pek çok erkeğin aksine ilişkisinde güvenilir taraf olan boğa erkeği, dilediğinde tam bir romantiktir. Partnerinin mutluluğu için yapamayacağı şey yoktur. Bu nedenle boğa erkeğinin hayatına giren kadınlar oldukça şanslıdır.

Boğalar gerçek aşkı tattığında partnerleri için yaptıkları sürprizler, armağanlar, dünyanın en heyecan verici detaylarıdır.

Romantik ve tutkulu erkekler arasında kabul edilen boğa erkeği aynı zamanda eşi ile hayatının sonuna kadar aynı aşk ve ilgi ile yaşayabilecek bir erkektir.

Boğa Erkeği İlişkisinden Neler Bekler?

Boğa erkeğinin partnerinden beklediği temel alışkanlık anlayıştır. Anlayış ve sabır, boğa erkeğinin kadınlarda aradığı yegâne özelliktir. Bunların dışında yüzü devamlı gülen bayanlar, boğa erkeklerinin her zaman ilgisini çeker.

İlişkilerinde tartışma söz konusu olduğunda boğa erkeklerini rayından çıkaran ilk şey surat asmaktır. Boğalara göre anlayış, tebessüm ve samimiyet bayanların süsüdür. Bu süslere sahip değilseniz boğa erkekleriyle anlaşmanız bir hayli zor olacaktır. Mutlu olabilmeniz için önce boğa erkeklerinin ne beklediğini anlayabilmeniz önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hayhay dedi ki:

  Boğa erkeği sevdiğini söyler mi? Yoksa benim mi anlamam gerekli?
  Bana harika davranan bir eşim var ama evleneli 3 yıl oldu, 3 kere sevdiğini söylemedi.

 2. Aylin dedi ki:

  Boğa erkeği ilgiyi sever. Onu sevin, yakın davranın. Göreceksiniz, bir süre sonra o da size karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Benden size kıyak 🙂

 3. Zeynep dedi ki:

  Boğa burcu erkeği romantik midir? Sevgilisi, eşi boğa olanların yorumunu bekliyorum. Sevgilim boğa burcu ama hiç romantik değil. Bense bir balık olarak romantiklik istiyorum. Onu çok seviyorum ama bu şekilde devam edebileceğimden emin değilim.

 4. Muhtar dedi ki:

  Aşık boğa erkeği nasıl davranır öğrenin ve boşuna onun belli etmesini beklemeyin. Biz aşkımızı söylemez, hissettiririz.

 5. Tahirin Zühresi dedi ki:

  Boğa burcu erkeği kıskandığını nasıl belli eder? Hoşlandığım bir çocuk var ama sevgili değiliz. Uzaktan bakışıyoruz. Dün bir erkek arkadaşımla konuşuyorduk. Arkadaşım koluma girdi ve ondan beri bakmıyor bana. Kıskandı mı? Yoksa kendi kendime mi havaya girdim bilmiyorum.

 6. Büşra dedi ki:

  @Zeynep, canım hiç moralini bozma. Benim eşim de boğa burcu. İş sende bitiyor. Benimkisi bir çiçek bile almazdı. İlgi, trip ve konuşmalarım sonrasında ortaya harika bir eş çıktı.

 7. Sezin dedi ki:

  Boğa burcu erkeği ayni işyerindeyiz sürekli bakıyor bazen gözlerini kaçırıyor bazen çekinmeden ben bakmasam bile bakıyor yakınlık gösterirsem mutlu oluyor sonra bir dengesiz davranıyor umursamıyor gibi davranıp yüzüme bile bakmıyor.ilgiyi severler ilk adımı atmazlar diye duymuştum ona nasıl davranacağımı şaşırdım niye bir iyi bir soğuk davranıyor boğa erkekleri hep mi böyledir?

 8. Reyhan dedi ki:

  Boğa burcu neden umursamaz anlamıyorum. Beraberken her şey süper. Harika zaman geçiriyoruz ama evlerimize gittiğimizde ne arıyor ne soruyor. Yanımda başka ayrıyken başka insan. Hangisine inansam bilmiyorum.

 9. Irem Yıldız dedi ki:

  Boğa erkeği romantiktik, özlediğinde söyler, kıskanır. Boğa erkeği aşık olursa harika bir partner olur ama eğer aşık değil de öylesine bir ilişki yaşıyorsa tam karşısındaki kadını kanser etmeliktir!

 10. Selda dedi ki:

  Boğa burcu erkeği sevmezse sonradan sevmesini sağlayamazsınız. Boğa burcu erkeği neden soğuk davranır diye düşünmeyin. Tek nedeni sevgisizliktir. Bir anda bir ilişkiye başlamış olabilir. O sizin kendinizin anlaması bekler. Uzak durur, konuşmaz, paylaşmaz. Hatta bu sırada başka bir ilişkiye bile başlayabilir. Gerçekleri doğrudan anlatma gibi bir özelliği yok. Nereden mi biliyorum? Eski eşim tipik ve fena bir boğa burcuydu. Ondan kurtulduğum için çok mutluyum.

 11. tuğçe erdin dedi ki:

  hıhı