Boğa Kadınının Zaafları- Hassas Yönleri

Boğa kadınının zaafları, etrafındakilerin kolay kolay göremediği ama yakınlarının bildiği özelliklerdir. Çünkü boğa burcu kadını, güçsüz hissettiği duygu durumlarında bulunmak istemez ve dolayısıyla zaaflarını, hassas noktalarını herkese göstermez. Daha sonra bu zaafların kendine karşı kullanılabileceğini düşen bu burcun kadını, her zaman tehdit altında hissetmemek için duygularını fazla dışarıya vurmaktan kaçınır.

Boğa Burcu Kadını Sinirli Midir?

Boğa kadını sinirlenirse gözü hiçbir şeyi görmez bir hale gelir. Bu durum, boğa burcunu yakından tanıyanların görebileceği bir hadisedir. Çünkü boğa burcu, sinirini yakını olmayan insanlara göstermeyi sevmez. Bu yüzden çoğu zaman sakin olan bilinen boğa kadınları, aslında oldukça öfkeli bir yapıya sahiptirler. Bu burcun kadınının sinirli yapısı öfke patlamalarına kadar giderek sevdiklerinin kalbini kırmaya yol açabilir.

Boğa burcu kadını sinirini bazen susarak bazense içini dökerek belli eder. Sustuğu ve normalden farklı davranışlar sergilediği zaman bu burcun kadınının içindeki sinir çok büyüktür demektir. Bunu, yine de karşısındaki kişinin kalbini kırmamak için göstermez ve içine atar. Sonunda, büyük bir öfke patlaması yaşar ve tüm sinirini o an karşısındaki insana kusar. Boğa burcu kadınını sinirlendirmek, dönüşü olmayan hatalara yol açabilir.

Boğa Burcu Kadını İnatçı Mıdır?

Boğa burcu kadınının zayıf noktalarından en belirgin olanı inat duygusudur. Boğa burcu kadını, son derece inatçı özelliklere sahip olduğundan karşıdaki kişiden bunu beklemez.

Eğer bu burcun kadını karşıdaki kişiden beklemediği bir anda, kendi davranışlarından birini görürse yaftalar ve hassas bir konuma düşer. Boğa burcu kadınının karşısında inatçı duygularla durmak, bu burcun kadınının tökezlemesine ve zaafının ortaya çıkmasına sebep olur.

Boğa burcu kadını karşısındaki kişiyle inatlaştığı zaman, karşısındakinin alttan almasını ve kendi isteğini kabul etmesini bekler. Karşıdaki kişi, bu burcun kadınının isteğini kabul etmeyip ona onun tavırlarıyla karşılık verirse, boğa burcu kadını kendini korunmasız ve güvensiz hisseder.

Boğa Burcu Kadını Romantik Midir?

Boğa kadını severse sevdiği kişiyi son derece sahiplenir. Boğa burcu kadınlarının en belirgin özelliklerinden biri olan sahiplenicilik, sevdikleri kişiye karşı romantizm olarak da yansır. Bu burcu kadını normal şartlarda romantik olmasa da tek bir kişiye adadığı sevgisiyle birlikte romantizm duygusu da yaşar.

Boğa burcu romantikliğini hat safhalarda yaşar. Onun için sevdiği kişiye karşı hissettiği romantizm duygusu, ilişkinin devamı açısından son derece önemlidir. Karşısındaki kişiye hissettiği romantizmi kendisi de hissetmek ister. Bu yüzden, sevdiği kişiden de romantizm ve sevgi bekler.

Boğa Burcu Kadını En Çok Neye Üzülür?

Boğa burcu kadını sevdiklerinden gelecek her türlü olumsuz yaklaşıma üzülürler. Eş, akraba, anne-baba ve arkadaşlarına karşı oldukça hassas ve fedakâr olan boğa burcu, karşısından da bu tür istemlerde bulunur. Değer verdiği birinden aynı oranda sevgi alamadığını fark ettiğinde ise karşısındaki kişiye darılır.

Boğa burcu kadınının en yakın arkadaşı olmak, ona karşı bir hata yapmamak demektir. Çünkü boğa burcu sevdiklerinin her hareketine karşı aşırı duyarlıdır. Sevdiklerinin söylediği tek kelime bile boğa burçlarını günlerce düşünmeye ve üzmeye yeter. Tanımadıklarına karşı sert duruşuyla dikkat çeken boğa burcu kadını, sevdiklerinin tavırları karşısında oldukça hassastır.

Boğa Burcu Kadınları Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadını kıskançlığı, bu burçta bulunan en belirgin özelliklerden biridir. Sevdiği ve yakın gördüğü birini aşırı derecede kıskanan boğa burcu kadını, ilişkilerinde de sahiplenici bir tavır sergiler.

Boğa burcu kadını, romantik ilişkilerinde sevdiği kişiyi kıskanır ve sahiplenir. Sevdiği kişi tarafından da kıskanılmak ister. İlgi görmeyi, kıskanılmayı, kıskanmayı ve ilgi vermeyi oldukça sever.

