2017’de Oğlakları Neler Bekliyor?

2019 Kova Burcu Yorumları – Aşk, Para, Şans ve İş

Mart 2017 Terazi Burcu Yorumları

2017’de Terazileri Neler Bekliyor?

Boğa Erkeği Nasıl Geri Döner?

Boğa 15 Ekim, 17:31'de eklendi

Boğa erkekleri görünümünün aksine gözünüzü kapatıp güvenebileceğiniz, ilişkide fiziksel özelliklerin dışında duygusal özelliklere de dikkat eden erkeklerdir.

Erkeklerden beklenmeyecek bir duygusallığa sahip olsalar da mantıklarını kullanmayı da bilirler. Eğer bir kadın boğa erkeğini geri döndürmek istiyorsa sevgilerinin bunu başarabileceğine inanıyorsa, bunu başaracaktır.

Bir Kadın Boğa Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Boğa erkekleri sevgiye değer verirler. Zor bulunur olduğunun farkındadırlar. Eğer sizi seven bir boğa erkeğini geri döndürmeyi planlıyorsanız yüzüne onu ne kadar sevdiğinizi ve zamanında onun da aynı hisleri paylaştığını hatırlatmanız mutlu olduğu günleri hatırlamasını sağlayacaktır.

Her erkek gibi güzelliğe önem veren boğa erkeklerinin karşısına süslenerek geçmeniz ancak onun size dokunamayacak oluşu bir şeylerin çözülmesini hızlandırabilir.

Bir Kadın Boğa Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Boğa erkeklerinin gözleri sevdikleri kadından başkasını görmez. Tartışma anında ona güvenmediğinizi veya başka bir kadına bakabileceğini asla söylememelisiniz.

Sizin ona güvenmediğinizi görmesi geriye dönmek için hiçbir sebebi olmamasına sebep olur. Boğa erkekleri düşünerek hareket etmeyi sevdiklerinden bir şeyleri yapmaları vakit alabilir. Yani onu geri döndürmek için bir şeyler yaptıktan sonra sabırsız davranmamalısınız.

Kaçan kovalanır olgusuna göre sürekli kovalamanız, onun buna alışması hiç istemeyeceğiniz durumların doğmasına sebep olabilir. Bazı erkeklerde özellikle baskın olan inatçılık huyları hiç şüphesi sizi çileden çıkaracaktır. Çıkarmasın. Derin bir nefes alın ve yanlarına oturun. Sessizlik onları meraklandıracaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.