İkizler Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Çift karakterli ve değişime açık olarak bilinen ikizler erkeğinin bu değişimine ayak uyduran kadınlar, bu burçtaki erkeklerin ilgisini çekmeyi başarabilir. Aşık olmaya her an hazır olan ikizler erkeğini elde etmek kolay olsa da, sağlıklı bir ilişki yürütmek oldukça zordur. Bu nedenle ilk aşamada kadının ikizler erkeğine karşı emin adımlarla ilerlemesi ve kurulacak ilişkinin sağlam temeller üzerine kurması gerekir. Sadece akıllı ve mantıklı kadınlara ilgi alanında yer veren ikizler burcu erkeğini etkilemek için her konuda akıllı olmak gerekir. Ayrıca karşısındaki kadını çok iyi tanıyan ve onun her hareketini tahmin ettiği kadınlardan hoşlanmaz. İkizler erkeğine karşı gizemli olmak, onun ilgisini çekmek ve aşık etmek için bilinmesi gerekli özellikleri arasındadır.

İkizler Erkeğini Elde Etme Yolları

Hareketli bir kişiliğe sahip olan ikizler erkeği, aşık olacağı kadınında hareketli ve değişken bir ruha sahip olmasını talep eder. İlgi duyulan ikizler erkeğinin yaşı çok genç ise, kadının ilgisini çekmek için baya yol kat etmesi gerekecektir. Evliliği en son sıraya koymuş olan ikizler erkeği, ilerleyen yaşlarda ciddi ilişki yaşamayı kabul eder. İkizler erkeğine bayanın ilk olduğun u hissettirmesi, kadına karşı daha ılımlı yaklaşmasına neden olur.

İkizler Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İkizler erkeğinin hoşlandığı kadınlar arasında, ilişkisinde pasif taraf olan ve erkeği tarafından yönetilebilen kadınlardan hoşlanır. Kişiliğinin zor olduğunun farkında olan ve zor anlaşılan bir erkek olmasından dolayı, kendini anlayabilen kadınlara karşı ayrı bir ilgisi vardır. Sağlam karaktere sahip ve kendi işinin sahibi olan kadınlara karşı büyük hayranlık duyarlar.

İkizler Erkeği Nasıl Etkilenir?

İlişkilerinde inişli çıkışlı bir karaktere sahip olan ikizler erkeği, kendisine katlanabilen kadınlara hayatında yer verir. Aksi durum söz konusu olduğunda, kendinden daha baskın karaktere sahip olan kadınlardan hızla uzaklaşır. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan ikizler erkeğinin sınırlarına saygı duymak ve kadının nerede duracağını bilmesi, ikizler erkeğinin tam olarak etkileneceği özellikteki kadınlardır. Öğrenmeye ve keşfetmeye açık burç olarak, ikizler erkeğini etkileyecek olan kadının entelektüel ve genel kültür sahibi olması son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gözde Işık dedi ki:

    İkizler erkeğini süründürmek ve ikizler erkeğini tavlamak aynı süreçtir. Siz onu görürsünüz, seversiniz. İLk başta ilgi gösterir ama kaçmaya hazırdır. Tam o sırada kendinizi geri çeker ve onu peşinizden koşturur, takmaz ve süründürürseniz işte o zaman etkilersiniz. Bir bakmışsınız aşık olmuş. Hani iyilikten anlamayan erkekler vardır ya işte onlar ikizlerdir.

  2. Muhammet Özcan dedi ki:

    İkizler burcu erkeği küserse nasıl affeder? Kız arkadaşım bana küstü ve hep ikizlerin bütün özelliklerini taşıyorum der ama ben hiç anlamam astrolojiden. Özellikle hanımların önerisi varsa sabırsızlıkla bekliyorum.