Sevdiği kişinin nereye gittiğini, ne yaptığını, nerede ne zaman bulunduğunu, neye üzülüp mutlu olduğunu bilmek ve anlamak ister. Karşısındakinden bu gibi şeyleri sormadan ona anlatmasını bekler.

Boğa burcu kadını arkadaşlık ilişkilerinde de oldukça kıskançtır. Onu herkesten daha iyi tanımak, problemlerini çözmek ister. Değer verdiği arkadaşının başka biri tarafından daha iyi tanınmasını istemez ve böyle bir durumda oldukça kıskanç bir ruh haline bürünür.

Boğa burçları, sevdiklerinden ilgi görmek için onlara ilgi gösterirler ve aksi durumda çok kıskanç olurlar.

Boğa Burcu Kadını Sadık Mıdır?

Boğa burcu kadını karakteristik özellikleri arasında en çok göze çarpanlardan biri de sadık olmasıdır. Boğa burcu oldukça sadıktır ve ilişkilerinde yersiz kavgalara ortam oluşturmaz. Sevdiği ve kabul ettiği kişinin sadakatine güvenerek onu aşırı derecede sorgulamaz. Boğa burcu kadının bir ilişkide aradığı en önemli özelliklerden biri de sadakattir.

Boğa burcu kadını arkadaşlık ilişkilerinde de karşısındakilerden sadakat bekler. Güvenebileceği, dertlerini anlatabileceği arkadaşlıklar kuran boğa burcu, sırrını başka birinden duyarsa arkadaşıyla ilişkisini anında bitirir. İlişkilerinde karşı tarafa güven vererek sadık bir ilişki kurar, arkadaşlık ilişkilerinden de aynısını bekler. Bunun aksi durumlarda ise oldukça hassas bir yapıya bürünür.

Boğa Burcu Kadınları Ağlar Mı?

Boğa burcu kadınları duygusallık durumuna, sevdiklerinden zarar görmedikleri sürece uzaktırlar. Dışarıdan birilerinin onlar hakkında söyledikleri onları üzmeye veya ağlatmaya yetmez. Çünkü bu burcun kadınlarının dikkate değer bulduğu tek şey sevdikleridir.

Boğa burcu kadınları sevdiklerinden bir zarar görmeleri durumunda oldukça dibe batarlar. Buna eşlik eden ağlama krizleriyle birlikte boğa burçları, zayıf yönünü bu şekilde açığa çıkarmış olur.

Boğa burcunun kadınları, ihanet gibi güven sarsıcı durumlar yaşadıkları zaman bunalıma girerler ve uzun süre boyunca mutlu hissedemezler. Bununla birlikte öfke patlamaları, ağlama gibi duygu durumları geçirirler.

Boğa burcu kendini çok sıkıp bazı meseleler hakkında konuşmamak için içine atarsa da belirli bir süre sonra ağlama krizleri geçirir. Bu da boğa burcunun en zayıf yönlerinden biridir.

Boğa Burcu Kadını Kibirli Midir?

Boğa burcu kadını güzelliği, birçok kişi tarafından kabul gören bir durum haline gelmiştir. Fit ve sağlıklı vücutları ve genellikle esmer tonlara sahip olmaları onların güzel görünmelerine sebep olur.

Boğa burcu, bu güzelliğin toplum tarafından beğenildiğini fark ederek kendini beğenmeye başlar. Boğa burcunun sürekli olarak duyduğu cümleler arasında güzelliğiyle alakalı yorumlar bulunur.

Boğa burçları kendi güzelliğinin farkında olan, vücuduna ve kendine bakan kişilerdir. Saç, kıyafet, dış görünüş, makyaj gibi alanlarda kendilerine bakan ve yakıştığını düşündükleri şeylerle taçlandıran bu burcun kadınları, dış kişilerce de güzelliğinin fark edilmesini isteyecek kadar kibirli bir yapıya sahiptir.

Boğa Burcu Kadınları Tembel Midir?

Boğa burcu kadınları hakkında en merak edilen şeylerden biri de “Boğa burcu tembel mi?” sorusudur. Boğa burcu kadınları genellikle üşengeç, yavaş hareket eden ve tembel bir yapıya sahiptirler. Aceleci olmaları gereken yerlerde oldukça stresli olurlar.

Boğa burcu kadınlarının en zayıf özelliklerinden biri olan tembellik, onlar ve çevresindeki kişiler için olumsuz sonuçlara yol açar. Etrafındakileri sürekli olarak bekleten boğa burçları yavaş hazırlanır ve oldukça yavaş hareket ederler. Yine de bu, onların dakik olmadığını göstermez.

Önemli buldukları bir iş karşısında son derece dakik olurlar. Ancak sevdiklerini uzun süreler beklettikleri bilinen en yaygın özelliklerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oghzn dedi ki:

    Boğa kadınımı sadık acaba?