Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadınının kıskançlık hissine sahip olsa da doğası gereği bunu göstermek istemezler. Karşı tarafı ne kadar kıskanırsa kıskansın; bunu açık bir şekilde yapmaz.

Genel olarak; sade ve risksiz yaşamayı severler ve kıskançlığı hayatlarının odak noktasına almamışlardır. Bunun yanında karşısındaki insanı üstü kapalı olarak sorguya çekmeyi de ihmal etmezler.

Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadını özellikleri arasında kıskançlık mevcuttur. En büyük sırları ise bu kıskançlık durumlarını, karşıya çaktırmamaktır.

Karşısındaki kişinin gözünde; sade, sakin, kendi halinde, ön planda olmayı sevmeyen ama kendiliğinden ön planda olan, otoriter ama sevecen, arkadaş canlısı gibi güzel sıfatlar taşımak ister. Kıskançlık, bu sıfatlardan bir tanesi değildir ancak bunu kimseye çaktırmadan yapar.

Boğa Burcu Kadını İlişkide Kıskanç Mıdır?

İlişkide boğa burcu kadını oldukça kıskançtır. Bunu açık aşikar şekilde yapmasa bile, boğa burcu kadını ile ilişki yaşan her erkeğin mutlaka telefonu karıştırılmıştır. Ancak bunu o kadar profesyonel şekilde yapar ki pek çok erkek fark etmez dahi.

Boğa burcu kadınlarının belli belirsiz kıskançlığı ve bundan kaynaklı olarak kontrolü ele alma isteği oldukça fazladır. Erkeğine söz geçirmek ister ve onu belli etmeden kıskanmayı sever. Karşısındaki erkeğe bir kısıtlama yapmaz ancak verdiği sinyaller ile onu kendi sınırları içerisinde tutmak ister.

Kıskançlık ve bundan doğan şüphecilik ile karşı cinsi genelde zorlamaktadır. Onunla ilişkide olan erkek, başlarda sevgilisinin kıskanç olmadığını düşünebilir. Başka kadınlarla, arkadaş olarak görmesinin de bir sorun teşkil edilmeyeceğini düşünür ancak işler böyle kalmaz ve değişir.

İlerleyen ilişki süreçlerinde, farkettirmeden kıskançlık sembollerini, karşı tarafa gönderir. Sevgilisinin, arkadaş olarak bir kızla konuşmasının sorun olmayacağını belirtse de öyle hareketler içerisinde bulunur ki, sevgilisi bir süre sonra o kız arkadaşının numarasını bile telefonundan silebilir.

Boğa Burcu Kadını Ailesini Kıskanır Mı?

Boğa burcunun aile içerisindeki kıskançlığı pek söz konusu olmamaktadır. Tabi bu detaylar, onun karakteri ile doğrudan ilintilidir. Aile kavramına çok fazla değer vermekte ve kıskanç tavırlar sergilememektedir.

Boğa burcu kadınının kendi yaşına yakın olan bir kardeşi ve kendinde olmayıp, onda olan şeyler varsa, bu belki bir sorun oluşturabilir. Ancak genel anlamda bir kıskançlık durumu söz konusu değildir. O; kendi başarılı olmasının yanında aile içerisindeki diğer kişilerin de başarılı olmasını ister ve kıskançlık belirtileri göstermez.

Boğa Burcu Kadını Kıskanınca Ne Yapar?

Boğa burcu kadınının kıskandığı zaman yaptığı şeyler karşı tarafı incitici ya da kötü hissettiren şeyler değildir. İlişkide detaycıdır ve kıskançlığı, ilişkide en yüksek seviyededir. Diğer alanlarda ise bu seviye pek fazla değildir.

Karşısındaki insan için sevinmeyi ve üzülmeyi bilir ve burada baskın bir kıskançlığından bahsedilmemektedir. Karaktere göre değişiklik gösterse de bu durum, tipik bir boğa burcu kadını için normal seyirdedir.

Boğa Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkilerinde Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadını arkadaşlık ilişkilerinde pek kıskanç değildir. Arkadaşlık kavramına çok değer verir  ve geniş bir arkadaş çevresi vardır. Kişileri oldukları gibi kabul eder ve onları genelde kıskanmaz.

Kıskandığı noktalar ise kendileri ile rekabet halinde gördüğü noktalardır. Eğer bir satış ve pazarlama alanında çalışıyor ve işini iyi yapıyorsa, onun gibi işini iyi yapan çok yakın bir pazarlamacı arkadaşını kıskanabilir.

Arkadaşını kıskansa da bu kıskançlık durumunun, arkadaşlık ilişkilerine zarar vermesini istemez ve olgun bir tavır takınır.

