İkizler Burcu Mart 2018 Yorumları

İkizler burcu mart 2018 yorumları, ikizlerin yüzünü güldürecek türden. Hem kendileri hem de çevrelerindeki kişileri derinden etkileyecek yenilikler ikizleri bekliyor. Uzun süre önce bitmiş dostluklara yeniden şans verecek olan ikizler, mart ayında kendilerinde büyük değişiklikler yaratacaklar.

İkizler Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Evlilikleriyle ilgili uzun süredir olumsuz bir fikre kapılan ikizler, mart ayında bazı kararlar almak mecburiyetinde kalacaklar. Bu kararlar arasında özellikle ayrılık fikri çok fazla git gel yaşanmasına neden olacak. Karar her ne olursa olsun ikizler aile düzenini korumaya, çocuklarını dengeli bir düzene alıştırmaya özen göstermeliler.

Bekarlıkla ilgili ciddi sıkıntıları olan ikizler, yalnızlığın bunalımını derinden hissedecekler. Mart ayında birkaç ilişki denemeleri olsa da ikizleri çok parlak bir aşk beklemiyor olacak.

2018 yılının en sosyal burçlarından biri olacak olan ikizler, mart ayında neredeyse evde hiç vakit geçirmeyecek. Çoğunlukla arkadaşları, aile dostları ve sevgilileriyle zamanlarını değerlendirecekler.

İkizler Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Çoğu zaman şanslı burçlar kategorisinde yer alsa da ikizler için mart ayı zor geçecek gibi görünüyor. Aşk hayatlarında yaşayacakları birtakım olumsuzluklar, ikizlerin kendini kötü hissetmesine neden olacak. Bu süreçte şansa ihtiyacı olan ikizlerin bol bol motivasyon yükseltmesi gerekecek.

Şanslarının yüksek olduğuna dair inançlarını arttırmaları, ikizler için çok önemli. Aksi halde istedikleri hiçbir şey gerçek olmayacak.

İkizler Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda en evhamlı burçlardan biri kabul edilen ikizler, mart ayında birtakım şanssızlıklar yaşayacaklar. Vücutlarında mevcut olan halsizlik ve yorgunluk hali, hızlı şekilde artış gösterecek. Ay ortasında doktora gitmeleri daha sağlıklı sonuç verecek. Aksi halde mart ayı boyunca bitkin, uykulu olmaları muhtemel.

Çoğu zaman enerjisi yüksek olan ikizler, mart ayında bunu pek hissedemeyecekler. Bu sebeple ay ortasına kadar eski sağlıklarını geri kazanma adına bir şeyler yapmaları gerekecek.

İkizler Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

İş arkadaşları nedeniyle uzun süredir sıkıntı yaşayan ikizler, ortam değişikliği için ellerinden geleni yapacaklar. Mart ayı boyunca gergin ve sıkıntılı bir ortamda çalışacaklar. Ne var ki ay sonunda yapılan bir etkinlikle ikizler ortama adapte olup sıkıntıları askıya alabilecekler.

Yeni iş tekliflerine her zaman açık olan ikizler, ay ortasında kendilerini farklı bir iş ararken bulabilirler. Üstelik maaş konusunda eski işlerine nazaran çok daha iyi noktada olabilirler. Bu süreçte aceleci olmadan seçici davranmaya özen göstermeliler.

İkizler burcu için okula gitmek tam bir zulüm. Özellikle erken uyanmanın kahrettiğini bilmeyen yoktur. Ne var ki mart ayında okul ortamında yaşanacak bazı farklılıklar, ikizleri okula çekecek. Yeni bir ortama adapte olmaya çalışan ikizler grup değişikliği yaparak arkadaş çevresini genişletecekler. Farklı arkadaşlara açık olmak, ikizlerin mutlu hissetmesine yardımcı olacak.

İkizler Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Para konusunda diğer burçlara nazaran daha hassas olan ikizler, ellerinde para olmamasına tahammül edemezler. Bu nedenle hayatları boyunca çalışıp kazanmaya meyillidirler. Mart ayında çalışma tempolarını sürdüren ikizler, ay sonunda istedikleri kazancı elde edebilecekler.

Mart ayının ortasında birtakım masrafları olacak olan ikizlerin ay sonunda ödeme yapmaları biraz zor olacak. Bu nedenle kontrollü davranmaları ve harcamaları konusunda fazla açılmamaları oldukça önemli.

Parasal hırsı fazla olan ancak çoğu zaman cömert bir karaktere sahip olan ikizler, çevresindekileri mutlu edebilecek armağanlar almayı severler. Mart ayında aldıkları armağanlar maddi sıkıntı yaşamalarına neden olabilir. Bu sebeple hesap yaparak adım atmaları gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    İkizler Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.