Arkadaşlık ilişkileri ile kıskançlık durumunu aynı yerde görmekten çok fazla hoşlanmamakta ve bu gibi durumlarda daha duygusal davranmaktadır.

Boğa Burcu Kadını Kıskanılmak İster Mi?

Boğa burcu kadını için kıskanılmak pek çok kadının olduğu gibi, hoşuna giden bir şeydir. Çevresine kendini kendisini beğendirmek için ekstra uğraşmaz. O, elde ettiği başarılar ile adından söz ettirmeyi sever.

Yetenekleri, becerileri ve bilgisiyle kıskanılmak, onu mutlu eden durumlardandır. Bu gibi durumlarda; kendini daha özel ve daha farklı hisseder. Kıskanılmak, boğa kadınını daha güçlü kılar.

Boğa Burcu Kadını Kıskançlığını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu kadınının kıskançlığını belli etmesi epey güçtür. Sadece ilişki içerisinde olduğu erkeğe daha rahat olarak kıskandığını belli eder ve diğer alanlarda bu kadar rahat değildir.

Genelde içten içe kıskanır ve belki kırılır. Bunu dile getirmekte zorlanır ve kıskanmamış gibi devam edebilir. İlişkide ise karşısındaki insana çaktırmadan değiştirmek istediği ve kıskandığı noktalara odaklanır.

Tipik bir boğa burcu kadını; yaşadığı ilişki ya da evlilikte bile alenen kıskançlık durumundan sakınmaktadır. Bu gibi durumların, ilişkilere zarar vereceğini düşünür ve dolayısıyla içerisinde bulunmak istemez. Genellikle ileri boyuta varan bir kıskançlık durumundan ise bahsedilmez.

Boğa Burcu Kadınının Kıskançlığını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Boğa burcu kadınının kıskançlığını anlamak hiç de kolay değildir. Kısa sürede onun kıskançlığını anlamanız mümkün değildir. Çünkü o; kıskandığı bir şeyi, tıpkı kırıldığı bir şeyi içinde tuttuğu gibi içinde tutar ve söylemez.

Kıskançlık, onun için belli edilmemesi gereken bir olgudur. Bu kıskançlığı anlamak için ise; onu iyi tanımak gerekir. Hakkında tüm yorumlamaları yapacak kadar, bilgi sahibi olmak başlangıç için yeterlidir.

Boğa burcu kadınının kıskançlığını belli etmesinin ardından, daha mühim olan konu sizin bunu anlamanızdır. Bir çözüm içerisine girmenizi bekleyecektir. Kıskandığı konu bir kadın ise; bunun çözümünü ona sunmalısınız.

Yerinde ve doğru sorular ile gerçekten neyi, ne şekilde kıskandığını anlayabilirsiniz. İçerisinde yatan o kıskanç çocuğu dışarı çıkartmalısınız. Bunu yaparken; onu kırmadan, küçük düşürmeden ve üstüne fazla baskı yapmadan ilerlemelisiniz. Çünkü hassas bir kalbe sahip olduğu için; her bir cümle, onun için kıymetlidir.

Boğa Burcu Kadını Kıskançlığı Nasıl Geçer?

Boğa burcu kadınının kıskançlığının geçmesi için kıskandığı şeyin bilinmesi ve buna dair konuşulması gerekir. Bunun haricinde de kıskançlığının geçmesi mümkündür.

Bir süre sonra kendi kendine düşünüp; aslında kıskandığı şeyin, onu çok da yıpratmadığının kanısına varabilir. Bunu yaparken; olgunluk seviyesinden faydalanabilir. Çünkü o; doğru düşünmeyi, gereksiz kaprisi ve yanlış hisleri yok saymayı sever. Bunu yaparken de gereksiz kıskançlık yaptığını düşündüğü tüm detayları, kendinden uzaklaştırmak ister.

Karşı taraftan da bir çaba gördüğü zaman buna muhakkak mutlu olur. Kıskandığı şeyin, aslında öyle olmadığını anladığı an yaşadığı his, ona epey iyi hissettirir. Hele bunu, değer verdiği kişinin ağzından duyduysa, kendini daha önemli ve kıymetli hisseder.

Kıskandığını; tıpkı diğer pek çok duygusunu içinde yaşadığı ve dışarı taşımadığı gibi belli etmeyen bir boğa burcu kadını çabuk toparlanabilen bir yapıdadır. Bu yapısal özelliği onu, daha güçlü ve bir şeylerin üstesinden daha kolay gelebilen biri yapmaya yetecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? için yorumda bulun

    Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? için ilk yorumu yapabilirsin.